Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Zadanie jak zaliczyć szpiegowanie swojego klocka??? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zadanie jak zaliczyć szpiegowanie swojego klocka???
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BDX NL
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2009
Postów: 5
Klan: AK-TA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Angry Zadanie jak zaliczyć szpiegowanie swojego klocka??? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam pojęcia puszczałam od 1do 999 szpiegów i nic wpływów mam 113 ??

I co puszczać:
Zwiad fotograficzny.
Przeszukajcie kosze na śmieci.
Weźcie jeńców do przesłuchania...
Przynieście mi krew do badania!



Zadanie:
Kolejne zmasakrowane ciała, ludzie okrutnie pozbawieni wnętrzności, korpusy bez głów. Co się dzieje? Wyślij szpiegów do swojego kwadratu i sprawdź kto za tym stoi.

Po szpiegowaniu:
Szanse powodzenia: 1%

Słudzy przywlekli przed Twoje oblicze brudnego, trzęsącego się człowieka w łachmanach, którego schwytano na mieście. Osłabiony więzień ledwo powłóczył nogami, w pewnym momencie potknął się i upadł bezwładnie na podłogę. Korzystając z chwili zamieszania, nim ktokolwiek zdążył zareagować, błyskawicznym ruchem włożył sobie do ust i przegryzł fiolkę z trucizną. Po chwili leżał martwy na posadzce. Wyglądało na to, że nie podzieli się już z Tobą żadną informacją.

__________________
BDX R6
13-02-2010 11:25 BDX NL jest offline Szukaj postów użytkownika: BDX NL Dodaj BDX NL do Listy kontaktów
Star_of_Night
Member


Data rejestracji: 23-07-2009
Postów: 32
Klan: League of Shadows
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowe zadanie w 3s,2s,1s i 5s ?

Puszczaj po 1szpiegu (nie ma znaczenia czy puscisz 1 czy 999, i tak bedzie 1%). Powodzenia Wink

__________________
Nick w grze: SoN

13-02-2010 11:48 Star_of_Night jest offline Szukaj postów użytkownika: Star_of_Night Dodaj Star_of_Night do Listy kontaktów
BDX NL
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2009
Postów: 5
Klan: AK-TA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BDX NL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie puszczać szpiegów i czy wystarczy 113 wpływów i czy ma znaczenie na jakim mocnym klocku się siedzi??

Którą pozycję wybrać :

Zwiad fotograficzny.
Przeszukajcie kosze na śmieci.
Weźcie jeńców do przesłuchania...
Przynieście mi krew do badania!

__________________
BDX R6
13-02-2010 13:46 BDX NL jest offline Szukaj postów użytkownika: BDX NL Dodaj BDX NL do Listy kontaktów
BDX NL
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2009
Postów: 5
Klan: AK-TA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BDX NL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o pomoc

Niech ktoś odpisze bo szpiegowałem już siebie za 150 razy i lipaFrown

__________________
BDX R6
13-02-2010 16:56 BDX NL jest offline Szukaj postów użytkownika: BDX NL Dodaj BDX NL do Listy kontaktów
BDX NL
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2009
Postów: 5
Klan: AK-TA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BDX NL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech ktoś odpisze

Puszczałem już ze 150x szpiegów na swój klocek i nic?? Frown

__________________
BDX R6
13-02-2010 16:59 BDX NL jest offline Szukaj postów użytkownika: BDX NL Dodaj BDX NL do Listy kontaktów
BDX NL
Newbie


Data rejestracji: 12-12-2009
Postów: 5
Klan: AK-TA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BDX NL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jak nikt nie ma takiego zadania czy jak bo nie rozumię napiszcie chociaż sory nie miałem nie mogę ci pomóc bo nie wiem o co chodzi??

__________________
BDX R6
14-02-2010 01:00 BDX NL jest offline Szukaj postów użytkownika: BDX NL Dodaj BDX NL do Listy kontaktów
Rahir333
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 61
Klan: Black Templars
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

było w tych linkach co ci [podali, puszczaj po 1 szpiegu ;]

__________________
r10 Tengel
15-02-2010 12:07 Rahir333 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rahir333 Dodaj Rahir333 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Zadanie jak zaliczyć szpiegowanie swojego klocka???

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH