Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Windows 7 Home Premium 64-Format/Pomoc » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Windows 7 Home Premium 64-Format/Pomoc
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Arrow Windows 7 Home Premium 64-Format/Pomoc Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Zakupiłem sobie laptopa HP Paviliona 3010 ew.
Wszystko ładnie pięknie,ale mam dużo badziewia od firmy Hp (ich programów),jakieś skype i jakieś inne rzeczy ,które są mi zbędne.


Nie chcę bawić się w dodaj usuń programy,a że laptop nowy ,a nic na nim nie mam,to sobie myślę ,a co formata zrobię.


Szukam całe pudełko,ale brak płytki instalacyjnej.
Mam cd-keya do win 7 64 home premium pod lapkiem,ale płytki instalacyjnej brak...

Więc pytam się was teraz jak zrobić format całego dysku.


Mam nadzieję że BW pomoże Wink

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

13-02-2010 17:10 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Adriano
Triple Ace


images/avatars/avatar-11980.gif

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 223
Klan: Parias
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z fotela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój komputer-> na dysku c klikasz prawym-> formatuj, i leciBig Grin ....

domyślam się że chodzi Ci o to jak zrobić format i mieć system rotfl rotfl , niestety jak nie masz płytki z systemem (albo tzw utilitesa) to nie ma takiej możliwości... poczytaj w papierach, czy w komplecie nie powinno być takiej płytki, jeśli powinna być to leć do sklepu i zgłoś wybrakowany zestaw(na ogół jak instalują system i masz naklejkę z system-keyem to wg mnie powinna być)... jeśłi nie to kup (ekhem) system osobno...

__________________


TRZYSTU ZAWSZE W SERCU

TERAZ PARIAS
13-02-2010 19:19 Adriano jest offline Szukaj postów użytkownika: Adriano Dodaj Adriano do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stary wywaliłem w lapka 4000 zł i myślisz że mam 400 zł na Windowsa.... Frown
Nie wiem co zrobić,bo nawet w necie nie mogę znaleźć,a cd keya mam.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

13-02-2010 20:27 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.microsoft.com/downloads/detai...11-39c26d3b3b34

To nie pomoże? Słyszałem, że teraz się ściąga system i tylko wpisuje kod, a to jedyne, co mi z Microsoftowej strony pasowało.

__________________

13-02-2010 20:44 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jaki kod wpisujesz?
Tego cd-keya co pod lapkiem mam?

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

13-02-2010 21:36 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OMG ludzkie lenistwo że już nawet kliknąć kilkanaście razy żeby pokasować te pliki się nie chce<tu wstaw facepalm>

i lepiej już kupić oryginalnego windowsa i mieć, przynajmniej aktualizacje i servis pack normalnie chodzi

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez NieRohen: 13-02-2010 22:48.

13-02-2010 22:47 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karwan Paviliony sa sprzedawane z windowsem na dysku
wystarczy wziasc opcje przywracania systemu z uprzednim formatowaniem.Partycja 'recovery' zawiera sprzedany Tobie windows.

Posiadajac kod mozesz sciagnac winde z ich strony,ale jest to zbedne skoro posiadasz juz w pelni zautomatyzowana wersje windy na dysku.
wystarczy kilka klikow i winda zrobi reszte.

Sam tez mam DV-ke za ponad 1500 funtow . Smile

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

13-02-2010 23:36 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale co ja mam tą partycje revovery na cd wypalić i potem zbotować z płyty i instalować?

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-02-2010 00:27 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przywracanie systemu z opcji panelu sterowania albo gdzieś w akcesoriach. Nie mam windowsa więc ci nie powiem dokładnie.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

14-02-2010 09:32 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ale przywróci mi windows sprzed iluś tam czy cały czysty?

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-02-2010 13:13 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przywroci Ci epoke kamienia lupanego >.<


czytasz co Ci ludzie pisza?

__________________

14-02-2010 14:35 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra mam przywracanie systemu i tam 4 możliwości.

Sprzed:
1-Windows Update 13.02.10
2-Instalator Modułów systemu Windows 8.02.10
3-J.W 8.02.10
4.-First_User_Boot 6.02.10


Albo można przejść dalej.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

14-02-2010 17:06 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No więc mogę liczyć na odpowiedź?
Jak to zrobić

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

15-02-2010 20:34 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chryste Panie na gumowym bananie, czy naprawdę tak ciężko spojrzeć w instrukcję obsługi lapka - http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c01662145.pdf - która znajduje się tutaj...
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/manua...l&lang=pl&cc=pl
...i postępować zgodnie z nią...?O_o

cytat:
W niektórych modelach odzyskiwanie można przeprowadzić z partycji na dysku twardym przy użyciu przycisku Start lub klawisza f11. Przywraca to komputer do stanu fabrycznego.
Aby przywrócić system z partycji, wykonaj następujące kroki:
1. Uruchom program Recovery Manager w jeden z poniższych sposobów:
Wybierz kolejno Start > Wszystkie programy > Recovery Manager > Recovery Manager.
lub
Uruchom komputer ponownie i naciśnij klawisz f11, gdy na ekranie wyświetlany będzie komunikat "Press <F11> for recovery" (Naciśnij F11 w celu odzyskiwania). Następnie wybierz program Recovery Manager.
Zostanie uruchomiony program Recovery Manager.
2. Kliknij kartę Advanced Options (Opcje zaawansowane).
3. Kliknij System recovery (Odzyskiwanie systemu), a następnie kliknij przycisk Next (Dalej).
4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.


PS. Sorry, żem się uniósł był, ale już nie mogłem patrzeć na te zgadywankiPleased

__________________

16-02-2010 02:32 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wielkie.
Nareście osoba ,z godną wypowiedzią.


A co do tego....Mam zwyczaj nie czytania instrukcji zakupionych rzeczy Wink

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

16-02-2010 15:30 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Karwan napisał(a)
Dzięki wielkie.
Nareście osoba ,z godną wypowiedzią.


A co do tego....Mam zwyczaj nie czytania instrukcji zakupionych rzeczy Wink

Więc może warto zacząć czasem zaglądać...?Wink

Polecam się na przyszlośćBig Grin

__________________

17-02-2010 00:25 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Windows 7 Home Premium 64-Format/Pomoc

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH