Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Prośba o sprawdzenie aukcji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Prośba o sprawdzenie aukcji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Prośba o sprawdzenie aukcji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 1645
nick: Thunder

Proszę sprawdzić czy doszło do transakcji

Doskonały Zdradziecki Amulet Przebiegłości\SPRZEDANE

dziwne to przebicie w ostatniej minucie do tego przez kolegę z klanu.
13-02-2010 20:23 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b1a7596694

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

13-02-2010 20:54 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehhhhh widzę, że ktoś nie umie się pogodzić z nie wygraniem licytacji..... Transakcja doszła do skutku chwile po zakończeniu licytacji.

Nie będę dublował potwierdzenia, które dał już Sherem.

__________________

13-02-2010 20:59 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ten dział.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WhiteDarknes: 13-02-2010 23:05.

13-02-2010 22:59 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne rzeczy się dzieją skoro padają oskarżenia o nieszczere podbitki aukcji, gdy osoba z klanu chce kupić coś od innego klanowicza. Jestem graczem jak każdy inny, mam PR, mam db. zdradziecki set - logiczne, że chcę kupić dsk. amu sufem. A to, że z WhiteDarknes nie ugadaliśmy się w sprawie kupna na łamach klanu, to tylko kwestia tego iż sam nie spodziewałem się, że będę miał możliwość pożyczenia PR na kupno amuletu.

TAKŻE, WIĘC:

Są to jawne uprzedzenia pomnożone przez gorycz porażki. Jak już panu Xalenowi napisałem na PW: trzeba było walczyć dalej, a nie stawiać na to, że wygrasz aukcje w Skargach na podstawie wyssanych z palca pobudek Smile

PS: Jestem bardzo zadowolony z przedmiotu, który dane mi było kupić oraz
myślę, że ingerencja sił wyższych nie będzie potrzebna bo wszystkie karty zostały wyłożone na stół. Jedyne co zostało to zamknąć ten niepotrzebny temat.

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

13-02-2010 23:09 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aargh napisał(a)
http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=b1a7596694


więc zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-02-2010 01:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Prośba o sprawdzenie aukcji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH