Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 Dylemat z bronią » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dylemat z bronią
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Fineus
Newbie


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 5

Question Dylemat z bronią Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam składniki na broń "Legendarny Kąsajacy Miecz 2h Inkwizytora" i w zwiazku z tym mam pytanie czy opłaca sie go składać jeżeli mam zamiar grać CR
Mam 58 poziom. Innych szczegułów nie podaje bo chyba nie są istotne.
Zapomnialem dodać gam na R9
Z góry dziękuje za pomoc Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fineus: 15-02-2010 11:25.

15-02-2010 11:25 Fineus jest offline Szukaj postów użytkownika: Fineus Dodaj Fineus do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej możesz składać.
A tak z ciekawości - możesz podać z czego robisz? Może będzie można coś ciekawszego zrobić Smile
Bez zwinki bd, ale za to minimalnie obniży trafienie ( Kąsający daje + do trafienia)
15-02-2010 11:36 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
Fineus
Newbie


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 5

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Fineus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja skladam z Októtnej maczógi Bólu+ Kąsający łom zdobywcy
15-02-2010 12:51 Fineus jest offline Szukaj postów użytkownika: Fineus Dodaj Fineus do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostawiłbym składniki na coś ciekawszego.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

15-02-2010 13:31 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Hakai
King


Data rejestracji: 12-06-2008
Postów: 773
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

okrutna maczuga bólu - taki sobie składnik

ale już kąsający zdobywcy - ja bym poczekał na coś lepszego do tego.

__________________
Motto działu System Gry Forum BW:
Nie chcesz dostać w pysk, to nie wychodź na ring...
15-02-2010 13:52 Hakai jest offline Szukaj postów użytkownika: Hakai Dodaj Hakai do Listy kontaktów
Fineus
Newbie


Data rejestracji: 07-01-2008
Postów: 5

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Fineus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niby można by było poczekać tylko jest problet taki iż trzeba mi broni do walki Tongue a z Kąsajacego miecza 2h Inkwizytora też na pewno można coś ciekawego skleić (np. napromieniowanego Krwiopija). A na R9 o jakieś kosmiczne legendy ciężko a jak są to po 20 KD Big Grin a tak przynamniej na początek miał bym broń do bicia i na expy.... na 58 lvl też cudów na wysokim poziomie nie udźwigne zeby bonusy byly w miare dobre.
15-02-2010 14:42 Fineus jest offline Szukaj postów użytkownika: Fineus Dodaj Fineus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 Dylemat z bronią

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH