Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z wyborem odtwarzacza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Problem z wyborem odtwarzacza 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Question Problem z wyborem odtwarzacza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od dłuższego czasu planuję kupić sobie jakis dobry odtwarzacz MP4/MP5.
Najlepiej z dużym wyświetlaczem, odtwarzaniem AVI, (RMVB mile widziane) i jakąś mozliwością otwierania ebooków.

Mam do wydania ok 200-300 zł

Na ten moment rzuciło mi się w oczy to:

Odtwarzacz Mp5 Monster Player PLAY 4GB

Odtwarzacz Mp5 D-Wave Tytan 4GB

PENTAGRAM Eon Cineo 2 GB bądź 4 GB



I tak:
-Czy ktoś ma jakies doświadczenia z tą firmą?
-Do dość wygodnego oglądania/czytania ekranik 3 cale czy większy?

__________________
Koniec.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Senbonzakura: 20-02-2010 22:01.

20-02-2010 18:03 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na temat tej firmy nic Ci nie powiem. Ale zobacz sobie odtwarzacze firmy creative, szczerze je polecam. Ja sam mam mp4 (sprzed kilku lat, więc bez bajerów), mp3, słuchawki, głośniki, klawiaturę i mysz. Jestem naprawdę zadowolony z jakości obrazu/dźwięku, wykonania i solidności sprzętu.

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


20-02-2010 19:04 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
giertych_skoolwalker
Lord


images/avatars/avatar-19403.jpg

Data rejestracji: 05-01-2007
Postów: 418
Klan: [--WD--]
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz gdzie jestem? ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie tani shit, nieznam! Polecam Mp4 Leberg(rmvb,avi...) , iRiver<norm. video, swietna jakosc dzwieku)I to tyle, ewentualnie pentagram Wink
20-02-2010 19:31 giertych_skoolwalker jest offline Strona domowa giertych_skoolwalker Szukaj postów użytkownika: giertych_skoolwalker Dodaj giertych_skoolwalker do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do mp4 creativa, na płycie dorzucają konwerter kompatybilny z odtwarzaczem, więc w sumie każdy film obejrzysz

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


20-02-2010 19:44 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Burakasa
Double Ace


images/avatars/avatar-17360.gif

Data rejestracji: 22-10-2008
Postów: 116
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o markę to chyba najlepszy jest creativ. Tylko za jakość trzeba też dać sporą cenę. Pentagram nie jest taki zły (kumpel ma i jest zadowolony).

Hmm... a jeśli chodzi o oglądanie filmów to wydaje mi się, że zdecydowanie lepszy byłby nieco większy (nie orientuję się w tym).

__________________

Całe życie z wariatami rotfl
20-02-2010 23:39 Burakasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Burakasa Dodaj Burakasa do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Artykuł ma już kilka ładnych miesięcy, ale może do czegoś Ci się przydaWink
http://jakilinux.org/aplikacje/multimedi...ayery-przeglad/

__________________

21-02-2010 00:01 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

creativ srativ.. kto Wam takich bajek naopowiadal, ze to najlepsze jest ;]

zwykla sredniawa marka, jakosc? nie przesadzajcie ;d znajdziecie lepsze, ale nie creative, chyba, ze serio sie cos zmienilo z ich odtwarzaczami Smile

zwykle przereklamowane odtwarzacze;]


takie moje zdanie (krytyka w nosia, albo w lewym oku O_o)

__________________

21-02-2010 00:07 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
slash3r napisał(a)
zwykla sredniawa marka, jakosc? nie przesadzajcie ;d znajdziecie lepsze, ale nie creative, chyba, ze serio sie cos zmienilo z ich odtwarzaczami Smile


zmieniło i to dużo, inaczej sam bym nie kupował Smile

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


21-02-2010 10:20 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Senbonzakura
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pokorny napisał(a)
co do mp4 creativa, na płycie dorzucają konwerter kompatybilny z odtwarzaczem, więc w sumie każdy film obejrzysz


Wolałbym tego uniknać, bo:

- Przy niektórych filmach trochę to trwa
- A co ze stratą jakości? (jeśli jakaś jest Wink )
- Nie zawsze miałbym możliwość skonwertowania wideo (np. dostanę materiał w jakimś formacie, a potrzeba go obejżeć zanim wrócę do domu)



W równym stopniu zależało by mi na dobrej jakosci dźwięku i wideo - tak wiem, fanaberia Big Grin (właśnie, z doświadczenia wiem, ze niektóre urzadzenia szfankują przy oglądaniu czy nawet próbie włączenia dłuzszego filmu - 90 minut to często marzenia)


PS

Zorientowałem się, że to dziadostwo, ale nie usuwam linku, żeby z grubsza było wiadomo czego poszukuję Tongue

__________________
Koniec.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Senbonzakura: 21-02-2010 11:33.

21-02-2010 11:26 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
kubapl6
Lord


images/avatars/avatar-11441.jpg

Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 353
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten z 1 linku to chińskie dziadostwo w obudowie PSP

__________________

21-02-2010 11:28 kubapl6 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubapl6 Dodaj kubapl6 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Straty jakości nie zauważyłem, może ma to związek z rozmiarem ekranu odtwarzacza. Jakkolwiek by nie było, to na obraz nie można narzekać. Co do czasu, no to faktycznie może być dla niektórych problem, film o średniej długości 90 minut potrafi konwertować 15 minut. No ale i tak się w tym czasie robi coś innego na kompie, więc można ten minus olać.

Tak swoją drogą, jak masz zamiar oglądać dużo filmów, to kup sobie etui, albo chociaż folię na ekran, bo łatwo się rysuje. No i zwróć uwagę jeszcze na baterię, bo co Ci po super jakości, jak bateria szybko padnie.

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


21-02-2010 12:44 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Senbonzakura
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki wszystkim za info, zapewne kupię jeden z tych:


PENTAGRAM Eon CINEO 2 GB bądź 4 GB

PENTAGRAM Eon CINEO GOLD

Creative ZEN 2GB



Tylko jedno (no, może dwa Smile )
Czy dłuższe filmy (powyżej 90 min) mogą mulić (zwłaszcza przy szybszych momentach).

Jak wyglada czytanie ebooków na czymś takim? (nie jestem przekonany do czytelności i przejżystości książki w formacie txt. - na mojej Noki E51 można przerobić PDF programem, ale tu zostaje tylko txt.)

__________________
Koniec.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Senbonzakura: 21-02-2010 14:13.

21-02-2010 13:39 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Codo creativa z tego linka co podałeś, to jest taki sam model, jak ja mam. Filmów nie zamula, ale o ebookach zapomnij, nie ma takiej opcji

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


21-02-2010 15:26 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Vassago
Forum Ace


images/avatars/avatar-17089.jpg

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 77
Klan: aDeHaDe
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus Ekspedycyjny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A skoro juz to czytam, to zapytam. Co Wy macie taki zaped do e-bookow? Przespalem ostatnie 10 lat? Slowo pisane na papierze, w oryginalnej wersji, juz wyszlo z uzycia? Czy tylko do biblioteki nie po drodze?

__________________

22-02-2010 02:32 Vassago jest offline Szukaj postów użytkownika: Vassago Dodaj Vassago do Listy kontaktów
Senbonzakura
Lord


images/avatars/avatar-23625.png

Data rejestracji: 16-04-2008
Postów: 484
Klan: RTS
Kraina: Necropolia II; Moria III; Moria VI
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Senbonzakura
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy moim tempie czytania nie było by mnie stać na wszystkie książki, a nie każda jest w bibliotece Frown
Poza tym łatwiej zabrać w podróż jedno urządzenie niż plecak ksiązek Wink

Żeby nie było, ze nie czytam książek papierowych Tongue

__________________
Koniec.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Senbonzakura: 22-02-2010 07:29.

22-02-2010 06:34 Senbonzakura jest offline Strona domowa Senbonzakura Szukaj postów użytkownika: Senbonzakura Dodaj Senbonzakura do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vassago napisał(a)
A skoro juz to czytam, to zapytam. Co Wy macie taki zaped do e-bookow? Przespalem ostatnie 10 lat? Slowo pisane na papierze, w oryginalnej wersji, juz wyszlo z uzycia? Czy tylko do biblioteki nie po drodze?


zapłać za mnie zaległe kary, to pójdę do biblioteki Wink

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


22-02-2010 17:25 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odtwarzacz mp3

tam masz moje posty o Eon Cineo. Wink

e-booki czyta się przyjemnie Smile

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Acrivec: 22-02-2010 17:43.

22-02-2010 17:43 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Vassago
Forum Ace


images/avatars/avatar-17089.jpg

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 77
Klan: aDeHaDe
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus Ekspedycyjny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokorny, Ty bezrobotnego o takie rzeczy nie pros, ja juz na browar nawet nie mam.

__________________

23-02-2010 15:29 Vassago jest offline Szukaj postów użytkownika: Vassago Dodaj Vassago do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Problem z wyborem odtwarzacza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH