Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO odzyskanie hasla » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony odzyskanie hasla
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
noab10
Member


Data rejestracji: 14-02-2009
Postów: 29

odzyskanie hasla Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisalem do admina konrada ale widze ze jest zlewka na maxa czekam juz pare dni aby przeslal mi haslo do konta teraz zablowolal sobie tak abym nie mogl do niego napisac

moj problem wyglada tak


resetowalem komputer bo mialem straszne z nim klopoty i pogubilem hasla do 3 kont po jakims czasie odzyskalem dwa konta ale trzeciego nie moge odzyskac poniewaz moja corka nie pamieta hasla na swoja poczte mam wielka nadzieje ze szybko zareagujecie bo juz naprawde dlugo czekam a premka leci pozdrawiam

konto paulas
21-02-2010 04:45 noab10 jest offline Szukaj postów użytkownika: noab10 Dodaj noab10 do Listy kontaktów
Corosie
Ex Team


Data rejestracji: 30-09-2008
Postów: 196

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem, jak miałabym Ci pomóc, skoro sam administrator postanowił Ci nie pomagać...
Może gdybyś chociaż w przybliżeniu znał ten adres mailowy, byłoby łatwiej.
22-02-2010 19:41 Corosie jest offline Szukaj postów użytkownika: Corosie Dodaj Corosie do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO odzyskanie hasla

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH