Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Jaka bron dla ssaka najlepsza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Jaka bron dla ssaka najlepsza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
demon20
Newbie


Data rejestracji: 23-02-2010
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI

Jaka bron dla ssaka najlepsza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jak w temacie prosze o pomoc w sprawie broni dla ssaka. co jest najlepsze??
mam 25 lvl i aktualnie mam doskonały glock i dobre magnum.

adagio:Temat przeniesiony do "porad"
24-02-2010 12:19 demon20 jest offline Szukaj postów użytkownika: demon20 Dodaj demon20 do Listy kontaktów
Mamboszek
Triple Ace


images/avatars/avatar-23153.jpg

Data rejestracji: 27-07-2008
Postów: 190
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ten dzial. Idz do "Porad" Wink

__________________

24-02-2010 12:27 Mamboszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mamboszek Dodaj Mamboszek do Listy kontaktów
Dogath95
Full Member


images/avatars/avatar-15901.gif

Data rejestracji: 27-10-2009
Postów: 65
Klan: X-World
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kup 2x doskonały desert eagle Smile

__________________


Wygrałeś? Składaj odrazu ofke Smile

Teraz tylko r3 i r4 Smile
24-02-2010 16:52 Dogath95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dogath95 Dodaj Dogath95 do Listy kontaktów
giertych_skoolwalker
Lord


images/avatars/avatar-19403.jpg

Data rejestracji: 05-01-2007
Postów: 418
Klan: [--WD--]
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz gdzie jestem? ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja myślę że 2x doskonałe uziki będą lepsze Wink
24-02-2010 16:55 giertych_skoolwalker jest offline Strona domowa giertych_skoolwalker Szukaj postów użytkownika: giertych_skoolwalker Dodaj giertych_skoolwalker do Listy kontaktów
SiewcaZemsty
Lord


images/avatars/avatar-21807.gif

Data rejestracji: 18-12-2009
Postów: 448

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ssak ma bazowe +5 DMG i broń z jak największą ilością ataków będzie najlepsza . Doskonałe Uzi, a później Legendarne Dobre Uzi itd.
24-02-2010 17:08 SiewcaZemsty jest offline Szukaj postów użytkownika: SiewcaZemsty Dodaj SiewcaZemsty do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Jaka bron dla ssaka najlepsza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH