Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ratuj Polske » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ratuj Polske
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Atanas2
Member


images/avatars/avatar-3804.jpg

Data rejestracji: 13-06-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia V
Skąd: Babilon

Ratuj Polske Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, chciałbym wam przedstawić grę, jest to przeglądarkowa gra w której biorą udział ludzie z całego świata, m.in. z Polski. Gracze są z zrzeszeni w wirtualne odpowiedniki państw (w naszym przypadku ePolska) i pracują w nich, płacą podatki, prowadzą wojny w imie narodu (;]) . Gra jest na prawde godna polecenia, zwłaszcza że mamy okazję odpłacić się eNiemcom i eRosjanom za wszystkie porażki w real lifie ;]

<ciach>


Pozdrawiam ;]

adagio: +1 za reklamę

__________________


POMAGAM W SPRAWACH DIGITAL MARKETINGU

STRONA MOJEJ AGENCJI - wampiry to od zawsze moi najlepsi klienci





04-03-2010 11:26 Atanas2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Atanas2 Dodaj Atanas2 do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja powiem tak


+1

__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

04-03-2010 11:55 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja dodam, że...

cytat:
+1 i zamykam


__________________

Sygnatura by Olsz4k

04-03-2010 12:26 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
MartwyNoamek
Triple Ace


images/avatars/avatar-16802.jpeg

Data rejestracji: 29-12-2009
Postów: 209
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Jaworzno/Wiedeń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jeszcze powiem że

cytat:
+1 , zamykam i spier*alaj


__________________

cytat:
ShadowFox napisał(a)
Noamku gratuluję, przegoniłeś mnie, możesz sobie mnie zapisać jako swoją pierwszą zdobycz.

04-03-2010 12:30 MartwyNoamek jest offline Szukaj postów użytkownika: MartwyNoamek Dodaj MartwyNoamek do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i pewnie jeszcze będzie

'' ciach '' w miejscu linka Big Grin

__________________

Sygnatura by Olsz4k

04-03-2010 13:04 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Ratuj Polske

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH