Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Ssak 30lvl palniak » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ssak 30lvl palniak
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tristan_Fury
Newbie


Data rejestracji: 08-02-2010
Postów: 2
Klan: [PHX]
Kraina: Necropolia VI

Ssak 30lvl palniak Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie 100 albo dwieście stron dalej napisane jest jak to zrobić le nie mam wile czasu żeby przeczytać taką potężną ilość postów więc proszę o pomoc. J.w. jestem ssakiem i prawdę mówiąc to naukę wyciągam jedynie z przegranych walk i szpiegowania czy mógłby mi ktoś napisać jaki sprzęt jest możliwie najlepszy dla mojej postaci na tych lvl no i kolejne 10 -20 do czego dążyć jakich stów lub może właśnie nie koniecznie?? bronie rozwój wszystko. Bardzo byłbym wdzięcznySmile

__________________
Wygrałem/Wygrałeś Smile ) jeśli ja nie zdążę składaj ofkę na
r10 Tristan_Fury
16-03-2010 12:22 Tristan_Fury jest offline Szukaj postów użytkownika: Tristan_Fury Dodaj Tristan_Fury do Listy kontaktów
drizzt-do-urden
Double Ace


images/avatars/avatar-16946.jpg

Data rejestracji: 27-11-2009
Postów: 128
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to tak...nie wiem jaki serwer więc strzelam że r3/4/6

kup sobie taki ekwipunek:
db kask (lub coś na głowę) pasterza
koszulkę (lub coś na klatę) orchidei
db spaczony amulet lub jak masz kasę to mściwy amulet na ataki i diamentowy na obronę
db spaczony pierścień x2 lub jak masz kasę to mściwy pierścień x2 na ataki i diamentowy pierścień na obronę
db spodnie słońca
dsk uzi x2

a staty to tak do 35-38 lvlu wszystkie do 25 oprócz:
wygląd do 23
wpływy do 28-29
spost do 30-33 (zależy od kasy)
charyzma do 27-28

__________________

16-03-2010 13:30 drizzt-do-urden jest offline Szukaj postów użytkownika: drizzt-do-urden Dodaj drizzt-do-urden do Listy kontaktów
Suzaku
Lord


Data rejestracji: 01-02-2010
Postów: 289
Klan: -DR-
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na początek
Doskonały Kask Wieszcza
Dobra Koszulka Kaliguli
diamentowy set/mściwy set
Dobre Szorty Słońca
Doskonałe Uzi x2

Tak powinno być dobrze
No i jak to uzbierasz w pierwszej kolejności kupujesz koszulke orchideii
potem ulepszasz msciwy set, kupujac dobry
nastepnie dobry diamentowy set
i teraz jak grasz facetem zmieniasz w msciwym pierscienie na sygnety a amulet na lancuch czyli tak powinien wygladac twoj msciwy :
Dobry Mściwy Łańcuch
Dobry Mściwy Sygnet x2
a w diamencie zmieniasz jesli grasz facetem to amulet na krawat, jesli kobieta na apaszke, a pierscienie na bransolety, czyli tak powinno to wygladac :
Dobra/y Diamentowa/y Apaszka/Krawat
Dobra Diamentowa Bransoleta x2
Teraz powinieneś zakupić dobra koszulke orchidei, potem dobre szorty pasterza,a na koncu dobry kask prekognicji
A jeśli chodzi o słoneczny set, to kupisz go jak uzbierasz reszte, dlatego ze mozna zawsze pozyczyc od kumpla/kumpeli
W a2 zakupisz 2x Leg dsk glock
No i db slonko juz powinno byc wtedy na bransach i krawacie/apaszce
potem staty podnosisz i na ok. 55 lvl kupujesz leg db berrety
dsk pasterze na pupe i tak dalej z czasem tez dokupisz Tongue
no i to by bylo na tyle
16-03-2010 15:27 Suzaku jest offline Szukaj postów użytkownika: Suzaku Dodaj Suzaku do Listy kontaktów
Rahir333
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 61
Klan: Black Templars
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BARDZO BARDZO przydatne. Sam z tego skorzystam rotfl
tylko że na r10 ale mam nadzieje że to też się sprawdzi

__________________
r10 Tengel
16-03-2010 20:28 Rahir333 jest offline Szukaj postów użytkownika: Rahir333 Dodaj Rahir333 do Listy kontaktów
Tristan_Fury
Newbie


Data rejestracji: 08-02-2010
Postów: 2
Klan: [PHX]
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tristan_Fury
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo wam serdecznie wszystkim dziękuję jestem na r10. Zapomniałem też napisać ,że moje obecne uzbrojenie to
Dobra Kominiarka Wieszcza
Doskonała Kurtka Centuriona
Dobry Amulet Siły
Pierścień Celności
Dobry Pierścień Przebiegłości
Krótkie Spodnie
Doskonałe Magnum
Doskonały Desert Eagle

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc

__________________
Wygrałem/Wygrałeś Smile ) jeśli ja nie zdążę składaj ofkę na
r10 Tristan_Fury
17-03-2010 13:54 Tristan_Fury jest offline Szukaj postów użytkownika: Tristan_Fury Dodaj Tristan_Fury do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R3/R4/R6/R8/R10 Ssak 30lvl palniak

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH