Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Czy to normalne? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy to normalne?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Czy to normalne? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi oczywiście o kamienie, mam dokładnie 187 wypraw w tym 3 zrobione na Dalekiej i spora część w 4 strefie. Poza tym gram Łapaczem a szczęścia mam 15. I tu rodzi sie pytanie Big Grin Dlaczego nie znalazłem jeszcze ŻADNEGO kamienia mimo tylu prób i nieco podniesionego szczęścia? Może coś nie tak jest, bo przedmioty ciekawe i lepszej klasy znajduję ale kamyków ani rusz.

__________________

06-02-2007 09:56 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
Nigga
Forum Ace


images/avatars/avatar-1904.png

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 93
Kraina: Moria
Skąd: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze szczęście nie ma nic do kamieni tylko do znajdowania itemów
A po drugie ja zrobiłem 353 wyprawy i znalazłem tylko 2 K.Krwi!
06-02-2007 09:58 Nigga jest offline Szukaj postów użytkownika: Nigga Dodaj Nigga do Listy kontaktów
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Opium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Byłem przekonany że szczęście ma wpływ... dzięki za info Wink

__________________

06-02-2007 10:05 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po trzecie statystycznie powinieneś znaleźć 1 kamień krwii co 100 wypraw Smile
06-02-2007 13:09 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prawdopodobieństwo jest wymiernikiem tej gry więc co się dziwisz?

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
06-02-2007 13:17 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
Opium
Full Member


images/avatars/avatar-16373.gif

Data rejestracji: 12-12-2006
Postów: 55
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S
Skąd: Swiecie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Opium
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta.... teoretycznie 1 kamioł na 100 wypraw, szkoda, że mnie się ta teoria nie trzyma...
więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać.... ciekawe czy są osoby w nieco gorszej sytuacji które na 200 wypraw nie znalazły żadnego kamyka....

__________________

06-02-2007 15:33 Opium jest offline Szukaj postów użytkownika: Opium Dodaj Opium do Listy kontaktów
Devil0001
Forum Ace


Data rejestracji: 15-01-2007
Postów: 78

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

możesz równie dobrze znajdowac 100 kamieni na 100 wypraw jak i ich nieznajdywac ;]
06-02-2007 15:43 Devil0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Devil0001 Dodaj Devil0001 do Listy kontaktów
ShiZen
Lord


images/avatars/avatar-981.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 336
Klan: 3Misie Garrison
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

równie dobrze można napisać: "Dlaczego jeszcze nie znalazłem Orchidei ?? ". Tu się kłania osobisty fart . Np. ja mam farta do ciężkiego złomu, znajduję tego cholerstwa od groma Big Grin

__________________
Nick: ShiZen
ID: 17690

To mój link referencyjny. Możesz mi pomóc, wszak to nic nie kosztuje
06-02-2007 17:27 ShiZen jest offline Szukaj postów użytkownika: ShiZen Dodaj ShiZen do Listy kontaktów
bajkoman
Forum Ace


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja musze sie wam przyznac ze jestem zdziwiony bo gram na R2 WZ zrobilem ok 300 latwych wypraw i 15 dalekich na ktorych lacznie znalazlem juz 5 kamieni, 4 krwi i jeden serca mam farta Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bajkoman: 06-02-2007 18:15.

06-02-2007 18:14 bajkoman jest offline Szukaj postów użytkownika: bajkoman Dodaj bajkoman do Listy kontaktów
artee
Full Member


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panowie z tym szczecie jest rożnie. Np cala grę dotychczasowa mogłoby komuś nic nie wypadać a tu nagle 3 wyprawy 3 super itemy i zaczyna się gra trzeba cierpliwie czekać i dawać z siebie wszystko i się nie załamywać.

__________________
Nie wtrącaj się między Nazgula a jego łup. Ukarze cię gorzej niż śmiercią. Zabierze cię do kraju rozpaczy, na dno ciemności,gdzie staniesz się bezcielesnym upiorem, gdzie Oko bez powiek przejrzy na wylot każdą twoją myśl.- Wódz Nazguli
06-02-2007 18:27 artee jest offline Szukaj postów użytkownika: artee Dodaj artee do Listy kontaktów
Invader-BTM
Newbie


images/avatars/avatar-1441.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 7
Klan: Lord Of The Rings [ L.O.T.R.]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: BTM

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bajkoman napisał(a)
Ja musze sie wam przyznac ze jestem zdziwiony bo gram na R2 WZ zrobilem ok 300 latwych wypraw i 15 dalekich na ktorych lacznie znalazlem juz 5 kamieni, 4 krwi i jeden serca mam farta Smile



Oj bajkoman więc ja mam jeszcze więcej szczęścia Big Grin .. Na 432 wyprawy łatwe znalazłem 9 kamieni krwi i 3 kamienie serca Big Grin

__________________
Nick w grze - Invader GG: 3660896
06-02-2007 18:34 Invader-BTM jest offline Szukaj postów użytkownika: Invader-BTM Dodaj Invader-BTM do Listy kontaktów
w8ing4adeath
Triple Ace


Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 200
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
VeiN napisał(a)
Po trzecie statystycznie powinieneś znaleźć 1 kamień krwii co 100 wypraw Smile



wlasciwie to 2 kamienie skoro jest 2% Smile czyli jeden na 50 wypraw ale statystyka w tej grze nie ma znaczenia Wink

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %

Zostałeś zauważony...

06-02-2007 19:27 w8ing4adeath jest offline Szukaj postów użytkownika: w8ing4adeath Dodaj w8ing4adeath do Listy kontaktów
Solmyr
King


images/avatars/avatar-7104.jpg

Data rejestracji: 30-10-2006
Postów: 840
Klan: Nie gram ;)
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na 300 wypraw 8 krwi 1 serca i 1 życia Big Grin czyli co 30 wypraw
ale nie mam szczęscia do przedmiotów Evil
mi też tylko zdrada się trafia Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Solmyr: 06-02-2007 19:44.

06-02-2007 19:31 Solmyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Solmyr Dodaj Solmyr do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ktos tu pisal o ciezkim zlomie....

ja mam farta do sufixu "Zdrady" to jak by znak... juz tyle razy wydropowalem maczuge zdrady ze az sie zaczynam bac Tongue

joke wiadomo Wink

fakt drop na kamien jest maly... przez co sa cenne jak by bylo ich multum ludzie zaczeli by narzekac zeby zmniejszych ich dropa chytry

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
06-02-2007 19:32 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz sie tylko wściekać na tego kto znalazł więcej kamieni niż statystyczny Kowalski...ponieważ "możliwe" iż to właśnie on zdropił twoje kamyczki... Tongue
06-02-2007 19:40 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszytkie:367 Udane:199 w tym 4kamienie krwi , 2 kamienie serca i 3 kamienie przemiany , wiec tu liczy sie tylko fart

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
06-02-2007 19:59 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
w8ing4adeath
Triple Ace


Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 200
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WYPRAWY

Poziom łatwy Poziom normalny Poziom trudny
Wszystkie Udane Wszystkie Udane Wszystkie Udane
418 296 15 8 0 0




z czego mam 2 krwii 1 serca 1 zycia

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %

Zostałeś zauważony...

06-02-2007 20:15 w8ing4adeath jest offline Szukaj postów użytkownika: w8ing4adeath Dodaj w8ing4adeath do Listy kontaktów
Gikooo
Triple Ace


images/avatars/avatar-1851.jpg

Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 156
Kraina: Necropolia II
Skąd: ynawia :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak by ktoś nie zauważył to nie jest temat przechwały odnośnie kamieni bo takowy istnieje w sali trofeum i zwie sie kamienie... Tongue
06-02-2007 20:17 Gikooo jest offline Szukaj postów użytkownika: Gikooo Dodaj Gikooo do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i dlatego go zamykam i przenoszę do offtopic, żeby wam nabite posty skasowało Big Grin

__________________
Gram na r9.
06-02-2007 22:02 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Czy to normalne?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH