Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Gothic - fan topic » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Gothic - fan topic 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Gothic - fan topic Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piszczie co wa sie podobalo lub nie w calej serii co chcielybyscie zeby bylo kogo lubice z NPC i ogulnie o Gothicu Big Grin

Ranking Ulubionych NPC
- Milten
- Diego
- Gorn
- Xardas
- Ur'Shak

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 06-02-2007 19:51.

06-02-2007 12:33 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Władca Marionetek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W grze lubię ten klimat, w żadnej innej grze takiego nie było.
Moim zdaniem najlepszy klimat miał Gothic 1, a najfajniejszym NPC jest Milten.
06-02-2007 12:40
ZniszczModeratorów
Double Ace


images/avatars/avatar-1991.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 123
Klan: Fusion
Kraina: Necropolia
Skąd: Biała Podlaska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogulnie to nic nie powiem Pleased ale Ogólnie to podobała mi się Noc Kruka Pleased w 3 nie miałem jeszcze przyjemności zagrać, ach te wymagania Big Grin

__________________


W Grze CovertOps ID: 32877 Chcesz ładną graficzkę pisz Pleased
06-02-2007 12:58 ZniszczModeratorów jest offline Szukaj postów użytkownika: ZniszczModeratorów Dodaj ZniszczModeratorów do Listy kontaktów Dodaj ZniszczModeratorów do twojej listy kontaktowej
Devil-Cry
Double Ace


images/avatars/avatar-2289.jpg

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 101
Klan: Upiory Pierścienia
Rasa w grze: Ssak
Skąd: mam wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajne... kiedyś pisałem internetowy nieoficjalny poradnik do gry z kolegą do wszystkich cześci oprócz 3 Tongue a z postaci z 1 cz. to lubie... UR-Shak'a(niewiem jak sie pisze dawno nie grałem)a z 2 cz. uwielbiam... gornaTongue

__________________

Id.29388

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Devil-Cry: 06-02-2007 17:00.

06-02-2007 16:59 Devil-Cry jest offline Szukaj postów użytkownika: Devil-Cry Dodaj Devil-Cry do Listy kontaktów
Łowca wilkołaków
Double Ace


images/avatars/avatar-10767.gif

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja podam 3 postacie które najbardziej lubię

Gorn milten i mój faworyt Diego

A gota to ja bez poradnika przeszłem

__________________

Sygna i Avek : Ejdrian11
06-02-2007 17:12 Łowca wilkołaków jest offline Szukaj postów użytkownika: Łowca wilkołaków Dodaj Łowca wilkołaków do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hhehehe grałem u kolegi nawet fajne...co to Xardas bo coś mi w głowie świta ?

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
06-02-2007 18:02 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Cypo
Triple Ace


images/avatars/avatar-25479.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 226
Klan: BORN TO KILL
Kraina: Moria
Skąd: Cieszyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh... Gothic, najlepsze w co grałem(oczywiście razem z GTA), ten klimat, niesamowita grywalność, i wogóle wszystko, a ulubiony NPC to Gorn

__________________
r17 - Grudin
KZoo
Born To Kill


06-02-2007 18:37 Cypo jest offline Szukaj postów użytkownika: Cypo Dodaj Cypo do Listy kontaktów
Devil-Cry
Double Ace


images/avatars/avatar-2289.jpg

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 101
Klan: Upiory Pierścienia
Rasa w grze: Ssak
Skąd: mam wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xardas to nekromata kluczowa rola tej gryBig Grin

__________________

Id.29388
06-02-2007 18:39 Devil-Cry jest offline Szukaj postów użytkownika: Devil-Cry Dodaj Devil-Cry do Listy kontaktów
Mashcanar
Lord


images/avatars/avatar-2435.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 330
Skąd: Mielec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Xardas to Nekromanta dawny sługa Innosa który teraz żyje pod Egidą Beliara
W jedynce pokazuje Bezimiennemu jak zniszczyć Barierę a w Dwójcę sprowadza do Khorinis Tongue
Ja tam najbardziej Lubię Diega z NPCów

A w sumie Xardas też lubię... ta jego mrrroczna natura... i nie do końca wiadome intencje...

__________________

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Mashcanar: 06-02-2007 20:26.

06-02-2007 18:39 Mashcanar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mashcanar Dodaj Mashcanar do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta najlepsze było jak sie xardasa atakowało a on cie usypiał Big Grin to mocne jest...

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Chrupencjusz: 06-02-2007 18:45.

06-02-2007 18:45 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Devil-Cry
Double Ace


images/avatars/avatar-2289.jpg

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 101
Klan: Upiory Pierścienia
Rasa w grze: Ssak
Skąd: mam wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

he he

__________________

Id.29388
06-02-2007 18:53 Devil-Cry jest offline Szukaj postów użytkownika: Devil-Cry Dodaj Devil-Cry do Listy kontaktów
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gierka fajnaSmile beziu najlepszy oczywiscie

a tu stronka z modem ktory ma wyjsc:0 http://poziomkaz.go.pl/

__________________
-click

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez artor666: 06-02-2007 19:07.

06-02-2007 19:06 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

male sprostowanie do Xardasa nie jest on sluga Beliara bezposrednio lecz nekromanta badaczem demonow jego badania niepodobaly sie wyzanawca Innosa wiec ich opuscil koncowy filmik 2 czesi gry wiele wyjasnia a szczegulnie kontakty Xardasa z Beliarem

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 06-02-2007 19:50.

06-02-2007 19:44 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Diego
Gorn
Milten

Święta trójca, bez której ta gra nie miała by tego klimatu.

Xardas

Moja ulubiona postać.

Y'Berion

Długo to go nie było, ale fajny staruszek Big Grin

Lester

Troche pogrzany typ, ale też fajna postać Smile

Ale zupełny debeściak to....*Werble*

BEZIMIENNY!! Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Morfi: 06-02-2007 20:23.

06-02-2007 20:22 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie 3 wkurzyła jak po 2 tygodniach grania dowiedziałem się, że nie mogę przejść gry przez 2 bugi, 1 z kamieniem dla miltena, 2 z pierścieniem, dzięki którym można zakończyć grę (2 różne sposoby). Poczekam, aż wersja gold wyjdzie i sobie zassam z necika xD.
06-02-2007 20:28 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sa 3 spospoby zakonczenia gry Tongue jaki quest z Gothicow 1 i 2+ dodatek uwarzacie za najciekawszy??

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 06-02-2007 20:31.

06-02-2007 20:30 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z G1: Kamienie ogniskujące. Bardzo ciekawy quest i dośc trudny(Czyli to co Morfisie lubią najbardziej. Big Grin )
Z G2: Powrót do kolonii. Z jednej strony zacięta walka z orkami i trudne jak nie wiem co, ale przywołuje tez wspomnienia z czasów, kiedy nałogowo sie w G1 grało.
W dodatek do G2 i G3 nie miałem okazji grać. Big Grin

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)
06-02-2007 20:35 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RoMi napisał(a)
sa 3 spospoby zakonczenia gry Tongue jaki quest z Gothicow 1 i 2+ dodatek uwarzacie za najciekawszy??


To jaka jest 3 opcja oprócz znalezienia ciuszków adanosa i tych 13 kielichów dla palladynów )tak pomzliuo mi si, nie kamienie tzlko kielichz, cyz tam puchar).
A co do pytania

G1: Trudny wybór. Chyba najlepszy był prawie zaraz na początku, jak jeden koleś wciska ci, że ktoś bardzo ważny chce się spotkać z tobą za miastem i później musisz się z nim lać.

G2: Tutaj już łatwiej - zdecydowanie test na zostanie magiem ognia (ogólnie cała ta droga była ciekawa, ale sam test był zabójczy)
06-02-2007 20:48 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to co piszeszto jest zakonczenie dla Innosa czyli wspomagasz rebeliantów w walce z orkami
pozostale to przynalerznosc do orkow zdlawienie rebelii i zniszczenie "boskich pierwiastkow" w myrtanie ta droga bedziesz wspierany przez Xardasa
a ostatnia to sciezka asasynow czyli sluzenie Beliarowi ogulna mordownia zabic wszystkich Xardasa Robara i przywudce asasynow

__________________

06-02-2007 20:58 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
VeiN napisał(a)
...
G1: Trudny wybór. Chyba najlepszy był prawie zaraz na początku, jak jeden koleś wciska ci, że ktoś bardzo ważny chce się spotkać z tobą za miastem i później musisz się z nim lać.
...


Ale to tylko jak nie zapłacisz 10 bryłek strażnikowi(Juz nie pamiętam jak on sie nazywał, ale chodz o tego zaraz po prawej stronie od głównej bramy), inaczej nie ma że ktos chce sie z toba spotkać. Wink

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)
06-02-2007 21:00 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chodzi o BloodwynaSmile tak nie ma po co mu placic nic to nie daje lepiej isc i nakopac tym kopaczom i tyleSmile troszke expa dostukac

__________________

06-02-2007 21:04 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uwielbiam gothica i juz zaczynam sie przygotowywac zeby przejsc całą serie od 1 do 3 po kolei Wink

__________________
R18 : PanWampir


06-02-2007 22:11 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja mam następne pytanie. Z której części najbardziej podobała wam się ścieżka dźwiękowa lub z której lokalizacji?

Mi osobiście najbardziej podobała się muzyka z g3 z krainy nordów, jedna z bardziej klimatycznych spośród wielu gier w jakie grałem (no chyba tylko VtM: Bloodlines miał faktycznie o wiele lepszą ścieżkę).
06-02-2007 23:04 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z 1 moze nie byla jakis wysokich lotow ale pasowala do klimatu gry i jeszcze bardziej przyczyniala sie do mojego uzaleznienia od Gothica

__________________

06-02-2007 23:21 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
rogalster
Lord


Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 256
Klan: Familia de Alderazzi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta gra jest najelpszą grą jaką w życiu grałem. Cała seria trzyma ten klimat i wogóle Smile )) niedługo mam zamiar przejsć jeszcze raz trójkę, tym razem pomagając orkomSmile . Po przejściu trzeciej odsłony, na żadną więcej gre nie spojrzałem tak samo.... (oczywiście nie licząc bloodwarsSmile ), mam nadzieje ze wyjdzie 4 część, no ale zakończenie 3 cześci świadczy o tym że będzie ciąg dalszy (tylko mam nadzieje ze na podobnych wymaganiach, bo niechce znowu wymieniac całego kompa dla jednej gry Evil )
szkoda ze w 3 części tak mały wpływ na twoją gre miał Diego, ale to i tak jedna z fajniejszych postaci. Poza nim jeszcze: Lester

__________________
Najgorsi moderatorzy:
Akrome
El_Imperatorro
wilk_szary
Chcesz być następny???
06-02-2007 23:40 rogalster jest offline Szukaj postów użytkownika: rogalster Dodaj rogalster do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wasza ulubiona bron na Gothicu to....

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RoMi: 07-02-2007 10:37.

07-02-2007 10:36 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
rogalster
Lord


Data rejestracji: 25-10-2006
Postów: 256
Klan: Familia de Alderazzi
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W każdej czesci używałem ŁUKU

__________________
Najgorsi moderatorzy:
Akrome
El_Imperatorro
wilk_szary
Chcesz być następny???
07-02-2007 10:42 rogalster jest offline Szukaj postów użytkownika: rogalster Dodaj rogalster do Listy kontaktów
Morfi
Triple Ace


Data rejestracji: 22-08-2006
Postów: 227
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie mieczyk dwuręczny i do tego kusza Wink

__________________
...Sygnatura w Budowie...

R3 - ID 218 (Nick: Carolinne)
07-02-2007 11:00 Morfi jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfi Dodaj Morfi do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez RoMi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z jedynki to UrizielSmile
z 2 to dwureczny palladyna i dwureczny lowcy smokow bo mi Uriziela przypominalSmile

__________________

07-02-2007 11:04 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
cmikt25
Double Ace


Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 138
Klan: Monastyr
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Diego był najleprzy i to jak sie było w gildji złodzieji i ich samych sie okradało troche kszyczeli ale lekkie baty ich uspokajały

__________________
nick:R1- CMIKT R2-cmiktus R3-SIRcmikt R8-cmikt2 R8-cmikt2
id: 5822


STRENGTH and HONOR

07-02-2007 12:52 cmikt25 jest offline Szukaj postów użytkownika: cmikt25 Dodaj cmikt25 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Gothic - fan topic

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH