Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Great » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Great 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Great Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Great
Postać Great

recydywa na forum, 4 zbanowane konta (dwa używane jednocześnie)
14 dni

Didek22
Great
xGreatx
GreatSmile

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2010 13:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdy nie używałem dwóch kont jednocześnie.Do konta GreatSmile zapomniałem hasła więc utworzyłem nowe (xGreatx).Po kilku dniach znalazłem kartkę z hasłem do GreatSmile więc zalogowałem się na nie.Następnie zupowałem temat mój ale założony kontem xGreatx.Dostałem upomnienie od moderatora(nie wiem) że nie wolno mieć dwóch kont.Na xGreatx nie wchodzę odkąd znalazłem hasło do GreatSmile .Bardzo proszę o odbanowanie konta GreatSmile i postaci Great.Nigdy to się już nie powtórzy.

Pozdrawiam
Great

P.S.Tego konta też nie będę używał.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GreatXX: 23-03-2010 14:00.

23-03-2010 13:59 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdybyś napisał do smoda to by można było coś zrobić

ale że nie pisałeś tylko korzystałeś z dwóch kont to ban nie będzie zdjęty przed czasem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2010 14:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem.Gdy zalogowałem się na konto GreatSmile po to już z konta xGreatx nie korzystałem więc to nie jest używanie kont w tym samym czasie(równocześnie).

@edit:
Zacząłem grać po długiej przerwie i teraz tak nie ogarniam.Nawet nie wiem kto to "smod"

@edit2:
Ostatnio aktywny: 09-03-2010 16:52 <-konto xGreatx

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GreatXX: 23-03-2010 14:42.

23-03-2010 14:27 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
goku19933
Newbie


images/avatars/avatar-17714.jpg

Data rejestracji: 10-02-2010
Postów: 2
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie patrze i czytam i moim zdaniem konto Great i postać powinno zostać odblokowane ponieważ Gracz ostano zalogował się na tamtym koncie "Ostatnio aktywny: 09-03-2010" a Great nie wie kto to jest smod wiec konto powinno zostać odblokowane.
To jest tylko moje zdanie

Pozdrawiam Goku

__________________


R7- Goku20
R10- Goku
23-03-2010 15:10 goku19933 jest offline Szukaj postów użytkownika: goku19933 Dodaj goku19933 do Listy kontaktów
ToKsYcZnY
Newbie


images/avatars/avatar-18262.gif

Data rejestracji: 06-01-2010
Postów: 9
Klan: Terra Nova> Terra Inc0gnita
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

RE: Great Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do tego bana... Zgadzam się z Goku, skoro Great "jednorazowo" użył tego drugiego konta "w zastępstwie" za to pierwsze i nie logował się na xGreatx
odkąd odnalazł hasło, powinna kara być złagodzona myślę, że do 2, 3dni, by już o tym nie zapomniał Smile

Pozdrawiam

__________________
r10 ToKsYcZnY

23-03-2010 16:10 ToKsYcZnY jest offline Szukaj postów użytkownika: ToKsYcZnY Dodaj ToKsYcZnY do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ToKsYcZnY jakby mi został zdjęty ban teraz to i tak bym tego nie zapomniał...Proszę o ostateczną decyzję C47.Mam nadzieję że będzie słuszna.
23-03-2010 19:24 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
gdybyś napisał do smoda to by można było coś zrobić

ale że nie pisałeś tylko korzystałeś z dwóch kont to ban nie będzie zdjęty przed czasem


__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2010 22:12 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego ban nie będzie zdjęty ponieważ znalazłem kartkę z hasłem do konta i zalogowałem się na nie...Proszę chociaż o skrócenie bana bo 2 tygodnie to stanowczo za dużo...

cytat:
2 lub więcej aktywnych kont użytkownika - blokada kont


Rozumiem gdybym dostał bana za wchodzenia na konto xGreatx a zaraz po tym na konto GreatSmile (wtedy jest zagrożenie że będę podbijał swoją licytacje itd.).Tak nie było.Konto xGreatx zostawiłem i nie używałem go gdy przeszedłem na konto GreatSmile .Proszę wziąć to pod uwagę.

@edit:
Widać że mi na tym zależy.W końcu człowiek nie jest istotą nie omylną.Zapewniam że podobnej sytuacji już nigdy nie będzie.


@edit3:
2 lub więcej aktywnych kont użytkownika - blokada kont
recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) - blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego (2: 3 dni, 3: 7 , 4: 14 , 5: 30 , 6: 60 , 7..: stały)

Za konta Great i Didek22 powinienem dostać 3 dni kar.A za zbanowane konta xGreatx i GreatSmile następne 3dni.Nie powinny te konta być sumowane skoro konta Great i Didek22 były dawno zablokowane a konta xGreatx i GreatSmile były zbanowane wczoraj.Kara powinna wynosić 3 dni odstęp 3 dni.Mam rację?Najważniejszy jest post główny nad wszystkimi edytami.

Jeszcze jedno.Czemu dopiero po 20 dniach dostałem bana

Tak przy okazji to nie wiedziałem kto to smod bo temat kto kim jest czytałem jak zaczynałem gre.

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez GreatXX: 24-03-2010 17:19.

23-03-2010 22:15 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam że piszę tego posta ale czekam od wczoraj na wypowiedź Ce.Proszę o wypowiedź.
25-03-2010 17:26 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpowiadałem już dwa razy

kara nie będzie zmieniona

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
25-03-2010 17:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Great

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH