Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Głośniki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Głośniki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Arrow Głośniki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam mam kilka pytań do was.

Mam do laptopa podłączone 2 zestawy głośników 2.1.

Jeden zestaw Creativa (mocniejszy) drugi Logitecha (słaby).


Teraz pytanie?
Jaki obecnie najlepszy (najmocniejszy zestaw głośników 2.1)?

I jeszcze mam pytanie.
Mam wieże i 2 duże kolumy do niej podłączone.
Są tam wejścia takie hhmmmmm kabelek i druciki i się tak zatrzaskuje jakby.

Da rady podłączyć owe głośniki do laptopa.
Mam w laptopie 2 wejścia pod głośniki 2.1.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

02-04-2010 14:40 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Elathir
Lord


Data rejestracji: 17-11-2008
Postów: 468
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Głośników do laptopa nie, ale wieże pod laptopa już tak. Powód jest prosty, głośniki komputerowe mają wbudowany wzmacniacz, w wypadku wieży jest on w głównym pudle a nie głośniku. więc musisz podłączyć całość.

__________________
A co mi tam, jak ktoś ma zamiar zacząć grę na r15 niech skorzysta z linka http://r15.bloodwars.interia.pl/r.php?r=3314
02-04-2010 14:54 Elathir jest offline Szukaj postów użytkownika: Elathir Dodaj Elathir do Listy kontaktów
Kazeshini
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co to za wieża i głosniki?Smile moze kupieSmile

i jak juz ktoś wspomniał potrzebny jest wzmacniacz. Czyli wieża-komp mozesz podłaczyć. A zestaw 2.1 najlepiej zbudować samemuBig Grin
02-04-2010 15:23
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A powie mi ktoś jakim kablem podłączę całą wieże pod tego lapka.

Najlepiej link z allegro odrazu.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

02-04-2010 18:02 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.allegro.pl/item942921164_kabe...wieza_1_2m.html

takim kablem, ja mam 10 metrowy i działa bez zarzutów.

PS poszperaj sobie w takich kabelkach. Za 15-20 zł można kupić elegancki, więc nie napalaj się na allegro bo z przesyłką możesz przepłacić. Kup w sklepie jak masz możliwość.

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 02-04-2010 19:23.

02-04-2010 19:18 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tylko że ja potrzebuję taki kabel żeby nie miał tych cinch takich tylko takich z tymi drutami zatrzaskowymi.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

02-04-2010 20:17 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli masz luzem jakis wzmacniacz... albo amplituner... wszystko mozesz podlaczyc...

__________________

02-04-2010 20:25 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Kazeshini
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

idziesz do sklepu elektrycznego i prosisz o kabel powiedz sprzedawcy ze do połaczenia głośników z wieżą i on Ci powienien doradzic jaki. Grubosć kabla zalezy mocy głośników. Im grubszy tym droższy. Mówisz ile metrów chcesz i tyle
02-04-2010 20:31
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Karwan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moc głośników to 2 kolumny po 100 wat każda.

Mam nadzieję że nie rozwali mi lapka.
Bo do tego dojdzie jeszcze zestaw 2.1 creativa ze 100 wat.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

02-04-2010 20:43 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Kazeshini
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie rozwali. Laptopt w ogóle nie bierze udziału w zasilaniu głośnika. Do tego jest wzmacniacz. Z laptopa tylko leci sygnał "co ma być grane" rozumiem że wieża która robi za wzmacniacz jest dostosowana do tych głośników?

Ja do Laptopa nieraz podłączam 2 kolumny 3 setki i nic sie nie dzieje z laptopem. Wzmacanicz sie troche grzeje bo nie wyrabia do końcaBig Grin ale o laptopa sie nie martw;]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kazeshini: 03-04-2010 05:12.

03-04-2010 05:11
qwert620
Newbie


images/avatars/avatar-19602.gif

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 4
Klan: SoesmA_cd
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Racibórz

RE: Głośniki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napewno byś wolał podłączyć to wszystko do laptopa czyli Creativa Logitecha i jeszcze wieże z głosnikami. Robisz tak:
- musisz sprawdzic ile masz gniazd na słuchawki w laptopie- potrzebujesz trzech zeby podłączyć to wszystko.
jezeli masz jedno gniazdo to musisz kupic [przejściówke z jednego jacka(dżeka) na dwa jacki] i będziesz miał już dwa gniazda, a jak do jednej z tych dwóch włożysz jeszcze jedną to będziesz miał trzy gniazda na słuchawki, itd
Teraz do tych dwóch podłączasz Creativa i Logitecha a do trzeciego wieżę kablem [jack stereo- 2x cinch]
(jack to gniazdo na slucawki), wieżę podłącz w ten sposób: we wieży masz dwa gniazda cinch(czincz), są opisane jako AUX lub AUDIO IN do nich podłączasz jedną stronę kabla a druga stronę łączysz z przejściówkami w laptopie
I gotowe
Głosniki z wieży nie wyjmujesz. musisz tylko jeszcze włączyć AUX na wieży
kable i przejściówki kupisz w sklepie RTV. przejściówka ok. 5 zł a kabel 10-15 zależy od dlugości jaką potrzebujesz

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez qwert620: 04-04-2010 00:29.

04-04-2010 00:23 qwert620 jest offline Szukaj postów użytkownika: qwert620 Dodaj qwert620 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » Głośniki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH