Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH ... i na mnie przyszła pora :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ... i na mnie przyszła pora :) 18 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Metaxa
Serduszko ^^


images/avatars/avatar-18704.gif

Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 133
Klan: Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: KrK

Cool ... i na mnie przyszła pora :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie nie wiem od czego mam zacząć gdyż nigdy tego jeszcze nie robiłam...
Chciałabym powiedzieć tak wiele, ale nie wiem jak to skrócić do wymaganego minimum..

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe Smile
Więc może bez zbędnego bełkotu, najprościej w świecie, wypiszę szczególne podziękowania :

Alexandrze - za schowanie pod skrzydełka 'starszej siostry' na samym początku gry
Anorexowi - za wprowadzenie do 'wyższych sfer', pomoc z przejściem do II aktu ^^ i za godzinne rozmowy o wszystkim i o niczym Smile (w literaki jeszcze pogramy - obiecuję Big Grin )
Arependido, A-drian, Agelmar - Wam za same początki w grze, te wielkie stresy przy pierwszych oblegach z topką, ściaganie najemników i inne ceregiele Big Grin hehe 2 pierwsze blaszki wspólnie dziabnięte (raporty mam do dzisiaj - tak jestem sentymentalna xD)
Zuo - oj Ty już wiesz za co Tongue
Całemu klanowi VVV (w szczegolnosci Mardokowi, Radikowi, Crow, Archeonowi, Neo, Lechowi) - za świetną zabawę i spam do białego rana Smile
Cyraxowi - za te wszystkie blaszki i wyciąganie z nupostwa Big Grin hehe (a resztę zatrzymam dla siebie Tongue )
Graxowi - za opowiadanka do porannej kawki i szczególnie za ostatnią część, w której nawet ja sie pojawiłam Smile pisz dalej Bejb, masz wielki talent
Elstachowi - za te wszystkie ochronki na s3, repki i krakowskie spotkania ^^
Jiil4U - za kochaną duszyczkę w tych dobrych i złych chwilach :* ucałuj Biedronka ode mnie hehe
MrocznejM - za wakacyjne szaleństwa i wiele wiele innych :*
Wrocławskiej ekipie - Lopkowi, Windykatorowi, Trigenowi i Przemojowi - za niezapomniane chwile i ubaw po pachy (no sorry ale zdjęcia mówią same za siebie Big Grin ), koniecznie trzeba to powtórzyć ^^
Ghostowi - za wsparcie i wszelaką pomoc, ale przede wszystkim za pomocną rękę w zakończeniu gry Smile
Całemu klanowi Khorn - za przygarnięcie nupicy w swoje progi, za najlepszy klan na R1 :* Duke - lepszego lidera NIE MA! Femme, Nadja, tupaczek, Zonk, Demon, Predrag, LordUzi, Exhume, Fryziel, Druidek, Chevron - Was szczególnie będzie mi brakowało..
Kowar, Gips, Malekith - Wam za pomoc w sami-wiecie-czym i spam na gg hehe
Drakonkowi - już nie będzie białych smoczków ale protekcja nadal aktualna - krzyknij w razie potrzeby i łomot spuszczę rotfl
Nebeski, robert44, jaypire - do Was to słów czasem nie mam, jesteście the best po prostu Smile
Sephi, White, egzotick, Tomekn1970, rtp_kate, Niqzar- nigdy się nie zmieniajcie warioooty Tongue

Jeśli o kimś zapomniałam - dajcie znać, piszę to pod wpływem chwili i godzina też nie młoda w sumie, więc musicie mi wybaczyć Tongue Na razie kończę z R1, co do innych serwerów - zdecyduję na dniach. Dziękuję Wam za wspaniałe i niezapomniane chwile Smile Screeny jakieś sobie zachowam na pamiątkę Tongue Tongue Tongue

Na profilu wypisałam parę gratów na sell - zaglądać na R1 będę już tylko w sprawie wyprzedaży dlatego zapraszam na gg Smile

Ehhh Lopek - i nie zdazylam Ci podkraść s1 rotfl rotfl rotfl

Było mi bardzo miło krejzole, że mogłam Was poznać Smile

Thx za wszystko :******

/ Metaxa Smile


__________________



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Metaxa: 29-05-2010 22:21.

04-04-2010 02:41 Metaxa jest offline Szukaj postów użytkownika: Metaxa Dodaj Metaxa do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

metka szkoda wielka kolejny super gracz z r1 odchodzi Smile dzięki za wspólne pogaduchy zamiany wymiany pożyczki i inne kombinacje ^^ mam nadzieje ze jeszcze jakieś piwko na zlociku chlapniemy w KRK xD gg mam wiec żaden problem Smile


Z racji tego ze dziś są święta Wielkiej Nocy życzę Ci zdrówka,miłości, ciepła rodzinnego, siły i ambicji do dalszego kontynuowania nadrzędnych celów postawionych w życiu to tylko gra prędzej czy później każdy odejdzie Smile

Tak wiec SZEROKOŚCI na krętych ścieżkach życia w realu buźka ;*

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



04-04-2010 08:14 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
_DeMoN_
Emperor


images/avatars/avatar-25273.jpg

Data rejestracji: 04-10-2007
Postów: 1.027
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lębork

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smutny Crying powodzenia w realu Wink

__________________
R1: DeMoN Kupie: Legendarna Doskonała Demoniczne Piła łańcuchowa Autokraty



04-04-2010 08:19 _DeMoN_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _DeMoN_ Dodaj _DeMoN_ do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm....cóż szkoda.
I tyle mogę powiedzieć.

Na moja pomoc możesz zawsze liczyć Smile

Pozdrawiam i do zobaczenia.

__________________

04-04-2010 09:00 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Cyr_TheEnd
Junior Member


Data rejestracji: 04-02-2010
Postów: 14
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kasiulaaa :*:*:*
04-04-2010 09:26 Cyr_TheEnd jest offline Szukaj postów użytkownika: Cyr_TheEnd Dodaj Cyr_TheEnd do Listy kontaktów
AnoRex
Triple Ace


Data rejestracji: 07-01-2009
Postów: 227

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kasiu coz moge powiedziec ...

Czasem przeżywa się chwile,
które zapomnieć trudno.
Czasem spotyka się ludzi,
bez których tęskno i nudno.
Ale każdy kwiat więdnie,
Każdy barwę zmienia.
Tylko jedno pozostaje,
to jest kwiat wspomnienia.



nr gg znasz .....

i czekam na literaki :*
04-04-2010 09:42 AnoRex jest offline Szukaj postów użytkownika: AnoRex Dodaj AnoRex do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Frown Szkoda ale jak to mówią na każdego przyjdzie czas.
Powodzenia w normalnym życiu, wesołych świat i niech Ci się układa Smile

Mam tylko nadzieję, że pomyliłaś daty i spóźniłaś się z Prima Aprilis rotfl
MabySexi :***


__________________

04-04-2010 09:59 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
d3sidor
Double Ace


Data rejestracji: 13-04-2009
Postów: 129
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: masz zioło?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zuo - oj Ty już wiesz za co


Kaś, tak właściwie to nie wiemSmile

Możesz przypomnieć? najlepiej tutaj Smile

__________________
Skąpy Nick
04-04-2010 10:20 d3sidor jest offline Szukaj postów użytkownika: d3sidor Dodaj d3sidor do Listy kontaktów
Czas
Forum Ace


images/avatars/avatar-23552.gif

Data rejestracji: 21-09-2008
Postów: 83
Klan: Phoenix
Kraina: Necropolia; Moria IV
Skąd: Długa krwawa historia.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty wiesz...


Powodzenia.

__________________

Blood Fire Death


Ghost

=]


04-04-2010 10:36 Czas jest offline Szukaj postów użytkownika: Czas Dodaj Czas do Listy kontaktów
mrocznaM
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 28
Klan: EMERYCI
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice/Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kasiulka:*Frown Szkodaa i to wielka szkoda poniewaz wiele zdziałałaś i w ogolę będziemy wszyscy tęsknic.Ale dzięki tej gierce poznałam Cie i przeżyłam wiele świetnych i szalonych chwil jak to ujęłaś!Z czego bardzo się ciesze:*

Widze podjęłaś stanowcza decyzje wiec niech tak będzie..
Na pewno jeszcze się zobaczymy!
Powodzenia w życiu prywatnym.
Buziaki i tulee:Wink :*

__________________
r1=mrocznaaM
04-04-2010 10:59 mrocznaM jest offline Szukaj postów użytkownika: mrocznaM Dodaj mrocznaM do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sie skasuj sie Big Grin

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
04-04-2010 14:47 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
_Szybki
Viking


images/avatars/avatar-11937.gif

Data rejestracji: 29-11-2008
Postów: 557
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: a skąd byś chciała?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lopezzo napisał(a)
Sie skasuj sie Big Grin


Podpisuje się pod tym obiema recami ;P Tongue Tongue rotfl rotfl

__________________

!!Sprzedam itemy z opisu!! info na PW w grze.
SzybkaRaczka - r1


04-04-2010 15:04 _Szybki jest offline Szukaj postów użytkownika: _Szybki Dodaj _Szybki do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co Ty robisz???????????????????? Shocked

Weny to ja już nie odzyskam... Frown

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
04-04-2010 15:30 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powodzenie w realu i jeszcze w tesco , biedronce ( nie mylić z Szybkim Smile itd itp Big Grin

pożegnania są smutneFrown

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
04-04-2010 18:07 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż szkoda że odchodzisz z r1Frown

Powodzenia w realu życzy Adrianuss90Wink

__________________


r5 Tupaczek
04-04-2010 20:22 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Logarus
Forum Ace


images/avatars/avatar-15829.jpg

Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 81
Klan: Cursed
Kraina: Necropolia
Skąd: Ze snu i Zapomnienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
_Szybki napisał(a)
cytat:
Lopezzo napisał(a)
Sie skasuj sie Big Grin


Podpisuje się pod tym obiema recami ;P Tongue Tongue rotfl rotfl


ja też sie pod tym podpisuje dwoma łapkami Wink i kiełkami ;D

__________________

Necropolia (R1)-nick =Kirindark =

Boże zachowaj od głupców u władzy

04-04-2010 20:32 Logarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Logarus Dodaj Logarus do Listy kontaktów
Thark
Full Member


images/avatars/avatar-12785.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mowie NIE ... Kaska kurfa tez nie mam czasu grac mam same wyjazdy , gram jak turysta od swieta czasem mnie sie chce czasem nie ale se pykam i po co opuszaczac ta zbieranine osobowosci po ponad roku gry ? Kaska bo wiecej szamana nie pozycze hehe Tongue a jak sie skasujesz to wiedz ze pojade do krakowa a bede mial niedaleko teraz i osobiscie cie znajde i nakopie w te mmmmmm hehehe no wiesz w co Tongue

__________________
AREPENDIDO


04-04-2010 20:35 Thark jest offline Szukaj postów użytkownika: Thark Dodaj Thark do Listy kontaktów
Ulala_2
Double Ace


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 105

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i tak byla noobem Big Grin

__________________
Jak coś to na PW
04-04-2010 23:51 Ulala_2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ulala_2 Dodaj Ulala_2 do Listy kontaktów
Gorun
Triple Ace


images/avatars/avatar-16852.jpg

Data rejestracji: 26-07-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: Pochodzisz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda że ciebie nie będzie juz z nami Frown no ale nie zapominaj że jesteś Khorniakiem z krwi i kości nawet w realu Smile

Życzę ci szcześcia w realnym życiu i mam nadzieję że SIĘ NIE SKASUJESZ I JEDNAK KIEDYŚ WRÓCISZ Smile

__________________
R1: Chevron

R11: Rosen

05-04-2010 03:03 Gorun jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorun Dodaj Gorun do Listy kontaktów
Aggelmar
Newbie


Data rejestracji: 22-12-2008
Postów: 8
Klan: RedLine
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Kasieńka Kasieńka odchodzisz akurat w momencie kiedy ja wracam do gry Frown
Agelmar którego wspomniałaś dawno wyleciał z serwera ale już zaczynam zabawę od nowa i na 99,99% ponownie reaktywuję RedLine.
I tak żegnam kolejną znajomą osobę z BW.
Mam jednak nadzieję że jeszcze wrócisz do gry gdyż nie znalazłem jeszcze innej tak zajefajnej ( może jedynie DiabloII LoD ale tamta z czasem robi się nudna).
Pozdrowienie i powodzenia.

__________________
R1: Agelmar
R7: Drizzt_DoUrden
08-04-2010 23:46 Aggelmar jest offline Szukaj postów użytkownika: Aggelmar Dodaj Aggelmar do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 145
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

metaxa why? Tongue
powodzenia w realu ;*

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
09-04-2010 00:58 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
Metaxa
Serduszko ^^


images/avatars/avatar-18704.gif

Data rejestracji: 22-04-2009
Postów: 133
Klan: Khorn
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: KrK

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Metaxa
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nie możesz usunąć postaci, ponieważ bierzesz udział w handlu."

jeszcze mi Lopek skonczyc nie pozwalal Tongue hehe rotfl

postac usunieta Smile

jeszcze raz dziekuje wszystkim za wspolna gre :*


__________________



09-04-2010 16:38 Metaxa jest offline Szukaj postów użytkownika: Metaxa Dodaj Metaxa do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shea_nelee napisał(a)


jeszcze mi Lopek skonczyc nie pozwalal Tongue hehe rotfl



bo to niedobrze jak dziewczyna konczy za szybko Tongue

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
09-04-2010 17:58 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dopiero dotarłam do tematu Crying

Metuś ;* Gorące uściski Smile I mam nadzieję, że nam się przydarzy spotkać Smile

Wariooocie Ty ;*

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

11-04-2010 14:34 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

qrde to już ajajaj

powodzenia

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
12-04-2010 20:48 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH ... i na mnie przyszła pora :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH