Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU ZAPOMNIALEM mialo byc grzecznie :D ce ajlawiu :************** » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ZAPOMNIALEM mialo byc grzecznie :D ce ajlawiu :************** 25 Ankieta - średnia ocena: 7,8425 Ankieta - średnia ocena: 7,8425 Ankieta - średnia ocena: 7,84
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mosci Murgrabia
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2010
Postów: 4

ZAPOMNIALEM mialo byc grzecznie :D ce ajlawiu :************** Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co to ma byc !!!!!
witam chciałem sie zapytac o co tu kur.. chodzi bo mnie rozj.... zaraz

po pierwsze


stefangl ; tomtito


tutaj rzekomo był push 60 k kiedy maska rzeczywiscie byla tyle warta to wycena


DOSKONAŁA SZAMAŃSKA MASKA -> pilne

czy to jest sprawiedliwe ???

kolejny przyklad impek wyceniany na 300 -350 k zostaje sprzedazny za

>>>>> Legendarna Doskonała Pałka Imperatora <<<<<

kolejna sprawa siewca zostaje sprzedany za 250k

Doskonała Kurtka Siewcy Śmierci

po czym chyba dwa dni pózniej praktycznie identyczny siewca zostaje sprzedany za 330 k !!!!!!

wie wiem def

Doskonała Kamizelka Siewcy Śmierci

ale za odrobine defa wyje... 80 k więcej no nie róbcie sadzy

a to mnie rozje.... na wszystkie strony to sa po prostu kpiny i chyba jakies kur... jaja na Wielkanoc !!!!!!!!

Legendarna Doskonała Przeklęta Kosa


kosa wyceniana na 800k zostaje sprzedana za 500 kiedy byli kupcy za duzo większe pr co to ma byc ja sie pytam co to kur... topka może robić co chce do hu.. pana ????

proszę o wyjaśnienie sprawy bo cos tu jest nie tak i proszę to wytłumaczyć całej nekropoli bo sprawy nie po puszcze a zamykanie tematu nic nie da !!!!!!!!!!

masz piz..e na oczach to niech sprawa zajmą sie admini bo to ludzkie pojecie przechodzi co sie tu wyrabia !!!!!!!!!!!!


czekam na odpowiedz nie od ciebie to od sushiego lub konrada













uzasdnisz to czy nie ????????!!!!!!!!!!!!!!! co to lopezzo i biedronka mogą przekręty i pushe robić na pół mln wtf???


odpowiesz czy nie ???????? chyba ze wolisz dalej im ssać Smile ???

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mosci Murgrabia: 08-04-2010 15:58.

08-04-2010 15:12 Mosci Murgrabia jest offline Szukaj postów użytkownika: Mosci Murgrabia Dodaj Mosci Murgrabia do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU ZAPOMNIALEM mialo byc grzecznie :D ce ajlawiu :**************

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH