Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Żałoba narodowa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (16): « pierwszy ... « poprzednie 14 15 [16] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Żałoba narodowa 232 Ankieta - średnia ocena: 8,02232 Ankieta - średnia ocena: 8,02232 Ankieta - średnia ocena: 8,02
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Cavalq
Lord


images/avatars/avatar-765.jpeg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 304
Klan: Ad Patres
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[*]

__________________
ANCIENT'S DIVISION Pleased
18-04-2010 14:10 Cavalq jest offline Szukaj postów użytkownika: Cavalq Dodaj Cavalq do Listy kontaktów
sleen
Newbie


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: toruń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ofiary zarówno tragedii z 10 kwietnia jak i pomordowani w 1940 roku.
Niech spoczywają w pokoju.

Najszczersze wyrazy szacunku i współczucia dla rodzin zmarłych.

__________________
R4- Karas
R10- Sleen
18-04-2010 23:18 sleen jest offline Szukaj postów użytkownika: sleen Dodaj sleen do Listy kontaktów
raficzq
Newbie


images/avatars/avatar-20848.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 1
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na zawsze w naszych pamięciach ! Spoczywajcie w pokoju
[*]

__________________
R14 Nick : raficzq
Wygrałeś/Wygrałem aukcje pisz na PW.
18-04-2010 23:20 raficzq jest offline Szukaj postów użytkownika: raficzq Dodaj raficzq do Listy kontaktów
-Turbo-
Member


Data rejestracji: 01-04-2010
Postów: 26
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sleen napisał(a)
Ofiary zarówno tragedii z 10 kwietnia jak i pomordowani w 1940 roku.
Niech spoczywają w pokoju.



też składam wyrazy współczucia i wyrazy bólu z powodu tej tragedii

P.S ale to porównanie tragedii z 10kwietnia a tej z przed 70lat to nie jest dobre bo to dwa różne wydarzenia które łączy tylko miejsce wydarzenia.

P.S team chyba trzeba już zamknąć ponieważ żałoba skończyła się a pogrzeb odbył się wczoraj o 17:00


Przepraszam za multi post pomyliłem się i zamiast dać edit pisałem niżej Frown

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -Turbo-: 19-04-2010 06:31.

19-04-2010 06:30 -Turbo- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Turbo- Dodaj -Turbo- do Listy kontaktów
Anichilator
Junior Member


images/avatars/avatar-18008.gif

Data rejestracji: 23-04-2010
Postów: 19
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sory że dopiero teraz,
Składam najszczerszej kondolencje rodzinom i przyjaciołom zmarłych.
Przepraszam że tak póżno ale dopiero się zarejstrowałem na forum.


adagio: Zamykam temat

__________________
UPRAWNIAM IKSIŃSKA DO UPOWANIA KAŻDEGO MOJEGO TEMATU!!!
ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO EDYCJI!!!
24-04-2010 18:32 Anichilator jest offline Szukaj postów użytkownika: Anichilator Dodaj Anichilator do Listy kontaktów
Strony (16): « pierwszy ... « poprzednie 14 15 [16] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Żałoba narodowa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH