Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R4 wojna żałoba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony R4 wojna żałoba 13 Ankieta - średnia ocena: 6,5413 Ankieta - średnia ocena: 6,54
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

R4 wojna żałoba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w związku z żałobą narodową wzywam wszystkie klany do zawieszenia broni na czas 7 dni...

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

10-04-2010 23:14 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
szaww
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 56
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Arrow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uwazam to za dobry pomysl
czas refleksi i żaloby
nie bezsenona mlocka
jak z wieksza czesc ludzi grajacych to Polacy , zachowajmy sie godnie nawet tu w wirtualnym swiecie .
Popieram pomysł i apeluje do rozwazenia go powaznie !!!

__________________

10-04-2010 23:22 szaww jest offline Szukaj postów użytkownika: szaww Dodaj szaww do Listy kontaktów
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawel1982.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze tylko chciałem dodać że chyba możemy sobie na 7 dni dać na wstrzymanie CHYBA WSZYSTKIE KLANY DADZĄ RADĘ CO ???????????

EDIT: pewni pomyślicie że tak napisałem bo RUNE może przegrać z MASS..... błąd..... to nie o to chodzi..... może w ten sposób okażemy trochę szacunku dla ofiar tej tragedii.... odłóżcie na chwilkę BW i się zastanówcie.....

P.S. piszę to bez zgody szefa klanu...... piszę to co myślę...

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pawel1982.: 11-04-2010 00:13.

10-04-2010 23:34 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
L Y K A N
Full Member


images/avatars/avatar-17980.gif

Data rejestracji: 04-10-2009
Postów: 68

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem to dobry pomysł , przy okazji wszyscy choć na chwilę wróca do realnego świata a nie jak co po niektórzy 24h przed bw. Poza tym mysle że klan SL4 się zgodzi.

Przyda nam się odpoczynek , poza tym ja tak samo kilka osób lubiłem kilka nie ale w tym przypadku to nie ma znaczenia stało sie co sie stało i nikt czasu nie cofnie.

Niech spoczywają w spokoju [*]



A ja chciałbym dodac cos jeszcze i pisze to w strone administracji , chodzi mi o to iz jutro o godzinie 12:00 odbęda sie 2 minuty ciszy w całej polsce dla tych którzy zginęli , mam propozycję aby administracja zrobiła tak że w tych minutach nie bedzie mozna było wykonać ani wypraw ani ataków na bw w sumie mozna by było na te kilka minut wyłaczyć polskie serwery bw

__________________
R4 : L Y K A N

11-04-2010 00:39 L Y K A N jest offline Szukaj postów użytkownika: L Y K A N Dodaj L Y K A N do Listy kontaktów
Pawel1982.
Triple Ace


images/avatars/avatar-14550.png

Data rejestracji: 20-11-2008
Postów: 154
Klan: Yin&Yang
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: ...

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawel1982.
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

L Y K A N fajna inicjatywa......

__________________
NICK MELUZYNA
R4

Yin&Yang


cytat:
Lady Moren napisał(a)
Jakies twurcze +1 poprosze

11-04-2010 00:49 Pawel1982. jest offline Strona domowa Pawel1982. Szukaj postów użytkownika: Pawel1982. Dodaj Pawel1982. do Listy kontaktów AIM Screen Name of Pawel1982.: . YIM Account Name of Pawel1982.: . Zobacz profil MSN Pawel1982.
kyrys
Member


Data rejestracji: 05-11-2006
Postów: 29
Klan: SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: TYCHY

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram przedmówców całkowicie!!!

nie ma sie tu co rozpisywać.... Tragedia i trzeba to Uszanować!!!

kyrys - SL 4
11-04-2010 07:19 kyrys jest offline Szukaj postów użytkownika: kyrys Dodaj kyrys do Listy kontaktów
CoeN_RUNE
Triple Ace


images/avatars/avatar-12608.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 207
Klan: RUNE
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bielsko-Biała/Kaer Morhen

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tłumaczyłem Meluzynie na PW niektóre kwestie - napiszę to tez na forum:

co z tego że my się pod tym podpiszemy i zaprzestaniemy walczyć na czas trwania żałoby, jak 80% ludzi co walczy się do tego nie zastosuje bo dla nich ważniejsze są nowe klocki/repa/chore ambicje....




mogę wypowiedzieć się w imieniu swoim jak i klanu RUNE, ale i tak niektóre klany nie będą tego respektować...




ze swojej strony uważam że tragiczna katastrofa jaka się wydarzyła jest tragedią na skalę całego narodu..


Cześć ich pamięci.

__________________
NIE HANDLUJE ZE:
S.....płakanymi
I.....diotycznymi
F.....rajerskimi
U.....pierdliwiecami



CoeN - "...RUNEJCZYK..."
11-04-2010 09:55 CoeN_RUNE jest offline Szukaj postów użytkownika: CoeN_RUNE Dodaj CoeN_RUNE do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może niewiele znaczę, ale zgadzam się że zawieszenie broni na 7 dni jest jak najbardziej wskazane. Tylko zwykłe ludzkie hieny nie uszanują pamięci tych którzy zginęli w katastrofie pod Smoleńskiem, ale to będzie świadczyć tylko o nich a nie o nas. Na ten czas należy swoje chore ambicje schować głęboko, a po okresie żałoby możemy wrócić do wojny.

Najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar katastrofy [*]
Odeszli ludzie którzy wpływali na nasze losy, niektórych nie lubiłem, ale należy im się szacunek i pamięć.
Niech spoczywają w pokoju.

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

11-04-2010 11:30 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R4 wojna żałoba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH