Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Nie dotrzymanie warunków umowy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nie dotrzymanie warunków umowy
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bim Bum84
Junior Member


images/avatars/avatar-17702.jpeg

Data rejestracji: 19-01-2010
Postów: 20
Kraina: Necropolia

Nie dotrzymanie warunków umowy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam:

według 7 punktu regulaminu sprzedaży (ale to pewnie wiecie)
Autor jest zobowiązany:

a) dokonać transakcji po zakończeniu licytacji w ciągu 24h. W przypadkach losowych (np. strata kwadratu z rynkiem) okres zostaje odpowiednio wydłużony.

tutaj jest temat do forum gdzie wygrałem pierścień
Dsk Miedziany Pierścień Celności

teoretycznie koleś ma jeszcze 2h czasu na sprzedanie przedmiotu lecz kolega wyraźnie dał mi do zrozumienia że mi nie sprzeda, argumentował to że "klusk" przebił mnie i wygrał aukcję (chociaż była po czasie)ewentualnie mogłem się jeszcze licytowaćTongue

tu jest to co on napisał:
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...57064798&type=2
moja reakcja na tą wiadomość
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=4661818&type=3
to co mi odpisał:
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...57065276&type=2
odpisałem mu:
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=4661883&type=3
to co dostałem w odpowiedzi:
http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...57065896&type=1
niestety powyższa wiadomość została przeze mnie usunięta lecz brzmiała mniej więcej tak: "chcesz to wrzucaj na forum,nie masz racji"

chwilę potem odrzucił moją oferte mimo tego że udowodniłem że mam rację
nie mam zamiaru się z nim kłócić i prosiłbym o ukaranie owego gracza

jeżeli zaakceptuje moją ofertę to sprawę anuluje w przeciwnym wypadku sprawa będzie aktualnaTongue

__________________

r3-drooper

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bim Bum84: 14-04-2010 15:35.

14-04-2010 15:33 Bim Bum84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bim Bum84 Dodaj Bim Bum84 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

171175
Login dognan
Postać dognan

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-04-2010 15:56 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
dognanek
Junior Member


Data rejestracji: 29-03-2010
Postów: 11
Kraina: Necropolia

odblokowanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

właśnie doczytałem regulamin i chcę mu sprzedać ten pierścień bo nie miałem racji, dał mi 2 godziny na zapoznanie się ze wszystkim, proszę o odblokowanie konta

__________________
R1 dognan
14-04-2010 15:58 dognanek jest offline Szukaj postów użytkownika: dognanek Dodaj dognanek do Listy kontaktów
Bim Bum84
Junior Member


images/avatars/avatar-17702.jpeg

Data rejestracji: 19-01-2010
Postów: 20
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bim Bum84
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeszcze jedno pytanie,czy jako że wygrałem tą aukcje po banie pierścień leci do mnie, albo ten pan znowu dostanie bana, czy może robić z nim co chce??

__________________

r3-drooper
15-04-2010 14:41 Bim Bum84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bim Bum84 Dodaj Bim Bum84 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

juz teraz może zrobić co chce

nie musi już nikomu sprzedawać

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-04-2010 16:29 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU Nie dotrzymanie warunków umowy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH