Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU slitek » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony slitek
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
redmaestro
Forum Ace


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 97
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kraków

slitek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nudzi mu sie ?

od samego poczatku bylo jasne, skad 90 pkt bedzie mial 70 kpr, na czarny item ?, licytacja dla "draki", przyda sie odpoczynek

<<<Doskonała Czarna Bransoleta>>>

__________________
vamous, no passaran
15-04-2010 18:49 redmaestro jest offline Szukaj postów użytkownika: redmaestro Dodaj redmaestro do Listy kontaktów
Sarinahe
Member


images/avatars/avatar-16965.jpg

Data rejestracji: 05-01-2010
Postów: 35
Klan: Ak_RUNE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tu się mylisz ja przy 36lvlu miałem 270k pr. Twoje oskarżenia są bezpodstawne, pewnie coś dropnął. Prosił bym bez warna ;s
15-04-2010 22:56 Sarinahe jest offline Szukaj postów użytkownika: Sarinahe Dodaj Sarinahe do Listy kontaktów
_FRODO_
Triple Ace


images/avatars/avatar-17753.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 222
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia IX
Skąd: Mrągowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ZDRADZIECKIE elementy (dobre i doskonałe), Słoneczna Bransoleta krwi, KT na wszystko!

Słoneczne(Db Sygnet, db bransa, bransa, bransa sztuki)-||-MŚCIWE

Dobre Słoneczne Pierścienie (został jeden)

Sam bodajże od niego kiedyś kupowałem jastrzębi ring.Wiesz szczególnie teraz każdy wie jak życie na serwie początkowego gracza wygląda, na samym złomie i za pr za niego można sobie nie byle jakie eq wykupic. Sorki read że sie tak wtrąciłem ale myśle że skarga jest bezpodstawna ( powód chyba założenia jej tylko dlatego że sie wycofał z licytacji) Nie miej tego do mnie za złe Frown

Więc mówie tak jak kolega wyżej i powtórze jeszcze raz teraz pr na takim lvl to pikuś, nie tak jak my zaczynaliśmy gdzie z trudem wiązało się koniec z końcem
Big Grin

Prosze bez warna jeśli można.

__________________

r4 - Frodziak

16-04-2010 14:10 _FRODO_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _FRODO_ Dodaj _FRODO_ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU slitek

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH