Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Hay - Blaszka za anubisa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Hay - Blaszka za anubisa 6 Ankieta - średnia ocena: 8,176 Ankieta - średnia ocena: 8,176 Ankieta - średnia ocena: 8,17
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hex-men
Junior Member


images/avatars/avatar-15924.jpg

Data rejestracji: 14-12-2008
Postów: 18
Klan: SPARTA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: WROCŁAW

Hay - Blaszka za anubisa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ode mnie tylko tyle.
Hay poprosił bym założył ten temat.
i nie lubię go już od dziś


Nadawca: hay
Tytuł wiadomości: Re: nie lubie cię !! Frown ((((((((((((((((
Data wysłania: 2010-04-21 19:10:52
daj na forum
bo ja nie mam konta
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=24dcb6ec6e


Nadawca: hay
Tytuł wiadomości: Re: nie lubie cię !! Frown ((((((((((((((((
Data wysłania: 2010-04-21 19:30:14
ze niestety soufly pozostal w tyle i nie bedzie drugim z blaszkaTongue


a swoją drogą gratuje mimo wszystko Smile
tak jak to ktoś powiedział najwięcej blaszek wpadnie na lokalizacji robota teraz są farmione już chyba normalnie nieważne co wpadnie Smile
a co do dropa jak go nie było tak nadal nie ma

ps. mam nadzieję ze następny temat jaki załoze to z mojej blaszki za anubisa Smile

__________________
Pierwszy Ubity
ANUBIS
WENDIGO

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez hex-men: 21-04-2010 19:49.

21-04-2010 19:33 hex-men jest offline Szukaj postów użytkownika: hex-men Dodaj hex-men do Listy kontaktów
M_24
Forum Ace


images/avatars/avatar-13406.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 76
Klan: Red Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba r2 już wróciło na swoje miejsce względem r5 Smile Hay skoda że nie pierwsza odznaka na serwerze , bo za to uznanie należy się Rayneven'owi, i porównując oba moby ten był słabszy ale odznaka to odznaka.

No i wniosek prosty jak w 3 rundzie go nie ubijesz to nie ubijesz;D

__________________
Odejdź szatanie! Diablica jest u mnie. Stanisław Jerzy Lec
Wydaje mi się, że wasz bóg jest egoistą.

r2 - allexims (Ja)
21-04-2010 19:39 M_24 jest offline Szukaj postów użytkownika: M_24 Dodaj M_24 do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biorąc pod uwagę tę blaszkę, dobrze się stało, że wczoraj w nocy hay nie wyrobiłeś na mojego anubisa ;]


Anubis malutki, ale to generalnie nie ma znaczenia - liczy się efekt, a ten, trzeba przyznać, jest zaskakujący.
21-04-2010 19:44 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Krzysztof2003
Lord


images/avatars/avatar-17027.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 322
Klan: R2 O.3.l w pamięci B.K.T. na R13
Kraina: Moria
Skąd: Wieś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem anubis nie jest super ładny[a szczególnie nie spodobało mi się to, że sami palni bili Mad ].
8/10 dam, bo druga blacha na serwie Wink

__________________
Pomoc wampirowi R2

Pomóżcie zebrać kasę po przerwie od grySmile
21-04-2010 20:05 Krzysztof2003 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztof2003 Dodaj Krzysztof2003 do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

anubis maly ale nie najmniejszy Roll Eyes poki co najmniejszy jaki widzialem mial 207 sposta Wink
Graty drugiej blachy na serwie
a komu wpadnie nastepna czas pokaze... osobiscie chcialbym zeby mozliwie najszybciej wpadla komukolwiek ze znajomych Wink najlepiej jeszcze dzis w nocy Wink
a jak nie to moze sam zapoluje w lokacji sfinksa zeby bylo hardkorowo bardziej rotfl w koncu jak szalec to szalec Wink
21-04-2010 20:07 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

JA TAM BYŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin Po prostu wiedziałem że będzie blacha!!
10 ;*
21-04-2010 20:40 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
H4Z3LL...
Lord


images/avatars/avatar-19447.jpg

Data rejestracji: 14-04-2010
Postów: 254
Klan: [-KHAN-]
Kraina: Moria IV
Skąd: wiesz, że Kalisz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

super wyciągacie dmg z tych karabinków, ale mimo to brakuje mi wiecej osób z biała Big Grin Big Grin gratuluje blachy bo r1 widzę, że jest daleko za murzynami xD Happy

dam 9/10 bo nie pierwsza ta blacha za anubisa Big Grin

__________________
Póki patrzymy sobie w oczy nie ma sensu przestawać
Wink


r13-Boyka
21-04-2010 21:59 H4Z3LL... jest offline Szukaj postów użytkownika: H4Z3LL... Dodaj H4Z3LL... do Listy kontaktów
soczia
Forum Ace


Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 75
Klan: DM,ExpMob
Kraina: Moria V

gratki hay Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze szybko musze blache za wendigo zrobic bo mnie gonisz Wink

__________________

21-04-2010 22:13 soczia jest offline Strona domowa soczia Szukaj postów użytkownika: soczia Dodaj soczia do Listy kontaktów
Fasciane
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czerwony_Aniol napisał(a)
JA TAM BYŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin Po prostu wiedziałem że będzie blacha!!
10 ;*


Już się tak nie podniecaj -.- prawdziwy facet nie rozdaje buziaków -.- nie ciesz się jak jakiś głupi do sera -.-

A co do expy to powiem tylko jedno piknie ;d hay gz blachy ;] teraz jeszcze wendigo trza złapać ;d może anub nie za silny ale blacha jest Smile
Pzdr
22-04-2010 18:25
DeathWarrior
Lord


Data rejestracji: 13-03-2008
Postów: 292
Klan: Legion Czarnego Orła
Kraina: Moria
Skąd: Lędziny

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie widzieć 2 blache na servie Smile gratulacje Hay

szkoda tylko że sami snajperzy ;p bo inną broń byłoby miło tam zobaczyć Smile pozdro 4all

__________________


r2 : DeathWarrior / Optimus_Prime -> Maślak Zagłady
22-04-2010 20:38 DeathWarrior jest offline Szukaj postów użytkownika: DeathWarrior Dodaj DeathWarrior do Listy kontaktów
travis69
Forum Ace


images/avatars/avatar-13343.gif

Data rejestracji: 03-04-2008
Postów: 99
Kraina: Moria
Skąd: okolice Poznania :P

RE: Hay - Blaszka za anubisa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będę niesolidarny i powiem, że blacha Ryjka lepsza pod tym względem, że snajperem nie jest trudno zadać przyzwoity dmg, wystarczy odpowiednio sposta i to tyle, z białą 2H jest trochę więcej zachodu, nie wspominając już o białej 1h. A na Twojej expie biała szału nie zrobiła, że tak powiem Tongue

__________________
wróciłem!
22-04-2010 21:46 travis69 jest offline Szukaj postów użytkownika: travis69 Dodaj travis69 do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aj padają te anubki jak głupie...chyba nam się pochorowały albo coś ;p
w każdym razie- może i słaby ale leży w piachu i odznakę dał Wink

więc 10/10 i czekamy na wendigo Wink
23-04-2010 13:37 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Tlacique
Full Member


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 74
Klan: Possessed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Centrum

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmmm... tez winszuje odznaki :-)

Co do składów... no cóż... tutaj nie ma się co dziwić odkąd tylko pamiętam PSD koncentrowało się na gromadzeniu w swoich szeregach dobrej broni dystansowej jak i białej... W swoich szeregach mamy zaledwie kilku dobrych snajperów nadających się na tego moba w dodatku w przeciwieństwie do Sparty prawie nie posiadamy snajperów - łapaczy... z kolei Sparta nie może poszczycić się dobra bronią białą - takie są różnice miedzy naszymi klanami - w moim osobistym odczuciu...

Wielkość moba nie ma w tym przypadku znaczenia - i tak te średnio-wielki i największe - rozkładają oby dwa klany ;-) więc pisanie tutaj o regularności - kładzenia anubisów jest nieco przesadzone... choć jeszcze pół roku gry i Anubis będzie regularnością :-) Sparta swój popis mieć będzie na Wendigo dzięki ogromnej liczebności broni palnej w swoich szeregach... dla naszej białej będzie to ciężki orzech do zgryzienia - jednak jestem optymista i wierze że prędzej lub później i tę barierę przeskoczymy :-)... swoja drogą...

To trochę śmieszne, że
cytat:
Gombek zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Dobry Zabójczy Topór dwuręczny (+5), Anubis zostaje zraniony za 4 PKT ŻYCIA.

Gombek zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Dobry Zabójczy Topór dwuręczny (+5), Anubis zostaje zraniony za 4 PKT ŻYCIA.


Cr - przeznaczony w zasadzie do masakrowania przeciwników opancerzonych jak i nie opancerzonych - bije tak słabo!! w porównaniu z

cytat:
Mithrandir zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa, Anubis zostaje zraniony za 326 PKT ŻYCIA.


ukłony dla Mithrandir'a za wspaniałe rozwijanie białej 1h - ponoć niegrywalnej w dobie legend 2h ;-) - a pomyślcie co będzie gdy dojdzie + 10% obrażeń więcej gdy zdobędzie blaszkę...

Kończąc wywód - raz jeszcze graty za odznakę - czekam na nowe raporty z Wendigo - bo to wy tam będziecie mieć pole do popisu :-)
24-04-2010 11:28 Tlacique jest offline Szukaj postów użytkownika: Tlacique Dodaj Tlacique do Listy kontaktów
hex-men
Junior Member


images/avatars/avatar-15924.jpg

Data rejestracji: 14-12-2008
Postów: 18
Klan: SPARTA
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: WROCŁAW

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hex-men
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tlacique napisał(a)
Hmmmm... tez winszuje odznaki :-)
<.....>

To trochę śmieszne, że
cytat:
Gombek zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Dobry Zabójczy Topór dwuręczny (+5), Anubis zostaje zraniony za 4 PKT ŻYCIA.

Gombek zadaje cios krytyczny z broni Legendarny Dobry Zabójczy Topór dwuręczny (+5), Anubis zostaje zraniony za 4 PKT ŻYCIA.


Cr - przeznaczony w zasadzie do masakrowania przeciwników opancerzonych jak i nie opancerzonych - bije tak słabo!! w porównaniu z

cytat:
Mithrandir zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Pięść Niebios Męstwa, Anubis zostaje zraniony za 326 PKT ŻYCIA.


ukłony dla Mithrandir'a za wspaniałe rozwijanie białej 1h - ponoć niegrywalnej w dobie legend 2h ;-) - a pomyślcie co będzie gdy dojdzie + 10% obrażeń więcej gdy zdobędzie blaszkę...

Kończąc wywód - raz jeszcze graty za odznakę - czekam na nowe raporty z Wendigo - bo to wy tam będziecie mieć pole do popisu :-)



czemu nikt nie moze załwarzyć ze w rpzypadku broni białej wazne też bardzo jest lvl postaci. gombkowi jeszcze duzo brakuje do lvl mitka na chwile obecną i pewnie nigdy go nie do goni co za tym dizie nie uniesie tak szybko odpowiedniego sprzetu zeby zadać konkretne obrazenia.
2. Mithrandir SSAK M 0 2/1/3 [PSD] 8660
24. Gombek ŁAPACZ MYŚLI M 4/50/7 [SPARTA] 3597

chceszkogoś porównywać do mitka porównaj raczej bardziej sój występ gracie pdoobnymi tatkami i podobnymi lvl postaciami

4. Tlacique ŁAPACZ MYŚLI K 0 4/61/1 [PSD] 7799

a wtedy zobaczysz jaką słaba psotać przejołeś. Broń biała myślę do 90 lvl jest wogule nie skuteczna na Anubis ++++ nie wyrobi z odpowiednim sprzętem i obrazeniami taka jest prawda wiec nie wiem o co wam chodzi.
Skączcie debaty a temat broni białej na anubisa bozanim zacznie chodzić a niego więcej niż pierwszych 4-5 białasów na serwie minie nieco czasu

__________________
Pierwszy Ubity
ANUBIS
WENDIGO
24-04-2010 12:41 hex-men jest offline Szukaj postów użytkownika: hex-men Dodaj hex-men do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fasciane napisał(a)
cytat:
Czerwony_Aniol napisał(a)
JA TAM BYŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin Po prostu wiedziałem że będzie blacha!!
10 ;*


Już się tak nie podniecaj -.- prawdziwy facet nie rozdaje buziaków -.- nie ciesz się jak jakiś głupi do sera -.-


A Ty chodziłeś na anubisa przy 70 lvlu i go trafiałeś(zadawałeś sensowne dmg) ?
Niee? Ojjjj przykro mi.
26-04-2010 07:28 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
morderca303
Double Ace


images/avatars/avatar-18032.jpg

Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 101
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no gratuluje ciężko zdobyc blache z takimi graczami przy boku a dodatek w 3 rundy

__________________

28-04-2010 12:45 morderca303 jest offline Szukaj postów użytkownika: morderca303 Dodaj morderca303 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA Hay - Blaszka za anubisa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH