Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 Wybór tatuażu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wybór tatuażu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Slay3r
Member


images/avatars/avatar-17870.jpg

Data rejestracji: 07-04-2010
Postów: 28
Kraina: Moria II
Skąd: Radom

Wybór tatuażu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobiłem sobie WZ i mam narazie 4 lvl ale zawsze lepiej sobie wczesniej juz zaplanowac i myslec o tatuazu.Mam dylemat czy wybrać Berka czy może CR-a.Napiszcie co o tym myślicie.Kim lepiej wam grać. Według mnie to :

+ dla Berserkera

-możliwość uzyskania w miare dużej zwinności ( starczy mieć broń z sufem zesty albo samoboja i juz sie spelnia wymagania.)


- dla Berka

-W miare mała obrona

************************************************************************

+ dla CR-a

Duża obrona.
Duuuuży dmg z broni (mowie o krytach)

- dla CR-a

troszke malo zwinnosci (Db kamizelka SS jest slabsza od peleryny ( chodzi mi o zwinnosc , nie zaloze chyba tez Db. tygrysiego helmu adrenaliny bo chyba nie spelni wymagan tatuazu )
-Chyba jest ogolnie drozszy od Berka



Ale to moje zdanie. napewno sie myle w jakiejs kwestii i chcialbym byscie pomogli

__________________


Experts say that Iraq may have nuclear bomb. That's bad news.
Now the good news is that they have to drop it with a camel.

27-04-2010 17:16 Slay3r jest offline Szukaj postów użytkownika: Slay3r Dodaj Slay3r do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CR jest łatwy Smile
hełm adre
kami ss
łańcuch celności
młodość x2
d. tropki
leg szeroka 2h
trafiasz wszystko i zadajesz największy DMG.
Berek ma trochę trudniej, bo ciężko dorwać leg samobójcy lub zemsty ze zwinnością. CR jest łatwiejszy i mniej kosztowny od berka...

\/ Domyśliłem się po Kisame w sygnie Smile

__________________
Coś, kiedyś

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szampi1: 27-04-2010 17:42.

27-04-2010 17:28 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Slay3r
Member


images/avatars/avatar-17870.jpg

Data rejestracji: 07-04-2010
Postów: 28
Kraina: Moria II
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Slay3r
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aha dzieki ... przy okazji tez lubie naruto xD a mam jeszcze jedno małe pytanie ... aby spelnic lvl 5 tatuaza trzeba miec min. obrona zbroi 70 . i co potem ? nawet dsk kamizelka ss nie spelnie wymagan ... czyzby wtedy trzeba plytowa? albo slabsza ... jakas .. ? czy jak

__________________


Experts say that Iraq may have nuclear bomb. That's bad news.
Now the good news is that they have to drop it with a camel.

27-04-2010 17:33 Slay3r jest offline Szukaj postów użytkownika: Slay3r Dodaj Slay3r do Listy kontaktów
Krzysztof2003
Lord


images/avatars/avatar-17027.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 322
Klan: R2 O.3.l w pamięci B.K.T. na R13
Kraina: Moria
Skąd: Wieś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Choć z drugiej strony berkiem można walczyć białą 1h i 2h, a to duży plus[bo z tego co wiem, to gracza Top 1 Morii jest berkiem, więc ten tatuaż nie jest słabszy od CR[choć z drugiej strony Topka czasem "żągluje" tatkami]].
To taka drobna "uwaga", ponieważ ogólnie nie znam się na białej, lecz moim zdaniem berek lepszy

__________________
Pomoc wampirowi R2

Pomóżcie zebrać kasę po przerwie od grySmile
27-04-2010 17:38 Krzysztof2003 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztof2003 Dodaj Krzysztof2003 do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tatuaż CRa robisz tylko na 3/3/3/5. Wyżej się nie opłaca, bo więcej tracisz niż zyskasz.
Krzysiu: Berek może używać i 1h i 2h, ale 2h jest nieopłacalna do 75(?) lvl. Musisz kleić leg szeroką/lekką/zębatą kose/korbę zemsty lub kosę/ korbę samobójcy, a jest to mało możliwe... CRem kupujesz jakiś leg złom ze zwinką i już sięgasz wszystkie stwory(oprócz koksa czerwonego- czasami nawet 240 zwinki) robiąc na nich największe obrażenia(na lvl do 70, potem masz problemy, bo snajper Cię wyprzedza)

__________________
Coś, kiedyś
27-04-2010 17:41 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Slay3r
Member


images/avatars/avatar-17870.jpg

Data rejestracji: 07-04-2010
Postów: 28
Kraina: Moria II
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Slay3r
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Slay3r napisał(a)
aha dzieki ... przy okazji tez lubie naruto xD a mam jeszcze jedno małe pytanie ... aby spelnic lvl 5 tatuaza trzeba miec min. obrona zbroi 70 . i co potem ?


tak brzmialo moje pytanie ... a szampi ze sie opyla brac na 3/3/3/5
i zeby do tego 5 dojsc to co musze zalozyc ?

__________________


Experts say that Iraq may have nuclear bomb. That's bad news.
Now the good news is that they have to drop it with a camel.

27-04-2010 17:48 Slay3r jest offline Szukaj postów użytkownika: Slay3r Dodaj Slay3r do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie dochodzi się do 5. płytowa kami ss jest cholernie ciężka. ale mogę ci eq podać:
wzmocniony hełm adre, elfie tropki dosk. +1, płytowa kami ss. Ogranicza Ci to jednak wszystko... Nie możesz założyć nawet płytowej koszulki szybkości, na czym stracisz DMG...

EDIT: ten czwarty tatuaż to aura. Nie musisz spełniać wymagań, by działał Smile

__________________
Coś, kiedyś

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szampi1: 27-04-2010 17:58.

27-04-2010 17:58 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
Slay3r
Member


images/avatars/avatar-17870.jpg

Data rejestracji: 07-04-2010
Postów: 28
Kraina: Moria II
Skąd: Radom

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Slay3r
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szampi1 napisał(a)


EDIT: ten czwarty tatuaż to aura. Nie musisz spełniać wymagań, by działał Smile


ahaa... no to tego nie wiedzialem ... zwracam honor ^^

__________________


Experts say that Iraq may have nuclear bomb. That's bad news.
Now the good news is that they have to drop it with a camel.

27-04-2010 18:08 Slay3r jest offline Szukaj postów użytkownika: Slay3r Dodaj Slay3r do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuję Smile

__________________
Coś, kiedyś
27-04-2010 18:11 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
sRe_CreW!
Lord


images/avatars/avatar-15845.png

Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 277
Klan: Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: masz to zioło ? *_*

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ewentualnie aby spełnić 5 lvl to na głowe lepszy byłby szturmowy hełm adrenaliny Smile
i krytaka daje, i mase obrony Smile

Pozdrawiam Smile

__________________
R9: Drakoulis - Come Back

27-04-2010 20:24 sRe_CreW! jest offline Szukaj postów użytkownika: sRe_CreW! Dodaj sRe_CreW! do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » R2/R5/R9 Wybór tatuażu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH