Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » zirytował mnie dwukrotnie wiec zaprosiłem go na solo :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony zirytował mnie dwukrotnie wiec zaprosiłem go na solo :) 33 Ankieta - średnia ocena: 8,9133 Ankieta - średnia ocena: 8,9133 Ankieta - średnia ocena: 8,9133 Ankieta - średnia ocena: 8,91
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

zirytował mnie dwukrotnie wiec zaprosiłem go na solo :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c0a6d02984


prosze bardzo Smile

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



01-05-2010 15:32 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
..:::Tyber:::..
Lord


images/avatars/avatar-18975.png

Data rejestracji: 16-11-2008
Postów: 469
Klan: Zawsze ten sam
Kraina: Necropolia
Skąd: poniekąd ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesteś KOX i nie ma mocy na Ciebie Big Grin

OwNaGe 1 hp nie mowiac o HP i farcie

10/10 Pleased

__________________

r1 ID : 114185
01-05-2010 15:40 ..:::Tyber:::.. jest offline Szukaj postów użytkownika: ..:::Tyber:::.. Dodaj ..:::Tyber:::.. do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o_O jaki fart! Shocked
Został z 1hp,proszę cię ,to przecież trzeba mieć mega farta,żeby w taki sposób ekspe zakończyćRoll Eyes
I jakby tego mało było,sam czerwonego ubił z odznaką Roll Eyes
Toć to aż za dużo rotfl
10,choć pewnie sprzęt pożyczony od jakiegoś koksa


__________________

01-05-2010 15:42 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Romanos27
Lord


Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 307
Klan: SAMURAI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VII
Skąd: OPOLSKIE(ZDZIESZOWIC E)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to gratki takiego wyczynu, nie dość ze mega fart dopisał, bo 1 hp zostało to naprawdę druga runda same piękne krytyki, odznaka wpadła, no jakoś pierwszy raz widzę żeby ktoś solo ubił czerwonego biała bronią, no nic 10, tylko ciekaw jestem od kogo sprzęcik Smile

__________________
R4 Romano kasacja
R11 Romano


GG 9973897



HANDEL ZLOMEM SKLEPOWYM CENY DO NEGOCJACJI


01-05-2010 15:48 Romanos27 jest offline Szukaj postów użytkownika: Romanos27 Dodaj Romanos27 do Listy kontaktów
ugi
Viking


images/avatars/avatar-16231.jpg

Data rejestracji: 18-04-2009
Postów: 697
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzęt kompletowany od paru koksów

miałem mały wkład Tongue no i troszkę poradziłem co i jak

expa z mega fartem 10/10

__________________

Nie piję dynksu. Dosypuję żelatyny, czekam aż zastygnie i jem o_O


When you have to shoot...Shoot! Don't talk

r1 Tuco
01-05-2010 15:49 ugi jest offline Szukaj postów użytkownika: ugi Dodaj ugi do Listy kontaktów
RaXor
Triple Ace


images/avatars/avatar-18438.jpg

Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 195
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Gliwice/Żarki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

expa wyczesana w kosmos xD 10/10 Za te 1 hp powinieneś smoczkowi podziękować

Ps

od ilu osób eq brałeś


edit

a co do pożyczania sprzętu; jak kogoś to boli to niech gra na serwerach aukcyjnych, a nie na handlowych ;]
sprzęty się pożyczało, pożycza i pożyczać się będzie rotfl

Wiem wiem ja po prostu chciałem wiedzieć od ilu osób takie eq uzbierał

__________________
_______________________

RaXXXor gram od 29-06-2007


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez RaXor: 01-05-2010 19:46.

01-05-2010 16:19 RaXor jest offline Szukaj postów użytkownika: RaXor Dodaj RaXor do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
RaXor napisał(a)


Ps

od ilu osób eq brałeś



z tego co pamiętam od 16 Smile (albo i więcej) pokażcie mi ekspy na których nikt niczego nie pożyczał z założycieli lub dołączających i tak ubite czerwone tyle w temacie...

miałem 71 repa trafiło się od pół roku poszedłem na żywioł to co mailem w dks ak isc O_o ehh

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



01-05-2010 16:24 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Lady Moren
Lord


images/avatars/avatar-19946.jpg

Data rejestracji: 13-12-2008
Postów: 326
Klan: MonsterASS
Kraina: Necropolia III
Skąd: (: K-Ce City :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

za ekspe 10 bo nic innego dać nie można Tongue ( chyba 1 czerwony solo bez eventu Smile )

a co do pożyczania sprzętu; jak kogoś to boli to niech gra na serwerach aukcyjnych, a nie na handlowych ;]
sprzęty się pożyczało, pożycza i pożyczać się będzie rotfl


__________________

01-05-2010 17:54 Lady Moren jest offline Szukaj postów użytkownika: Lady Moren Dodaj Lady Moren do Listy kontaktów
schwimpek
Triple Ace


images/avatars/avatar-18916.jpg

Data rejestracji: 29-01-2010
Postów: 152
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tworzy sie historia... mialem za Waszego zycia tego nie mowic...

ale dam 10/10 rotfl

Bez eventu duzo farta no i kryty na miejscu, chyba najlepsza expa jaka widzialem Big Grin
pogratulowac, exp wpadl,

__________________

01-05-2010 19:36 schwimpek jest offline Szukaj postów użytkownika: schwimpek Dodaj schwimpek do Listy kontaktów
Soplus
Forum Ace


images/avatars/avatar-17321.jpg

Data rejestracji: 01-09-2009
Postów: 92
Klan: UKOJENI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: Krk, WFAIS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A my się cieszyliśmy, że w trójkę go ubiliśmy (miał być fenio).
Gratuluję 10/10

__________________

R11 Schrödingers cat
01-05-2010 20:58 Soplus jest offline Szukaj postów użytkownika: Soplus Dodaj Soplus do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

expa dobra, ale w całości eq pożyczony, innym też by się tak udało

7/10 i wiem że zaraz się przyczepią no-life'y dla których 0% własnych itemów jest super expą

__________________

01-05-2010 21:01 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NieRohen napisał(a)
expa dobra, ale w całości eq pożyczony, innym też by się tak udało

7/10 i wiem że zaraz się przyczepią no-life'y dla których 0% własnych itemów jest super expą



To pokaż link w którym ubijesz na swoim eq solo czerwony...


A co do expy
To ładny fart z tym 1hp, no ale krytki ładnie powchodziły.
Blacha jest i 8k doświadczenia też Tongue

10/10
01-05-2010 21:05 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
Egzqutor
Triple Ace


images/avatars/avatar-23256.jpg

Data rejestracji: 12-07-2009
Postów: 205
Klan: Cry/SiH
Kraina: Necropolia
Skąd: Lubartów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol jedna z najlepszych exp jakie w zyciu widzialem na bw Wink )

gratuluję przedewszystkim rtego farta;D
dmg przerażający z tej kosy Wink )

pięknie to wygląda Wink oby tak dalej..

10/10 Tongue

__________________


01-05-2010 21:06 Egzqutor jest offline Szukaj postów użytkownika: Egzqutor Dodaj Egzqutor do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kargi napisał(a)
cytat:
NieRohen napisał(a)
expa dobra, ale w całości eq pożyczony, innym też by się tak udało

7/10 i wiem że zaraz się przyczepią no-life'y dla których 0% własnych itemów jest super expą



To pokaż link w którym ubijesz na swoim eq solo czerwony...


A co do expy
To ładny fart z tym 1hp, no ale krytki ładnie powchodziły.
Blacha jest i 8k doświadczenia też Tongue

10/10


Nie ubije w swoim, ale on też nie Wink

__________________

01-05-2010 22:01 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo! Nawet jeśli sprzęt pożyczony to cieżka to sztuka!


10/10!
Krytyki piękne duzo dzuo szczęścia 1hp....Takie ekspedycje miło się ogląda ciekawe co dalej wymyślisz?
Dobrze dobrane graty,ktore w dobrych rękach smoka posłały do piachu!
8k expa!

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


01-05-2010 22:27 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
obarek
Największy Szczęściarz roku 2010


images/avatars/avatar-15918.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 196
Kraina: Necropolia
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgzoticK napisał(a)
cytat:
RaXor napisał(a)


Ps

od ilu osób eq brałeś



z tego co pamiętam od 16 Smile (albo i więcej)


Hmmm..... miales na sobie 7 przedmiotow, a pozyczyles je od 16 osob.... toż to rekord !! xD

A co do expy - graty, naprawde ladna Smile

__________________
R1 - Al_gothi

Jak cos kupilem to pisz PW.
01-05-2010 23:01 obarek jest offline Szukaj postów użytkownika: obarek Dodaj obarek do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
obarek napisał(a)


Hmmm..... miales na sobie 7 przedmiotow, a pozyczyles je od 16 osob.... toż to rekord !! xD

A co do expy - graty, naprawde ladna Smile


ja żartowałem Smile


cytat:
NieRohen napisał(a)
cytat:
kargi napisał(a)
cytat:
NieRohen napisał(a)
expa dobra, ale w całości eq pożyczony, innym też by się tak udało

7/10 i wiem że zaraz się przyczepią no-life'y dla których 0% własnych itemów jest super expą



To pokaż link w którym ubijesz na swoim eq solo czerwony...


A co do expy
To ładny fart z tym 1hp, no ale krytki ładnie powchodziły.
Blacha jest i 8k doświadczenia też Tongue

10/10


Nie ubije w swoim, ale on też nie Wink



chce widzieć taka ekspe w Twoim wykonaniu pożycz sprzęt nawet z połowy serwera i pokaz co potrafisz Wink widać ze co niektórym zazdrość rozkleja półkule Wink ale to drobiazg takiego farta naprawdę ciężko kto ekspi ten rozumie Smile a sztuka nie polega na tym by pożyczyć i skompletować sprzęt bo kto myśli potrafi ustawić build, ale by trafić i zwyciężyć a samemu nie dać sie zabić Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



02-05-2010 03:01 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Leciek
Triple Ace


Data rejestracji: 21-04-2010
Postów: 245
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łdz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ładne kryty i końcowa ilość życia. Gratuluję ubicia solo. 10/10

__________________

02-05-2010 08:24 Leciek jest offline Szukaj postów użytkownika: Leciek Dodaj Leciek do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
EgzoticK napisał(a)
cytat:
obarek napisał(a)


Hmmm..... miales na sobie 7 przedmiotow, a pozyczyles je od 16 osob.... toż to rekord !! xD

A co do expy - graty, naprawde ladna Smile


ja żartowałem Smile


cytat:
NieRohen napisał(a)
cytat:
kargi napisał(a)
cytat:
NieRohen napisał(a)
expa dobra, ale w całości eq pożyczony, innym też by się tak udało

7/10 i wiem że zaraz się przyczepią no-life'y dla których 0% własnych itemów jest super expą



To pokaż link w którym ubijesz na swoim eq solo czerwony...


A co do expy
To ładny fart z tym 1hp, no ale krytki ładnie powchodziły.
Blacha jest i 8k doświadczenia też Tongue

10/10


Nie ubije w swoim, ale on też nie Wink



chce widzieć taka ekspe w Twoim wykonaniu pożycz sprzęt nawet z połowy serwera i pokaz co potrafisz Wink widać ze co niektórym zazdrość rozkleja półkule Wink ale to drobiazg takiego farta naprawdę ciężko kto ekspi ten rozumie Smile a sztuka nie polega na tym by pożyczyć i skompletować sprzęt bo kto myśli potrafi ustawić build, ale by trafić i zwyciężyć a samemu nie dać sie zabić Wink


To nie zazdrość, to żal chwalić się czyimś dropem Wink

__________________

02-05-2010 10:04 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
GunGrave
Double Ace


Data rejestracji: 16-02-2009
Postów: 136
Kraina: Necro Hardcore

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pogratulować farta i przyjaciół!

Nie rohen... żal mi Ciebie, naprawdę. Wszędzie krytykujesz i doszukujesz się jakiegoś własnego wyimaginowanego sensu. Zmień grę, albo ogranicz wpisy.


10/10, bo wygląda to przekozacko! Smile

__________________
R2 - Exodus

02-05-2010 10:19 GunGrave jest offline Szukaj postów użytkownika: GunGrave Dodaj GunGrave do Listy kontaktów
Kowar_Decados
Viking


images/avatars/avatar-16285.gif

Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 654
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzy Ziemia A Niebem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@NieRohen

Nie podoba się ?To ku...nie oceniaj.I nie zaśmiecaj tematu.

Tak tak możesz sobie nabić kolejnego posta i tym razem zacząć obrażać mnie Smile
Nie krępuj się.


Expa genialna,czerwony smok,bez eventu,ładne krytyki do tego ten 1HP,fart że smok nie wyprowadził wcześniej ataku w 2 rundzie Smile

10/10



@NieRohen
Wiesz co to opcja edytuj?
Nie chodzi mi o Twój pierwszy komentarz tylko o każdy kolejny który zasługuje tylko i wyłącznie na +1 za spam Happy

A tak na marginesie pokaż swoją lepsza kiedyś Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kowar_Decados: 02-05-2010 15:24.

02-05-2010 10:30 Kowar_Decados jest offline Szukaj postów użytkownika: Kowar_Decados Dodaj Kowar_Decados do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Racja , gdyby smok pierwszy zatakował byś spłyną Big Grin Ale i tak jaki fart ochhh i 8k na +

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


02-05-2010 10:54 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
NieRohen
Lord


images/avatars/avatar-24923.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 325
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: hnnng

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kowar_Decados napisał(a)
@NieRohen

Nie podoba się ?To ku...nie oceniaj.I nie zaśmiecaj tematu.

Tak tak możesz sobie nabić kolejnego posta i tym razem zacząć obrażać mnie Smile
Nie krępuj się.


Expa genialna,czerwony smok,bez eventu,ładne krytyki do tego ten 1HP,fart że smok nie wyprowadził wcześniej ataku w 2 rundzie Smile

10/10


Negatywna ocena to też ocena tak dla twojej informacji, nie podoba mi się więc i tak moge to napisać, a nie tak jak sami nabijacze postów "fajna expa 10/10"

Expa kiepska Wink

__________________

02-05-2010 11:46 NieRohen jest offline Szukaj postów użytkownika: NieRohen Dodaj NieRohen do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no graty,
z tym hpkiem ci sie udalo =] wystarczyla zmiana kolejki uderzen i cie nima Big Grin

no to następny link solo Hydrant Big Grin

10/10

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

02-05-2010 11:54 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czytam tytul - pewnie go ktos farmi i sie msci
wchodze w link - ekspa - pewnie bialy albo czarny - no i galy mi sie powykrzywialy jak zobaczylem czerwonego Smile - lekka masakierka, nic do zarzucenia nie ma bo co mozna chceic wiecej niz pozostanie 1hp i ubicie gada Smile , dziki szal sie spisal ale moze next time majestat Smile - wystarczylo by na jeszcze jeden strzal i obrazenia jakies tez by doszly
Ogolnie rzecz biorac - REWELACJA - dawno nie widzialem tak ciekawego raportu

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

02-05-2010 12:59 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Thark
Full Member


images/avatars/avatar-12785.jpg

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 60
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie mam pytan swietna expa i mega fart

10/10 takie linki byc powinny a nie jakies obronki Tongue

__________________
AREPENDIDO


02-05-2010 15:55 Thark jest offline Szukaj postów użytkownika: Thark Dodaj Thark do Listy kontaktów
BaziK
Lord


images/avatars/avatar-18299.gif

Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 393
Kraina: Necropolia; Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Interesująca expa Smile 2 runda krytyki ładnie siadały i bardzo mocne hity chytry ,duży fart.Bardzo!
1 hp nie lada wyczyn i do tego sam i z blachą Wink 10/10
02-05-2010 18:10 BaziK jest offline Szukaj postów użytkownika: BaziK Dodaj BaziK do Listy kontaktów
Bethrezenn
Lord


images/avatars/avatar-16867.jpeg

Data rejestracji: 25-05-2007
Postów: 306
Klan: New World Order
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowa Ruda

RE: zirytował mnie dwukrotnie wiec zaprosiłem go na solo :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mogę jedynie dać 10/10 bo więcej nie mogę a bym dał Smile

Piękna Expa - Max farta i max Dmg - pomijając pożyczony eqip = BOMBA


Pozdrawiam
Gangsta Rap Tongue

__________________

02-05-2010 21:25 Bethrezenn jest offline Szukaj postów użytkownika: Bethrezenn Dodaj Bethrezenn do Listy kontaktów
Esowski
Triple Ace


images/avatars/avatar-10952.jpg

Data rejestracji: 11-05-2008
Postów: 198
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NieRohen - zejdź ze sceny, zanim trzeba będzie wynosić Wink

Expa wyjątkowa - pokazałeś, że masz cojones Smile

10 jak w morde (NieRohen) strzelił Tongue

__________________
R1 - Crash

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Esowski: 02-05-2010 23:56.

02-05-2010 23:51 Esowski jest offline Szukaj postów użytkownika: Esowski Dodaj Esowski do Listy kontaktów
WhiteDarknes
Viking


images/avatars/avatar-21091.jpg

Data rejestracji: 05-08-2008
Postów: 560
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Z Jasnej Ciemnosci

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EgzoticK Big Grin ty mega farciarzu ja wszystko zrozumiem, że solo, że eq nie Twoje ale to 1hp mnie po prostu powaliło Big Grin Big Grin Tobie to powinni dawać farta na kartki bo za dużo go masz Big Grin

Ekspa jedyna w swoim rodzaju i jedna z najlepszych jakie widziałem do tej pory na całym BW Big Grin 10 jak nicBig Grin

__________________

03-05-2010 00:14 WhiteDarknes jest offline Szukaj postów użytkownika: WhiteDarknes Dodaj WhiteDarknes do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » zirytował mnie dwukrotnie wiec zaprosiłem go na solo :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH