Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Porada dla strzelca :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Porada dla strzelca :)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Porada dla strzelca :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich Smile

Chciałbym zasięgnąc opinii wytrawnych graczy w co się najlepiej ubrać (kurtka & spodnie) do Dobrego AK 47 - jestem ŁapaczeM Myśli, więc i jestem strzelcem Smile

Mam na to ponad 30k pr - może jakaś inna opcja będzie ciekawsza np.: sprzedać DAKa i kupić coś innego ??

Każdy pomysł/porada/rada jest mile widziana i za wszelkie wskazówki z góry Wam dziękuje !!

__________________

10-02-2007 16:48 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
Zbyszek_z_winniarni
Lord


images/avatars/avatar-1629.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 464
Klan: L-3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: R3

RE: Porada dla strzelca :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zyciu daka nie sprzedawaj Smile . Kup sobie wieszcza/dobrego wieszcza/zwykle preko/dobrego rogacza przezornosci Smile . Spodenki polecam przemytnika lub handlarza bronia. Zbroja dobry gwardzista/kaligula. I jestes wymiatacz Smile .

__________________
ID 14993 (R3)
10-02-2007 16:49 Zbyszek_z_winniarni jest offline Szukaj postów użytkownika: Zbyszek_z_winniarni Dodaj Zbyszek_z_winniarni do Listy kontaktów
Jendker_Realista
Triple Ace


images/avatars/avatar-1322.gif

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 235
Kraina: Moria
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja polecam kupić:

Dobry rogty kask
Dobra kurtka Gwardzisty lub Kaligule
Spodenki Handlarza bronią

taki zestaw ja polecam Big Grin Big Grin

__________________
Nick na Mori - Jendker

--------
10-02-2007 16:52 Jendker_Realista jest offline Strona domowa Jendker_Realista Szukaj postów użytkownika: Jendker_Realista Dodaj Jendker_Realista do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja polecam



Spodenki z zwinnoscią żeby Cie nie trafiali , a nie kurna HB masz łapacza wiec kup spodnie z zwin,

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
10-02-2007 16:53 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MaNiAk-PsYcHoL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co myślicie o orchidei lub dobrej kobrze ??

__________________

10-02-2007 16:57 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
3xerwin
Triple Ace


images/avatars/avatar-9819.jpeg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 211
Klan: VVV
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

orchidea odpada za mało obrony, chyba że dobra

__________________
r18: Marshal
10-02-2007 17:12 3xerwin jest offline Szukaj postów użytkownika: 3xerwin Dodaj 3xerwin do Listy kontaktów
Fruwek
Triple Ace


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 182
Klan: PS_L, AS_L, S_L :D
Skąd: sie biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym kupił d kobre i elfie/giętkie spodnie /nocy.

__________________
R1 - tajemnica rządowa

10-02-2007 17:54 Fruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruwek Dodaj Fruwek do Listy kontaktów
kamczak
Triple Ace


images/avatars/avatar-6380.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 233
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X; Moria VI; Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spodnie nocy ? Przecież napisał że ma ponad 30k na wydatki , lepiej zainwestuj w :

Kurtka kaliguli(z 19k)
Dobry rogacz ( z 5k)
Dobre Spodnie Przemytnika(z 9k)

Taki zestaw powinien dawać radę .

__________________
r20: Über Ivan
10-02-2007 18:02 kamczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamczak Dodaj kamczak do Listy kontaktów
pedro
Double Ace


images/avatars/avatar-2600.jpg

Data rejestracji: 02-02-2007
Postów: 128
Klan: PeDeT
Kraina: Necropolia
Skąd: mam wiedzieć gdzie pochowali wszystkie doskonałe AK??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to nie prawda ze orchidea sie nie nadaje bo mam malo obrony

po zalozeniu orchy z obrona 22, dwoma dobrymi uzi w dloniach, rozwalalem moim 12 punktowcem ludzikow dwa razy lepszych co z tego ze dosrawalem dwa ciosy po 40 hp kazdy, jak sam wyprowadzalem 10 atakow kazdy minimum za 15 hp latwo policzyc przewage w zadanych obrazeniach Smile

niestety potrzeba do tej taktyki duuuuuuuuuzo spostrzegawczosci, ja chodzilem w dobrym kasku zmyslow Wink

__________________
Taki piekny i młody
jak wszystkie t-mody

XD
14-02-2007 09:34 pedro jest offline Szukaj postów użytkownika: pedro Dodaj pedro do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak się orchidee ma to nie ma najmniejszego problemu z byle jaką palną bronią pod jednym warunkiem, że ma się nie za niską spostrzegawczość, a żeby cię za drogo nie wyniosło to kup sobie zaniast np. gwardzisty kobrę, spodnie ze zwinnością i na głowę conajmniej wieszcza, moim zdaniem rogacz to nie jest obowiązkowa pozycja jeśli ma się w posiadaniu dobre ak, sam nie używam i wychodzę na tym dobrze

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

14-02-2007 11:12 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MaNiAk-PsYcHoL
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zakupilem d.kobre na orche troszke zabraklo Smile mam d,kask zmyslow i teraz popracuje nad dopakowaniem spostrzegawczosci a potem orche zakupie Smile

ale zalozmy przy orsze to dobr AK47 czy 2 x d.uzi ??

spodnie tutaj to roznie bywa - raz mowia przemytnik, handlarz bronia, zwinnosc hehe sam juz nie wiem Smile


PS aha zapomnialem wszystkim Wam podziekowac za swoje wypowiedzi - dzieki nim mam lepszy przeglad sytuacji

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MaNiAk-PsYcHoL: 14-02-2007 11:49.

14-02-2007 11:44 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Porada dla strzelca :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH