Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » TGK bedzie kiedyś? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony TGK bedzie kiedyś?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NurXX
Triple Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 166
Kraina: Moria
Skąd: Dąbrowa Górnicza

TGK bedzie kiedyś? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy styl TGK będzie kiedyś?

__________________

Z A J E |3 I S T Y Y ŁAPACZ NIE !?!
Zajmuje się ktoś budową kwadratów w r2?
11-02-2007 10:42 NurXX jest offline Szukaj postów użytkownika: NurXX Dodaj NurXX do Listy kontaktów
ksAnderson
Viking


images/avatars/avatar-1231.gif

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 643
Klan: SyNtHeSiS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Słupca (WLKP)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TGK też człowiek, raz się postarał z obrazkami broni, ale widocznie nie ma czasu na wszystko. Poza tym to generalnie C47 jest tu nadwornym grafikiem, który musi na każde zlecenie odpowiadać, TGK tylko zaszalał Tongue

__________________


Nick - Frontline ID - 3560

NAJLEPSZA WYPOŻYCZALNIA NECROPOLII! TYLKO U NAS MIN NAJLEPSZY ZESTAW ŁATWOŚCI I WPŁYWÓW. KLIKNIJ TU!
11-02-2007 10:46 ksAnderson jest offline Szukaj postów użytkownika: ksAnderson Dodaj ksAnderson do Listy kontaktów
Pelson
Member


images/avatars/avatar-135.jpg

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 30
Klan: Swat Kats
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V
Skąd: Akwizgran

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma zresztą jeszcze wszystkich obrazów w stylu C47 ... zauwazyłem to przy dobrych szortach ... miejmy nadzieje ze w niedalekiej przyszłości bedą ;]
11-02-2007 11:13 Pelson jest offline Szukaj postów użytkownika: Pelson Dodaj Pelson do Listy kontaktów
Sharantyr
Member


Data rejestracji: 07-11-2006
Postów: 38
Skąd: mam to wiedzieć ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tgk ma lepsze grafiki. dużo ciekawsze

__________________
nick na bw taki sam Smile
11-02-2007 12:02 Sharantyr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sharantyr Dodaj Sharantyr do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowe grafiki C47 trzymają dobry poziom. Kiedyś stare grafy C47 mają być wymienione na nowsze chytry
11-02-2007 13:28 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TGK tworzy przedmioty, ale mało czasu nie pozwala mu tego szybko dokończyć
niestety nie wiem kiedy się pojawią

C47: niestety, ale teraz także są problem z czasem, szczególnie, że nawet na BW prorytety dotyczące grafiki się zmianiały (musiałem zrobić przedmioty jednorazowe oraz tatuaże)
w ciągu tygodnia postaram się dorobić brakujące grafiki przedmiotów dobrych oraz zaczynać kompletować przedmioty doskonałe (część gotowa)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-02-2007 13:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tworze nowe przedmioty tyle na ile czas mi na to pozwala - a że mam go ostatnio coraz mniej wiec i grafika idze wolniej - kilka przedmiotów już jest zrobionych we wszystkich jakościach ale zapewne będą wstawione jak już bedzie ukończona całośc, stworzyłem również grafe kamieni le nie wiem kiedy i w jaki sposób bedą wstawione - czy bedą razem z moim style wyświetlane

proszę o cierpliwośc - dla uzasadnienia - pracuje w firmie która sie rozrasta i dopuki szef nie zatrudni wiecej ludzi reszta pracowników ma więcej roboty ostatnio nawet w domu musze pracowac - dodatkowo mam inne sprawy związane ze zmianą mojego stanu cywilnego Wink - mam nadzieje że zrozumiecie moją obecną sytuacje.

z poważaniem
TGK

Big Grin

Gorąco Pozdrawiam wszystkich tych co mnie rozumieją i tych którym podoba sie moja działalnośc na BW - reszte tylko pozdrawiam Tongue

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez TGK: 11-02-2007 14:57.

11-02-2007 14:44 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
orc1
Member


Data rejestracji: 28-01-2007
Postów: 37

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tgk skończył gra ale tak kiedy mu się podoba i możę kiedyś będzie jego styl

__________________
nik:orc
id:18561
22-02-2007 21:29 orc1 jest offline Szukaj postów użytkownika: orc1 Dodaj orc1 do Listy kontaktów
Serpent
Double Ace


images/avatars/avatar-1375.jpg

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 124
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

orc1 - Jużod dawna jest jego styl... Evil Przewstańwkońcu SPAMować...
22-02-2007 22:15 Serpent jest offline Szukaj postów użytkownika: Serpent Dodaj Serpent do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

orcowi chodzi o reszte obrazków na R2

bedą

robie je ale w chwili obecnej mam znacznie mniej czasu by poswiecic sie przedmiotom

kilka przedmiotów już jest zrobionych ale wstawione zapewne bądą jako całośc kiedy ukończone bedą wszystkie

to że przestałem gra nie oznacza od razu że zapomniałem o mojej obietnicy

reszta przedmiotó bedzie ale nieco póżniej

__________________

22-02-2007 22:26 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
Juroxil
Double Ace


images/avatars/avatar-16207.gif

Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 126
Klan: HighTemplarsConclave , Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia VI
Skąd: jedną nogą w czechach

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TGK kocham cie za twoje grafiki
twoj wierny fan
Juroxil

__________________

24-02-2007 00:54 Juroxil jest offline Szukaj postów użytkownika: Juroxil Dodaj Juroxil do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciesze sie że mam takiego gorącego fana

mam nadzieje żę nastepne moje grafiki nie zmienią twojego zdania Wink

__________________

24-02-2007 17:04 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
NurXX
Triple Ace


Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 166
Kraina: Moria
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Autor tematu Temat rozpoczęty przez NurXX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja co? też Cię lubię, nawet posta napisałem bo się zatęskniłem

__________________

Z A J E |3 I S T Y Y ŁAPACZ NIE !?!
Zajmuje się ktoś budową kwadratów w r2?
24-02-2007 20:07 NurXX jest offline Szukaj postów użytkownika: NurXX Dodaj NurXX do Listy kontaktów
TGK
Double Ace


images/avatars/avatar-38.gif

Data rejestracji: 26-09-2006
Postów: 144
Klan: nieklanowy
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: LUBLIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to specjalnie dla ciebie wstawiam mój stary obrazek

sorry ale by stworzyc coś nowego nie mam na razie czasu

mam nadzie je że i tak sie spodoba



__________________

25-02-2007 11:02 TGK jest offline Szukaj postów użytkownika: TGK Dodaj TGK do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TGK napisał(a)
no to specjalnie dla ciebie wstawiam mój stary obrazek

sorry ale by stworzyc coś nowego nie mam na razie czasu

mam nadzie je że i tak sie spodoba



Hahahahah nie moge ze śmiechu z dwóch braci

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
25-02-2007 11:19 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » TGK bedzie kiedyś?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH