Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Pielgrzymki Fart » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pielgrzymki Fart
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jaskier2
Newbie


Data rejestracji: 25-08-2009
Postów: 4
Klan: The Cohort
Kraina: Moria III

Pielgrzymki Fart Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f6d40d330e

3 udane w tym jedna na 1 % Big Grin
11-05-2010 12:41 Jaskier2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jaskier2 Dodaj Jaskier2 do Listy kontaktów
KHAKER
Member


images/avatars/avatar-18247.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 48
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko 1?

ja w sumie na 137 pielg 5x mi się trafiło 1%...
linków nie podam bo mam pokasowane...


To fajnie masz, ale to nie jest temat do spamowania, tylko wklejania raportów. Raportu nie widzę, więc pozostaje tylko +1, a skoro masz już 3 warny to tym razem jeszcze dostaniesz ostatnią szansę.- GrafAir

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez GrafAir: 21-08-2010 15:31.

21-08-2010 11:34 KHAKER jest offline Szukaj postów użytkownika: KHAKER Dodaj KHAKER do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A temat zamykam co by się więcej archeologów nie przypętało.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
21-08-2010 15:38 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Moria (R2+R5+R9) » Pielgrzymki Fart

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH