Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING Goblin, Pavulon » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Goblin, Pavulon
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Goblin, Pavulon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Goblin
postać: Goblin

Pavulon
postać: Pavulon

ban 7 dni
pushing - Dobre Tygrysie Szorty za 1kp przy cenie rynkowej ok 20kk

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

21-05-2010 12:43 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Pavulonik
Newbie


Data rejestracji: 28-04-2010
Postów: 2
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gdańsk

RE: Goblin, Pavulon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żaden pushing! Chciałem mieć pewność,że nikt mi nie podbije ceny,a nie mogłem siedzieć przy końcu aukcji,żeby dopilnować,więc rzuciłem taką cenę.Nawet nie oriętuję się w cenach rynkowych,po prostu sobie gram.I tyle.Najwyżej poczekam ten tydzień na zdjęcie bana,ale to nie w porządku.Pozdro
21-05-2010 20:57 Pavulonik jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavulonik Dodaj Pavulonik do Listy kontaktów
Goblin X
Member


images/avatars/avatar-13004.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 38
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pani Marto!
Napisałem PW i czekam na odpowiedź. Tak jak pisałem na priv nie rozumiem powodu blokady konta i bardzo proszę o wyjaśnienia. Jeśli Pavulon, którego dopiero poznałem, był gotów zapłacić 1kp to czemu miałbym nie przyjąć jego oferty. Cena którą zapłacił nie jest w sumie aż tak mocno wygórowana. Sama Pani wie ile kz trzeba poświęcić na wbicie czegokolwiek na poziom dobry. Teoretycznie jest 50% szans, ale realnie 3-4kz. Sam kilka razy przepłaciłem na aukcji i nie robię z tego problemów. Prywatnie jestem handlowcem i proszę mi wierzyć że domeną wolnego rynku jest wolność cen. Jeśli klient jest gotów zapłacić określoną kwotę, to czemu mam po takiej cenie nie sprzedać?

Nie ma to jednak większego znaczenia. Niezależnie od Pani decyzji postanowiłem zakończyć przygodę z BW. Być może zmienię zdanie, ale szczerze w to wątpię. Konto zostanie skasowane. Nie oddam, więc nie piszcie. Sprzętu nie sprzedam, nie zostawię konta do farmienia. Klocka, który sam budowałem również nie oddam.
Sporo kasy poświęciłem na premium i teraz tego żałuję. Konto na r5 również kasuję. Płacę za możliwość gry, a nie za jej brak. Miałem 24h żeby się nad tym zastanowić i więcej nie potrzebuję.
Szkoda mojego czasu, żeby dalej pisać, chociaż mam jeszcze wiele do napisania.

Niech wam gra nie przysłoni realnego świata.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.



cytat:
Wiadomość do Marta, dnia 21-05-2010 16:24

Blokada konta - Goblin

Pani Marto!
Nie rozumiem powodu, dla którego zostało zablokowane moje konto. Nie mam zielonego pojęcia kto kupił te szorty ode mnie, ale widocznie były mu tak bardzo potrzebne, że był gotów zapłacić taką kwotę. Ja ze swojej strony nie uważam, że aż tak wiele przepłacił. Swoją drogą wiem, że ma Pani możliwość sprawdzenia mojego konta i weryfikacji zarówno ip logowania jak też mojej historii aukcji na której, o czym jestem święcie przekonany nie znajdzie Pani podstaw powodujących jakiekolwiek nadużycia, czy uchybienia.
Jestem osobą dorosłą (32 lata) i gram w tą grę dla przyjemności. Nie jestem kombinatorem, ta gra nie przesłania mi życia. Do tej pory nie miałem tego typu problemów więc proszę o łagodniejszy wymiar kary lub jej anulację. Jeśli życzy sobie Pani to proszę zabrać mi z konta 1kd zamiast tego kp. Nie zależy mi aż tak na tych kamykach. Chcę cieszyć się grą tak jak do tej pory to robiłem.
Liczę na ponowne, pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

Z wyrazami szacunku

Paweł - Goblin Usuń PW


__________________
.....

22-05-2010 08:57 Goblin X jest offline Szukaj postów użytkownika: Goblin X Dodaj Goblin X do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Marta
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy gracz, który bierze udział w aukcji ma obowiązek zapoznać się z cenami rynkowymi danego przedmiotu. W tym celu należy wejść w grze w zakładkę Aukcja, Zakończone, a następnie wybrać z listy szukany przedmiot. Wyszukiwarka pokaże wszystkie zakończone aukcje przedmiotu (bądź jemu podobnych itemów).

Po zakończonej aukcji sprzedający otrzymuje wiadomość z informacją, iż w przypadku znacznego przekroczenia ceny rynkowej należy zgłosić aukcję do operatora.
Gdyby choć jeden z Was zgłosił mi daną aukcję, zabrałabym jedynie nadmiar kamieni.

Przeczytajcie Poradnik handlu na Morii (czyli jak uniknąć bana za push)

cytat:
Do tej pory nie miałem tego typu problemów więc proszę o łagodniejszy wymiar kary lub jej anulację. Jeśli życzy sobie Pani to proszę zabrać mi z konta 1kd zamiast tego kp. Nie zależy mi aż tak na tych kamykach. Chcę cieszyć się grą tak jak do tej pory to robiłem.


Istnieje możliwość skrócenia bana do 4 dni, jeśli sprzedający zgodzi się na zabranie nadmiaru kamieni ze sprzedaży szortów. Czekam na decyzję Goblina.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

24-05-2010 07:50 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Goblin X
Member


images/avatars/avatar-13004.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 38
Kraina: Moria III

RE: Goblin, Pavulon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę chore te zasady. Równie dobrze można sprzedać takie szorty za 10kd, dostać bana na 7 dni i potem cieszyć się zyskiem. Chyba nigdy czegoś takiego nie zrozumiem. Takie same kary za cenę zbliżoną do "maksymalnej" jak za ewidentne nadużycia. Jeśli się mylę to proszę o link z tabelą kar bo nigdzie się nie natknąłem na takową.

Za 19 godzin koniec bana potem urlop, a dalej się zobaczy. Wiele osób namawia mnie do pozostania więc jeszcze się waham. W końcu żeby dojść do 65lvla poświęciłem trochę czasu i zyskałem kilku przyjaciół. Jeśli zostanę to tylko dla nich.

To tyle. Nie pisałem o skrócenie bana bo mi na tym nie zależy. Czas pokaże czy wrócę do gry.

Pozdrawiam

__________________
.....

27-05-2010 17:40 Goblin X jest offline Szukaj postów użytkownika: Goblin X Dodaj Goblin X do Listy kontaktów
Goblin X
Member


images/avatars/avatar-13004.jpg

Data rejestracji: 19-01-2009
Postów: 38
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem dodać, że znowu są podobne szorty na aukcji i ktoś wysoko je licytuje:
Tygrysie Szorty (+3) 2 2 / 0 / 0 / 1 / 0 2010-05-29 13:37:02
Może one jednak mają taką wartość?

Proszę o zamknięcie tematu.

__________________
.....

28-05-2010 23:40 Goblin X jest offline Szukaj postów użytkownika: Goblin X Dodaj Goblin X do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING Goblin, Pavulon

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH