Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » sw; kotor- utknąłem ;c » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony sw; kotor- utknąłem ;c
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

sw; kotor- utknąłem ;c Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zatrzymałem się na manaan, w bazie sithów i w żaden sposób nie mogę ustawić prawidłowo tych całych stacji kontroli przepływów, żeby dostać się do skrzydła szkoleniowego...
są jacyś fani i pomogą mi się z tym uporać? :p

http://img156.imageshack.us/i/beztytuukc.png/

najlepiej byłoby gdyby ktoś zaznaczył mi na tym skrawku lokacji kolejność w jakiej mam to zrobić, bo ciemna masa jestem Tongue
i od razu napiszcie, czy trzeba przełączać kontrolkę drzwi, panel sterowania, czy obie rzeczy naraz... >D

dzięki, liczę na czyjąś pomoc :-)

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

21-05-2010 23:20 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
Immort
Kuchorz


images/avatars/avatar-748.jpg

Data rejestracji: 31-10-2006
Postów: 411
Klan: Wojownik Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: z... wielu miejsc...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.iml.pl/viewtopic.php?f=57&t=7226

__________________

22-05-2010 02:00 Immort jest offline Szukaj postów użytkownika: Immort Dodaj Immort do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » sw; kotor- utknąłem ;c

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH