Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kiedy mija status "Chroniony" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kiedy mija status "Chroniony"
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dac
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 8

Kiedy mija status "Chroniony" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo chciałbym odzyskać budowle (oblegac gościa)
Data dołączenia 2006-08-14 14:39:04
Ostatnie logowanie 2006-08-14 14:39:51
to jego czas grania a ma chroniony ;/
23-08-2006 21:23 Dac jest offline Szukaj postów użytkownika: Dac Dodaj Dac do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy ponownie się zaloguje.
Od tego czasu to już mogłeś spokojnie rozbudować nowe miasto Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-08-2006 21:25 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dac
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dac
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tyle golda straciłem. Konrad ty jesteś adminem więc masz hasło i nicki byś mógł mi dać jego? bo on chyba grać niebędzie
jego nick to hwdp (prosze zbanujcie po zmienie miejsc mojego i jego)
23-08-2006 21:27 Dac jest offline Szukaj postów użytkownika: Dac Dodaj Dac do Listy kontaktów
DIGITALLIX
Member


images/avatars/avatar-5203.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 36
Klan: [-TI-]
Kraina: Necropolia II
Skąd: mam wiedzieć ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Life is brutal... niestety :614:

__________________
R3 ID: 23982

23-08-2006 21:34 DIGITALLIX jest offline Szukaj postów użytkownika: DIGITALLIX Dodaj DIGITALLIX do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma możliwości tego typu zamian. Nie ingerujemy w zawartość bazy danych w innych przypadkach niż złamanie regulaminu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-08-2006 21:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Dac
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dac
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

§3 Wolność wypowiedzi/Odpowiedzialność

BloodWars zapewnia użytkownikom możliwość komunikacji. Za treść i formę przekazu użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność. BloodWars nie ponosi odpowiedzialności za żadne treści w jakikolwiek sposób obraźliwe lub naruszające prawo,

reszte przeczytajcie w regulaminie
czy to niejest złamanie jak wiemy (chyba) hwdp oznacza h** w dupe policji a to jest zabronione
23-08-2006 21:52 Dac jest offline Szukaj postów użytkownika: Dac Dodaj Dac do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to cię z tym najbardziej kojarzy, ale nie koniecznie to oznacza (ja osobiście bym zmienił tego nicka, ale nie jestem adminem :-D)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-08-2006 22:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no, na przyklad (c)howaj wino do plecaka xD

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

23-08-2006 22:08 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet jeśli byśmy go zbanowali a nie widzę większych podstaw ku temu (w końcu to skrót, nie zawiera wulgaryzmów), to terenu i tak nie odzyskasz. Daj sobie spokój i rozbuduj nowy, w koncu to niewielki wydatek (wystarczy kilka razy kogoś napaść Wink ).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




23-08-2006 22:15 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Kubus_Puchatek
Emperor


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1.409
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No sądy mają inne zdanie w tym przedmiocie. Gość miał kiedyś koszulkę z napisem HWDP, zatrzymali go na ulicy i zrobili sprawę. Musiał zapłacić dość wysoką grzywnę. Nic mu nie pomogło tłumaczenie iż ten skrót dla niego oznacza: cHcę Wstąpić Do Policji- co niby zawsze było jego od dziecka marzeniem Smile
24-08-2006 11:32 Kubus_Puchatek jest offline Szukaj postów użytkownika: Kubus_Puchatek Dodaj Kubus_Puchatek do Listy kontaktów
Dac
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dac
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niechodzi mi o ban tylko o danie mi jego loginu i hasła (na PW) chociaż Pleased żeby niebył chroniony to bym odzyskał to co miałem i tutaj popieram puchatka (gdzieś o tym też słyszalem)
24-08-2006 11:44 Dac jest offline Szukaj postów użytkownika: Dac Dodaj Dac do Listy kontaktów
Dragh
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 110
Kraina: Moria III
Skąd: mroczne katakumby

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale o co wam chodzi z tym HWDP przecież to oznacza "chwała wam dzielni policjanci" lub też "chcę wstapic do policji" Wink

PS nie jestem kibicem ani zwolennikiem ogolnie znanego rozwinbięcia tego skrótu Pleased

__________________
Posiądź wiedzę osiągalną tylko dla wybranych... Przejrzyj forum zanim zapytasz...
24-08-2006 11:44 Dragh jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragh Dodaj Dragh do Listy kontaktów
Dac
Newbie


Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dac
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lol a nie Heniek wsiada do poloneza ablo Hermiona widzała dupe pottera ;]
24-08-2006 11:46 Dac jest offline Szukaj postów użytkownika: Dac Dodaj Dac do Listy kontaktów
Morfina
Full Member


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepsze rozwiniecie to cHodzmy Wszyscy Do PabuSmile
24-08-2006 11:48 Morfina jest offline Szukaj postów użytkownika: Morfina Dodaj Morfina do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kiedy mija status "Chroniony"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH