Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Początkowy CR - Kultysta » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Początkowy CR - Kultysta 3 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Kres
Junior Member


Data rejestracji: 09-08-2009
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II; Moria III
Skąd: joteno

Początkowy CR - Kultysta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, jak na razie do przedstawienia mam trzy linki, ale najpierw ekwipunek:

Wzmocniony Kask Adrenaliny (+5)
ZDEJMIJ
Kamizelka Siewcy Śmierci (+5)
ZDEJMIJ
Łańcuch Lewitacji (+4)
ZDEJMIJ
Pierścień Młodości (+5)
ZDEJMIJ
Pierścień Młodości (+5)
ZDEJMIJ
Dobre Szorty Tropiciela
ZDEJMIJ
Dobra Zabójcza Maczuga (+3)
ZDEJMIJ

Postać jest jeszcze w I akcie, zostały dwie pielgrzymki do ukończenia (wiedza i inteligencja). No to teraz obiecane wcześniej linki:







Pozdrawiam, będę wklejał kolejne fajne zasadzki, oblężenia, i ekspedycje.

__________________
R2 - Temox

R9 - Kres


VII

31-05-2010 10:55 Kres jest offline Szukaj postów użytkownika: Kres Dodaj Kres do Listy kontaktów
BottleBoy
Lord


images/avatars/avatar-20269.jpg

Data rejestracji: 23-09-2008
Postów: 321
Klan: Nemesis Evo
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tyle : Obronka przeciwko temu potepionemu cienutka, ale przeciwko temu co mial 7k hp to kozactwo, pomimo przewagi zwinki dziwne ze i tak prawie nie przebijal, ja niestety takiego farta nie mam do unikow na r1 majac nawet 30 zwinki wiecej....
8/10

__________________
r6: SHIZEK-oddane
r16: shizek
31-05-2010 14:14 BottleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: BottleBoy Dodaj BottleBoy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA Początkowy CR - Kultysta

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH