Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Poradnik zmniejszania i wysyłania obrazków » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Poradnik zmniejszania i wysyłania obrazków 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Text Poradnik zmniejszania i wysyłania obrazków Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ widzę, że sporo osób ma jeszcze problemy z obrazkami profili i avatarami postanowiłem napisać krótki poradnik jak pomniejszyć rozmiar i wielkość pliku graficznego oraz jak zamieścić pomniejszony w szieci.

Do operacji potrzebny jest program Irfan View, jeśli go nie mamy, to ściągniemy go z tego miejsca

W parametrach obrazku rozróżniamy wymiary, czyli szerokość i wysokość w pikselach oraz rozmiar, czyli ilość miejsca zajmowanego na dysku. Oba parametry muszą się mieścić w limitach, by obrazek został zaakceptowany przez system.

Otwieramy wybrany obrazek w Irfan View, wciskamy Ctrl+R, pojawia się nowe okno, w którym podajemy żądane wymiary. Wybieramy przepróbkowanie przy użyciu filtra Lanczos. Po całej operacji klikamy na zapisz. Jeśli obrazek ma za duży rozmiar, przy zapisywaniu zmniejszamy jakość suwakiem z boku.

Maksymalne rozmiary obrazka w grze to: 450x600 pikseli, 400kB
Maksymalne rozmiary avatara na forum to: 100x100 pikseli, 10kB

Potem wchodzimy na jakiś serwer hostujący obrazki. Ja osobiście polecam www.imageshack.us, ale jeśli korzystacie z innego, to żaden problem. W Imageshacku znajdujemy nasz obrazek na dysku i po wysłaniu obchodzi nas tylko link opisany "Direct link to image" , który kopiujemy i wklejamy do gry lub na forum.

Tutoriale jak zrobić sygnaturę/avatar na prośbę Rodolix: --==Tutoriale==--

edit 20140328:
imageshack jest już płatny
aktualnie polecam: http://postimg.org/
ce

__________________

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez arex150: 24-04-2008 18:28.

13-02-2007 16:54 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozwoliłem go sobie przenieść tutaj i przykleić, gdyż z pewnością wielu osobom się przyda Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-02-2007 21:17 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Fruwek
Triple Ace


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 182
Klan: PS_L, AS_L, S_L :D
Skąd: sie biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i jeszcze jedno pytanko...
jaki może być max rozmiar?? Roll Eyes

__________________
R1 - tajemnica rządowa

13-02-2007 21:19 Fruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruwek Dodaj Fruwek do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wziales chyba pod uwage ze nie wszyscy musza kozystac z ifranvieva - ja robilem paintem Tongue (dobra na serio to PS ale paintem tez sie da Tongue )

i uwzględnij ,że wiele osób błednie dopisuje html który jest częstą przyczyną braku obrazka

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MoU: 13-02-2007 21:30.

13-02-2007 21:29 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
Fruwek
Triple Ace


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 182
Klan: PS_L, AS_L, S_L :D
Skąd: sie biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a u mnie pisze że za duży, nawet jak mam 99x74 pixeli Crying

__________________
R1 - tajemnica rządowa

13-02-2007 21:36 Fruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruwek Dodaj Fruwek do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za przeniesienie i przyklejenie, nie byłem pewien, gdzie zamieścić. Niech każdy zada pytanie jeśli ma jakieś wątpliwości, by poradnik był bardziej kompletny.

__________________

13-02-2007 22:16 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Fruwek
Triple Ace


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 182
Klan: PS_L, AS_L, S_L :D
Skąd: sie biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to sie pytam, czemu mi wyskakuje że za duży, jak mam 99x74 pixeli Crying

__________________
R1 - tajemnica rządowa

13-02-2007 22:20 Fruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruwek Dodaj Fruwek do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może rozmiar masz za duży, musisz zmniejszyć jakość obrazka.
Jak będę miał trochę czasu, to pojawią się obrazki, w końcu jeden obraz mówi tyle co 1000 słów.
re@MoU
To teraz się przerzucą na Irfan ViewSmile
re@down
Dlatego właśnie nie napisałem nic o usuwaniu http:// z adresu.

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez arex150: 13-02-2007 22:41.

13-02-2007 22:29 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http:// z przodu linków są automatycznie usuwane w momencie zapisywania więc to nie może być przyczyną braku obrazka. Nie każdy używa irfanview a szkoda bo to jedna z najszybszych i najlepszych przeglądarek obrazków jakie istnieją a do tego darmowa.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




13-02-2007 22:38 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fruwek napisał(a)
no to sie pytam, czemu mi wyskakuje że za duży, jak mam 99x74 pixeli Crying


napewno "waga" pliku jest większa niż 10kB, po prostu go przekonwertuj

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

14-02-2007 14:31 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Fruwek
Triple Ace


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 182
Klan: PS_L, AS_L, S_L :D
Skąd: sie biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tzn.? Roll Eyes

__________________
R1 - tajemnica rządowa

14-02-2007 14:34 Fruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruwek Dodaj Fruwek do Listy kontaktów
Gnoyeck
Lord


images/avatars/avatar-1350.jpg

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 492
Klan: X - World
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmień rozszerzenie na np. jpg (bo pewnie masz w czymś innym). A najlepiej na .tif, lecz nie wiem czy takie rozszerzenie przyjmuje.

__________________


Moderatorski weteran - po przejściach.
14-02-2007 14:37 Gnoyeck jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnoyeck Dodaj Gnoyeck do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jeśli obrazek ma za duży rozmiar, przy zapisywaniu zmniejszamy jakość suwakiem z boku.


Jak pojawią się obrazki, ale nie wcześniej niż w weekend, to może będzie to jaśniejsze.

__________________

14-02-2007 17:28 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem ze wyjde na nooba , ale coz musze zadac to pytanie , jak umiescic obrazek w sygnaturze i wpisac w nim jakies swoje slowa , niestety na komputerach znam sie tyle o ile i nie wiem jak to zrobic

Dobra juz wiem jak to sie robi Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez STOLPIK: 01-04-2007 18:31.

01-04-2007 18:10 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
TeddySonOfGlory
Double Ace


images/avatars/avatar-3001.jpg

Data rejestracji: 28-03-2007
Postów: 120
Klan: Aedes Immortalis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: ten hałas ?!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gnoyeck napisał(a)
Zmień rozszerzenie na np. jpg (bo pewnie masz w czymś innym). A najlepiej na .tif, lecz nie wiem czy takie rozszerzenie przyjmuje.


Najlepiej Paintem dajesz , otwierasz plik , dajesz jeszcze raz zapisz jako i zmieniasz na dole okna w czym chcesz zapisać , jpeg, jpg , gif.

Ja polecam Allegro Risizera , jest to program głównie stworzony pod aukcje , ale można bardzo ładnie ustawić , wysokość , szerokość i jakość Pleased

__________________


,,Robię Grafiki Pisać Na PW,,

02-04-2007 07:58 TeddySonOfGlory jest offline Strona domowa TeddySonOfGlory Szukaj postów użytkownika: TeddySonOfGlory Dodaj TeddySonOfGlory do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja polecam IrfanView
zajmuje ok 4Mb z tego co pamiętam a jest dużo przydatnych funkcji (jest przeglądarką graficzną i ma proste efekty + zmiana rozmiaru, konwersji, kompresji, ucinanie itp)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
02-04-2007 10:17 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

proponuje dodać ten temat do działu Grafika...

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
12-06-2007 20:27 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tam mniej osób wchodzi tych co chca tylko dodać coś do profilu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-06-2007 21:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi tam pasowałby w systemie grySmile
Tu jest dobrze, do grafiki zaglądają głównie graficy, a oni problemów nie mają.

__________________

12-06-2007 21:35 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Tehawanka
Member


images/avatars/avatar-4447.jpg

Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 40
Klan: MFW
Kraina: Necropolia
Skąd: Wampirza Preria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy ja wiem??
można też wpisać w googlach grafice nazwę obrazka i jego rozmiar w pikselach np. szukam jakiegoś fajnego smoka nadającego się na avatara . Wpisuję :

Dragon100x100

lub

Smok100x100

jedynym minusem jest to że niektóre obrazy mają inny rozmiar niż chcemy lub nie mają z tym czego szukamy najmniejszego związku.

__________________
Jestem wampirem i jestem z tego dumny


Nick w grze : Tehawanka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tehawanka: 14-08-2007 15:15.

14-08-2007 15:13 Tehawanka jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehawanka Dodaj Tehawanka do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to jest poradnik jak zmniejszać obrazek, a nie jak znaleźć obrazek o konkretnym rozmiarze w google. A czasami nie rozmiar jest za duży, tylko "waga" i trzeba obniżyć jakość.

__________________

15-08-2007 21:15 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Rodolix
Member


images/avatars/avatar-4260.gif

Data rejestracji: 03-08-2007
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Necropolia II
Skąd: W-c

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poradnik raczej dla takich newbie, ale dobrze by było gdybyś dodał gdzieś na końcu link do tutoriala jak zrobić sygne/avatar

__________________
r3 Rondelek

fajna gra^

Ten post był edytowany 273 raz(y), ostatnio edytowany przez Rodolix: Dzisiaj, 07:12.
24-08-2007 06:59 Rodolix jest offline Szukaj postów użytkownika: Rodolix Dodaj Rodolix do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem pewien, czy newbie będzie w stanie zrobić sobie samemu sygnę czy avka, ale prośbę wypełniamSmile

__________________

28-08-2007 22:13 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
kiciek
Full Member


Data rejestracji: 28-10-2007
Postów: 62

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma zadnego suwaka o ktorym piszesz w tym Irfan View do zmiany rozmiaru. Moge tylko zmienic piksele a rozmiaru sie nie da.

__________________
nick w grze Kiciek
25-11-2007 19:50 kiciek jest offline Szukaj postów użytkownika: kiciek Dodaj kiciek do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kicek to prawie to samo. Zmień szerokość i wysokość w pikselach i gicior. Masz pewnie nowszą wersje programu

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

25-11-2007 20:09 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Tehawanka
Member


images/avatars/avatar-4447.jpg

Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 40
Klan: MFW
Kraina: Necropolia
Skąd: Wampirza Preria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam nie wiem jakiego użyć programu bo w Tutorialach piszą co i jak ale nie dają żadnego linku ani żadnej nazwy programu.





Chcę sobie zrobić sygnaturkę a nie mam programu. Ludzie i wampiry dajcie jakiś link albo nazwę takiego programu propozycje proszę w grze lub na nr gg: 9728031

z góry dzięki

__________________
Jestem wampirem i jestem z tego dumny


Nick w grze : Tehawanka
31-12-2007 12:38 Tehawanka jest offline Szukaj postów użytkownika: Tehawanka Dodaj Tehawanka do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Photoshop i nie spamuj tu już. Masz dział Nasza twórczość i grafikę tam masz.

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

31-12-2007 12:42 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodane pomocne obrazki w linkach, mam nadzieję, że teraz będzie dość czytelnie.

__________________

25-01-2008 22:07 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
malczyk56
Newbie


Data rejestracji: 21-05-2008
Postów: 3
Kraina: Necropolia V
Skąd: Nowy Sacz

Shocked ???? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tematyka obojętna obrazu ??
21-05-2008 18:26 malczyk56 jest offline Szukaj postów użytkownika: malczyk56 Dodaj malczyk56 do Listy kontaktów
arex150
Triple Ace


images/avatars/avatar-9790.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 151
Klan: Brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez arex150
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jestem pewien o co ci chodzi, ale na pewno nie może być obraźliwa, rasistowska, pornograficzna, itp. poza tym masz wolną rękę w doborze tematyki.

__________________

21-05-2008 21:24 arex150 jest offline Strona domowa arex150 Szukaj postów użytkownika: arex150 Dodaj arex150 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Poradnik zmniejszania i wysyłania obrazków

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH