Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowe forum. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowe forum. 4 Ankieta - średnia ocena: 5,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze ze SushiMaker dzisiaj juz bedzie Big Grin
27-08-2006 10:15 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
Dragh
Double Ace


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 110
Kraina: Moria III
Skąd: mroczne katakumby

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm chyba jednak im by się przydał jeszcze jeden modek... Wink
Ktos chetny? Tylko spokojnie po kolei Wink

__________________
Posiądź wiedzę osiągalną tylko dla wybranych... Przejrzyj forum zanim zapytasz...
27-08-2006 10:17 Dragh jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragh Dodaj Dragh do Listy kontaktów
opor
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 80
Skąd: Z internetu...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niee....kto bedzie na tyle szalony zeby sie w to pakowac? Big Grin Tu trzeba pelnego etatu, bez zycia prywatnego Big Grin
27-08-2006 10:22 opor jest offline Szukaj postów użytkownika: opor Dodaj opor do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym mógl tyle że ja jestem bardzo wrednym modem i moim ulubionym zajeciem jest dawanie ostrzeżeń za najmniejsze wykroczenia XD więc mogę się zgłosić na waszą odpowiedzialność XD

__________________


27-08-2006 10:24 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Strony (7): « pierwszy ... « poprzednie 5 6 [7] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Nowe forum.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH