Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA szczęśliwa obrona ;) i parę innych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony szczęśliwa obrona ;) i parę innych 2 Ankieta - średnia ocena: 9,002 Ankieta - średnia ocena: 9,002 Ankieta - średnia ocena: 9,002 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
piachu
Double Ace


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 144
Klan: Khan
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

szczęśliwa obrona ;) i parę innych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f4c0540e7a - Atakujący kompletnie zignorował mnie, używając żaru padł bym bez problemu. Lecz szczęście się do mnie uśmiechnęło Smile


http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ac1f099834 - takie małe ubranko pod siurków, mało wpływów mam trochę z tym ale daje rade Wink

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c54ed40cf1 - zwinkowiec, ładnie ataków ma na tym swoim poziomie, jak dla mnie, zbyt mało ;p

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez piachu: 21-06-2010 09:13.

14-06-2010 23:05 piachu jest offline Szukaj postów użytkownika: piachu Dodaj piachu do Listy kontaktów
dredevil
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 20
Klan: brak chwilowo
Kraina: Moria
Skąd: highland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja bym tak nie powiedziala ze szczesliwie, no ale niech bedzie. Sdze ze i tak bys wyglal spokojnie w pierwszej rundzie juz mu rozbiles polowe HP, wiec i tak nie ma szans.
15-06-2010 00:06 dredevil jest offline Szukaj postów użytkownika: dredevil Dodaj dredevil do Listy kontaktów
Krzysztof2003
Lord


images/avatars/avatar-17027.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 322
Klan: R2 O.3.l w pamięci B.K.T. na R13
Kraina: Moria
Skąd: Wieś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żar by "dobił" piach'a, bo chociażby 140x2=280, a 280 to więcej niż 202Tongue
Ładne zbicie hp, lecz jeśli obie strony używałyby arkan, to byś padł.
Przez ten "aspekt" daję 8/10Smile

__________________
Pomoc wampirowi R2

Pomóżcie zebrać kasę po przerwie od grySmile
16-06-2010 14:40 Krzysztof2003 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztof2003 Dodaj Krzysztof2003 do Listy kontaktów
M_24
Forum Ace


images/avatars/avatar-13406.jpg

Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 76
Klan: Red Sparta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie bomba przeciwnik się przeliczył (pewnie jest to spowodowane nieumiejętnością gry - ale nie wnikam)

Poziom, hp (klocek), na korzyść Black Soul, a jednak Snajper nie podołał Tongue

9/10 tylko dlatego by dać CI zachętę byś zaczął wpadać do Black'a rotfl

__________________
Odejdź szatanie! Diablica jest u mnie. Stanisław Jerzy Lec
Wydaje mi się, że wasz bóg jest egoistą.

r2 - allexims (Ja)
16-06-2010 14:53 M_24 jest offline Szukaj postów użytkownika: M_24 Dodaj M_24 do Listy kontaktów
MelliHoller
Full Member


Data rejestracji: 06-06-2010
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piachu Wink
Zapraszam ja ciebie do mnie Big Grin
jak narazie 2 0 dla mnie Wink

Siedze na 3s więc wpadaj to większy exp dostaniesz Wink
M_24 ->jeśli chodzi o wpadanie do mnie ->nei wiem czy piachu będzie trafiał...raz na jakiś czas trafi Tongue ale tak to...nie wiem Wink


Walka bardzo ładna Wink
Przeciwnik ewidentnie zignorował cię bo nie włączył arkan Wink
A jak palniak atakuje białą to sięustawia na wpływy Tongue a nie spost Big Grin

8/10 ode mnie Wink


edit:
żeby nei spamować w twoim temaciku ;D

Czekam z niecierpliwością Wink
Aczkolwiek rozumiem Wink Ponad 12 lv to trochę dużo ;]

Ale na twoim poziomie można się przebić i wygrać z takim nupem jak ja Wink

Pozdrawiam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MelliHoller: 19-06-2010 12:37.

19-06-2010 10:14 MelliHoller jest offline Szukaj postów użytkownika: MelliHoller Dodaj MelliHoller do Listy kontaktów
piachu
Double Ace


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 144
Klan: Khan
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez piachu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ficu, zobacz różnice lvlową która nas dzieli Wink jak trochę podtrenuje, obiecuje że wpadnę Wink i już nie będzie tak łatwo jak teraz ;*

aby spamu nie było, dodaje kilka walk Wink

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=ac1f099834 - takie małe ubranko pod siurków, mało wpływów mam trochę z tym ale daje rade Wink

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=c54ed40cf1 - zwinkowiec, ładnie ataków ma na tym swoim poziomie, jak dla mnie, zbyt mało ;p

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez piachu: 21-06-2010 09:14.

19-06-2010 11:21 piachu jest offline Szukaj postów użytkownika: piachu Dodaj piachu do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » ZASADZKA szczęśliwa obrona ;) i parę innych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH