Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU sprzedanie ittemu poza aukcja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony sprzedanie ittemu poza aukcja 11 Ankieta - średnia ocena: 1,0011 Ankieta - średnia ocena: 1,0011 Ankieta - średnia ocena: 1,0011 Ankieta - średnia ocena: 1,0011 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Postów w wątku Autor Data
 sprzedanie ittemu poza aukcja acolt 15-06-2010 08:01
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja C47 15-06-2010 09:48
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja Gerald_Tarrant 15-06-2010 09:53
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja C47 15-06-2010 09:57
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja Gerald_Tarrant 15-06-2010 10:02
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja Szary-w-Bieli 15-06-2010 10:14
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja bloodwars1976 15-06-2010 12:41
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja C47 15-06-2010 12:43
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja bloodwars1976 15-06-2010 12:45
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja Matush555 15-06-2010 12:54
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja Marcin96 15-06-2010 13:31
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja acolt 15-06-2010 14:38
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja stealth86 15-06-2010 14:48
 RE: sprzedanie ittemu poza aukcja C47 15-06-2010 15:33

Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
acolt
Triple Ace


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 154
Kraina: Necropolia

sprzedanie ittemu poza aukcja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry Jastrzębi Amulet Lewitacji,Dobry Jastrzębi Pierścień Celności


tu jest link do aukcji

Dobry Jastrzębi Amulet Lewitacji


Amulet
Cechy: WYGLĄD +6, WPŁYWY +5, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +6, SIŁA +6, ZWINNOŚĆ +6
Wymagania: POZIOM: 45 (51), WYGLĄD: 23 (26), INTELIGENCJA: 16 (1
Cena sprzedaży: 12 375 PLN

Cm: 150k

1kT: CM+48h
2KT: 270k(tak dla napaleńców)


a pozniej taki post

Sprzedane w grze Ichigo za 140k pr.

Amulet,


został jeszcze ring.

__________________
r3 : acolt(inactive)
r17 : acolt
15-06-2010 08:01 acolt jest offline Szukaj postów użytkownika: acolt Dodaj acolt do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6792
Login frankie
Postać mrrr

2 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-06-2010 09:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz mrrr pożyczył ode mnie wczoraj o 23:42 dwa legendarne doskonałe mp5k, jeśli to możliwe chciałbym odzyskać bronie zanim ban minie Smile
edit moje id - 249 Smile nick taki sam jak ten na forum

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerald_Tarrant: 15-06-2010 09:57.

15-06-2010 09:53 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czy jest wiadomość z prośba o krótkotrwałą pożyczkę?

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-06-2010 09:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gerald_Tarrant
Triple Ace


images/avatars/avatar-24868.jpg

Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 248
Klan: NM/MASS
Skąd: there is no place like 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

skasowałem, jestem obecnie liderem klanu i codziennie dostaje dziesiątki pw, a niestety nie zakładałem że jeśli pożycze mu bronie do rana ( o 7-8 miał jakiś obleg repowy ) to akurat zostanie zbanowany :/ Jednakże bronie są moje, nie było zgłoszenie na dłuższą pożyczkę a ja nie pobieram opłat za pożyczanie bojowego sprzetu Pleased

__________________


zbroje r14, wyceny r12.


the man who could have been

15-06-2010 10:02 Gerald_Tarrant jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerald_Tarrant Dodaj Gerald_Tarrant do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo chciałbym oddać te 2 bronie. mógłbym prosić o odblokowanie? na dosłownie 2-3 minuty? ban może być nawet przedłużony. do równych 2 dni.




Poza Tym chciałbym się dowiedzieć w czym tkwi problem. Nie było zainteresowania. napisałem do ichigo żeby dał kt na gg ale go nie był chciałem uniknąć sytyłacji w której byłby problem że ktoś by dał CM. równie dobrze mogłem skasować ten item.
Chciałbym się dowiedzieć kto w tej aukcji ucierpiał?NIKT nie starcił na tym. usune teraz ten post i będzie że nigdy nie było tego itemu. BO NIKT nie licytował go zatem to moja sprawa co z nim zrobię.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szary-w-Bieli: 15-06-2010 10:18.

15-06-2010 10:14 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
bloodwars1976
Junior Member


images/avatars/avatar-17751.jpg

Data rejestracji: 18-06-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem osobą niezwiązaną z tą sytuacją, ale pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze.

Skoro gość wystawił aukcję - nikt nie był zainteresowany - tzn. nikt nie licytował towaru, to dlaczego dostał karę 2 dni bana za to, że dogadał się ktoś z nim w grze i kupił taniej, a żeby nikt nie licytował tego towaru ewentualnie na forum, to sprzedający grzecznie napisał, że towar X został sprzedany w grze za taką i taką kwotę..

W czym tkwi problem ?? Zabronione jest sprzedawanie towaru poza aukcją, na który w ogóle nie ma zainteresowania ?? O_o

Co innego gdyby padła CM a ten by sprzedał poza aukcją. Ale taka sytuacja nie miała miejsca w linku podanym przez acolt.

Za takie bzdury acolt powinien dostać bana/słowne ostrzeżenie za nadgorliwość.
Bo tak naprawdę tego tematu być nie powinno.
O banie dla sprzedającego nie wspominając.. - mniemam, że to z przepracowania..

Moim zdaniem sprzedającemu należy się UB oraz co najmniej przeprosiny - ale to tylko moje skromne zdanie.

Z wyrazami szacunku
bloodwars1976

Edit1 literówka

__________________
r4 - kolor1970 rasa ssak

Skandaliczne postępowanie SOP C47 - w dodatku brak rzetelności, bo sam na siebie rozpatrywał poniekąd skargę -.- Żałosne - czasy PRL-u wróciły..
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=845544

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bloodwars1976: 15-06-2010 12:44.

15-06-2010 12:41 bloodwars1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodwars1976 Dodaj bloodwars1976 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodwars1976 napisał(a)
Co innego gdyby padła CM a ten by sprzedał poza aukcją.


co innego? to jest dokładnie taka sama sytuacja
obie są niezgodne z regulaminem i karane banem
a to nie pierwszy taki przypadek

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-06-2010 12:43 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
bloodwars1976
Junior Member


images/avatars/avatar-17751.jpg

Data rejestracji: 18-06-2008
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
bloodwars1976 napisał(a)
Co innego gdyby padła CM a ten by sprzedał poza aukcją.


co innego? to jest dokładnie taka sama sytuacja
obie są niezgodne z regulaminem i karane banem
a to nie pierwszy taki przypadek


A ostrzeżenie za co niby..? O_o


Edit1
"Jeśli skarga Cię nie dotyczy - nie udzielaj się! Zbędne wypowiedzi będą traktowane jako spam i nagradzane ostrzeżeniami!"

Dziękuję - już wiem -.- Nawet zapytać nie można.. -.- Widać, że tutaj nie obowiązuje zasada - "kto pyta nie błądzi.." -.-

Żenada jednym słowem

Edit2
No dawaj jeszcze 1 ostrzeżenie - widać, że to jedyna władza jaką masz -.- Żal mi ciebie

Edit3
"Wiadomość od C47, dnia 15-06-2010 12:42
Ostrzeżenie

Witaj bloodwars1976,

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Inne (reg. skarg)
Temat: sprzedanie ittemu poza aukcja

Obsługa Forum."


"Wiadomość od C47, dnia 15-06-2010 12:49
Ostrzeżenie

Witaj bloodwars1976,

Otrzymałeś upomnienie od C47.
Powód: Inne (reg. skarg)
Temat: sprzedanie ittemu poza aukcja

Obsługa Forum. "

Matush555 też za chwilę dostaniesz taką wiadomość -.-

Edit4 Z tego co zauważyłem - błąd sprzedającego polegał na tym, że napisał iż sprzedał towar za 140k pr, skoro cm wynosiła 150k pr
Sama sprzedaż nie jest zabroniona gdy nie ma ofert C47 nie zna regulaminu działu handlu, albo jest niejasno sformułowany.

Patrz pkt 8.1.a,c,e regulamin handlu
Działania zabronione:
a)wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji, oraz sprzedaż przedmiotów przed podanym terminem zakończenia licytacji. Wycofać przedmiot z aukcji można tylko po upływie 24 godzin od momentu utworzenia tematu, jeżeli w tym czasie nie padły na niego żadne oferty.
c) zastrzeganie możliwości niedokonania transakcji oraz dopiski nakłaniające do łamania regulaminu, np. "można licytować poniżej CM". (Wyjątek - dopuszczenie negocjacji ceny na serwerachaukcyjnych)
e) zmienianie CM (CW), KT przedmiotu po otrzymaniu za niego pierwszej oferty.

Oraz Ogólne:
pkt 1. W przypadku terminu zakończenia np. "do 20" lub "24h od dania CM" przy CM danym o 20:00 wygrywa oferta dana najpóźniej o 20:00:59. (Przy zachowaniu punktu 8.3)

Najbardziej do tej sytuacji pasuje pkt c) - lecz pytanie brzmi - komu to ma służyć ???
Obserwującym/niezdecydowanym graczom ? Moderatorom ?
Pytanie następne jakie można by tu zadać brzmi - czy ktoś licytował poniżej CM ?
Co zrobić jeśli CM jest zbyt wysoka ??
Wniosek ? Nie podawajcie za ile sprzedaliście item w grze.
Starajcie się nie wystawiać itemów z CM, tylko z KT
Regulamin powinien służyć graczom - a jest naszpikowany bezsensownymi i niejasnymi jak wyżej punktami w regulaminie, gdzie pomimo braku zainteresowania - nie można wycofać towaru ze sprzedaży. Gdyby to porównał z allegro, to osoba, która wystawi np. samochód za 5 000zł CM, KT 8 000zł otrzymała ofertę na PW dajmy na to 4 500zł i zakończyła aukcję przed czasem - dostałaby karę od allegro.. - super myślenie a la bloodwars -.-

Komu to ma służyć ?? j/w


Marcin96 - również dostaniesz ostrzeżenie
Edit5 stealth86 też dostaniesz ostrzeżenie -.-


__________________
r4 - kolor1970 rasa ssak

Skandaliczne postępowanie SOP C47 - w dodatku brak rzetelności, bo sam na siebie rozpatrywał poniekąd skargę -.- Żałosne - czasy PRL-u wróciły..
http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=845544

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez bloodwars1976: 15-06-2010 15:14.

15-06-2010 12:45 bloodwars1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodwars1976 Dodaj bloodwars1976 do Listy kontaktów
Matush555
Double Ace


Data rejestracji: 11-06-2008
Postów: 123
Klan: Perwers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe ja bardzo często spotykałem się z takimi aukcjami ale jaki interes ma w tym acolt?? ile razy mi rowniez cos nie chcialo zejsc to sprzedawalem w grze i tyle jakos nigdy z tym problemu nie bylo wiec i tego nie rozumie.... ale dobrze ze to tylko 2 dni...

__________________


R3 - N3FR3
R10 - Nefer

_______________________________
Kupie legendarny dsk tytanowy ring/branse
15-06-2010 12:54 Matush555 jest offline Szukaj postów użytkownika: Matush555 Dodaj Matush555 do Listy kontaktów
Marcin96
Member


Data rejestracji: 22-06-2007
Postów: 28
Klan: Babilon/Exs
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tego typu sytuacje zdarzaja sie cały czas jest cos wystawione zero zainteresowania nie pada CM trafia sie sprzedarz w grze wiec sprzedaje, na forum pisze sprzedane w grze/EW. KOMU I ZA ILE I TO MYSLE ZE TYLKO Z WŁASNEJ WOLI/ i po problemie co tu mozna komus zarzucic ,no chyba ze sie chce komus cos zarzucic to kij zawsze sie znajdzie.

__________________



<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
15-06-2010 13:31 Marcin96 jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcin96 Dodaj Marcin96 do Listy kontaktów
acolt
Triple Ace


Data rejestracji: 14-10-2007
Postów: 154
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez acolt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Matush555 napisał(a)
Hehe ja bardzo często spotykałem się z takimi aukcjami ale jaki interes ma w tym acolt?? ile razy mi rowniez cos nie chcialo zejsc to sprzedawalem w grze i tyle jakos nigdy z tym problemu nie bylo wiec i tego nie rozumie.... ale dobrze ze to tylko 2 dni...

a czy ja musze cos miec z tego ze zglaszam ?? przeciez wystarczy ze osoba umiesci posta w temacie i nikt do niczego by sie nie przyczepil

__________________
r3 : acolt(inactive)
r17 : acolt
15-06-2010 14:38 acolt jest offline Szukaj postów użytkownika: acolt Dodaj acolt do Listy kontaktów
stealth86
Triple Ace


images/avatars/avatar-19149.jpg

Data rejestracji: 12-05-2008
Postów: 156
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III; Necropolia VII; Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tego to ja nie rozumiem o_O na R10 co chwile są takie akcje i jeszcze nie widziałem bana za sprzedaż poza forum. Jest nawet punkt, który mówi, że jeśli się otrzymało ofertę w grze to trzeba napisać, że "sprzedane w grze".

__________________
ofki na R10: stealth86

Proszę nie klikać
15-06-2010 14:48 stealth86 jest offline Szukaj postów użytkownika: stealth86 Dodaj stealth86 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
8.1 Działania zabronione:

a)wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji, oraz sprzedaż przedmiotów przed podanym terminem zakończenia licytacji.


było kilka wyjść
zmniejszyć CM
skrócić aukcję do 24h
obie regulaminowe
wybrana została nieregulaminowa droga

teraz został dodany dopisek w regulaminie w tym punkcie, więc jeszcze łatwiej będzie można rozwiązać sytuację gdy ktoś nie dostaje ofert

tyle na ten temat
zamykam jak zwykle przez spam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-06-2010 15:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU sprzedanie ittemu poza aukcja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH