Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH The End ""Heros"" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony The End ""Heros"" 24 Ankieta - średnia ocena: 8,8824 Ankieta - średnia ocena: 8,8824 Ankieta - średnia ocena: 8,8824 Ankieta - średnia ocena: 8,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

The End ""Heros"" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich zaglądającychBig Grin




Temat został założony z jednego powodu,PODZIĘKOWANIA wam za wspólną gręSmile

Pragnę podziękować wszystkim graczom z WD (r3),za wytrzymałość i cierpliwość,bo uwierzcie mi nie jest łatwo ze mną wytrzymać Big Grin ( może to potwierdzić moja żonka ,po 12 latach spędzonych ze mną) ,chce również naprostować jedną plotkę:ŻONA MNIE NIE BIJE! uff,wreszcie to wykrztusiłem,hehe rotfl


Poznałem na BW sporo ciekawych,interesujących ludzi z którymi wspólna gra była największą przyjemnością jaka mogła mnie spotkać w tej grze i tak naprawdę za nimi będę tęsknił a nie za samym BW,ów osoby nie tylko znajdowały się w WD ale również w innych klanach Wink

A powodem rzucenia tego nałogu jest moja rodzina,mam zamiar poświęcić każdy wolny czas mojej żonie,córce i jeszcze nie narodzonemu synkowi lub córce ,no któż to wie,na 80% ma być synBig Grin

Także jeszcze raz dziękuje za wspólną grę i życzę powodzenia Smile
Nie chce tu nicków wymieniać,bo nie daj Bóg kogoś pominę i mnie będzie wyzywałBig Grin


EKsLIDER WD Pleased



EDIT:Tak jak obiecałem,dostarczam fotki mojego nowo narodzonego syna <Dumny ojciec>Pleased
Wykapany HeroS Big Grin krzyk ma opanowany do perfekcji,z drugiej strony szpitala słyszą jego wrzaski Big Grin





__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez H-E-R-O-S: 14-07-2010 07:43.

22-06-2010 14:54 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
pacyf
Lord


images/avatars/avatar-25340.gif

Data rejestracji: 04-03-2008
Postów: 477
Klan: w pamieci zawsze Woodstock2,WDL
Kraina: Necropolia III
Skąd: daleke ostępy Turku

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodajac Hirek jeszcze slowko do wyslanej w grze wiadomosci Smile
Jesli nie bedziesz dawal rady syna na true metala wychowac to pisz na gg Smile dam Ci pare rad Smile

,a co do bicia Ciebie przez zone, inne plotki kraza Smile

Trzymaj sie lider, powodzenia i zdrowia dla Ciebie i rodziny Smile

__________________

22-06-2010 14:58 pacyf jest offline Szukaj postów użytkownika: pacyf Dodaj pacyf do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co ja mam Ci napisać Lamko Smile
Zostawiasz swój klan bez lidera Big Grin (Teraz będzie liderka więc nie będzie tak źle)
Powodzenia w RL i pociechy z maleństwa Big Grin
Jeszcze cię pomęczę czasem na gg Big Grin



P.S I tak wiemy że żona cie bije rotfl

__________________

22-06-2010 15:03 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

RE: The End ""Heros"" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)
chce również naprostować jedną plotkę:ŻONA MNIE NIE BIJE! uff,wreszcie to wykrztusiłem,hehe rotfl



nie ma co sie wstydzic i nie ma co klamac , jestes w tym %-cie co dostaja walkiem przez grzbiet Big Grin Big Grin

nawet wieczornych logowan bylo coraz mniej ;D





ogolnie to szkoda troche , bo mimo ze sie nie spotkalismy to wydajesz sie rownym chlopem co swiadczy tez ze wolisz poswiecic czas rodzinie


szacuneczek

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217
22-06-2010 15:07 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

buuuuuuuuuuuuu Frown

kto mnie bedzie do gry zachecał Frown


pozatym ja stawiam na córe ^^ i juz swoje wiem ^^ a jak synek to pamietaj długie włosy bo inaczej sie fochne !


pozatym co to za r3 bez Szefika, komu ja bede marudzic Frown

ps. co do tej bijacej zony to wy sie nie znacie, jak widac dobrze go wychowala skoro umie poswiecic czas z gry dla rodziny Smile
zlozymy sie w klanie na nowy wałek dla niej co by jej dłuzej służyl i juz Smile



ps2. i zapomniałabym o najwazniejszym, o obiecanym zlocie, jak mi dupy nie ruszysz to Cię nawet i zona nie obroni Big Grin cysterne kawy mi wisisz Big Grin

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez lilith-o-fire: 22-06-2010 15:27.

22-06-2010 15:11 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To chyba wszystko moja wina. Zrezygnowałem z bycia modem (czytaj: przeszedłem na emeryturę), nie miał kto Herosowi przez długi czas dać warna i się rozbestwił. Big Grin
W każdym razie. Witam Cię wśród wolnych ludzi. Tongue

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

22-06-2010 15:24 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
EL_Noomarsil
Full Member


images/avatars/avatar-19275.png

Data rejestracji: 13-02-2009
Postów: 66
Klan: NightMare
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to cóż pozostaje mi tylko gwoli podsumowania powiedzieć, że HeroS dzieciaty - Heros wolny od nałogu Pleased

Chciałem tylko dodać, że żegnamy żywą legendę r3 i że może ten wątek zostawmy otwarty, niech to będzie taki swoisty pomnik HeroS'a, a niech data 22.06.2010 pozostanie nam w pamięci na zawsze. ['] rotfl

Dziękuję sojusznikowi za wspólną grę i życzę życia tak ciekawego i owocnego w dropy jak to było z Twoją grą, trzymaj się i nie dawaj się znów tak bardzo tej swojej żonce, no! Wink


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez EL_Noomarsil: 22-06-2010 15:37.

22-06-2010 15:35 EL_Noomarsil jest offline Szukaj postów użytkownika: EL_Noomarsil Dodaj EL_Noomarsil do Listy kontaktów
Czesiu1988
Junior Member


Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 15
Klan: WDN/IWD
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łdz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko fajnie pięknie i w ogóle... ale ja się nie zgadzam i mówię GŁOŚNO I WYRAŹNIE słowo V E T O ! ! nie ma takiego pożegnania.... dziękuję, dobranoc.

__________________
r3 nick: Czesiu1910 id: 3564

r10 nick: Lineani id: 17554 - oddane

r11 nick: Czesiu1910
r12 nick: Czesiu1910

Jeśli coś wygrałem albo kupiłeś pisz PWSmile
Dla Rodziny WD zniżka 10%
22-06-2010 15:47 Czesiu1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: Czesiu1988 Dodaj Czesiu1988 do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin Coś Ci z r4 zapodam moze sobie przypomnisz o nas Tongue
W kazdym z nas drzemie super bohater, trzeba go tylko obudzić! xD

http://www.allegrofun.pl/show/2828

Powodzenia Smile

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

22-06-2010 15:52 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying


Koniec z nami!!! Shocked Shocked Jak możesz mi to robić no jakkkkkkkkkkkkkkkkkk
22-06-2010 16:40 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Koniec z nami!!! Shocked Shocked Jak możesz mi to robić no jakkkkkkkkkkkkkkkkkk


ee nie płakusiaj Kiluś , Smoczki sie juz zbieraja i do Herosa chca jechac co by mu te zbdury z glowy wybic rotfl

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lilith-o-fire: 22-06-2010 16:43.

22-06-2010 16:42 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lilith-o-fire napisał(a)
cytat:
kilus napisał(a)
Koniec z nami!!! Shocked Shocked Jak możesz mi to robić no jakkkkkkkkkkkkkkkkkk


ee nie płakusiaj Kiluś , Smoczki sie juz zbieraja i do Herosa chca jechac co by mu te zbdury z glowy wybic rotfl


Ja do niego do pracy chodziłem cukierki przynosiłem Crying Crying Crying Crying Crying Crying

Namówił mnie na r12 a teraz kończy
22-06-2010 16:43 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeś go rozpuścił i tyle Evil cukierki temu złemu Herosikowi co teraz nas zostawia ? Evil

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



22-06-2010 16:44 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak i żałuje Crying Mogłem mu jakąś świnie podłożyć Shocked
22-06-2010 16:46 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może bliźniaki będą Tongue

Ale na forum będziesz nadal spamował mam nadzieje Tongue

Jak grałem na r3 nickiem CzwartaRP to chyba nawet byłem u Ciebie w klanie, i było git majonez.

To teraz nałóg BW zastąpisz nałogiem płodzenia dzieci, więc życzę drużyny piłkarskiej Big Grin

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
22-06-2010 16:46 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
Tak i żałuje Crying Mogłem mu jakąś świnie podłożyć Shocked


Adres tego złego mamy, zawsze mu można korespondencyjnie jakaś świnie wysłać Big Grin

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



22-06-2010 16:49 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
R-A-F
Junior Member


Data rejestracji: 06-03-2009
Postów: 21
Klan: -- WD --
Kraina: Necropolia II
Skąd: ZGIERZ / ŁÓDŹ

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda że już kończysz dzieki tobie gram na BW
Myslałem ze bedziesz tu wiecznie ,ale widać się wyłamałeś rozumie to i życzę powodzenia
pozdrowienia dla małżonki mam nadzieję że jeszcze tu sie pojawisz
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin



r3 nick : Blade76
22-06-2010 16:57 R-A-F jest offline Szukaj postów użytkownika: R-A-F Dodaj R-A-F do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja Ci takie łzawe PW wysłałam, a weź Herosie Tongue

tak jak pisałam, gdyby Ci z emerytury na wczasy nie starczyło to na pewno starczy Ci na premium Tongue

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

22-06-2010 17:01 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Przewodnik
King


images/avatars/avatar-15274.jpg

Data rejestracji: 30-07-2007
Postów: 834
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: z tamtąd albo stąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale powiedz czymu Frown
klan się pewnie rozleci Frown

__________________
cytat:
Rudek napisał(a)
Przewodnik
Niektórzy nie sa alkoholikami jak Ty i wola kase wydac na inny, znacznie lepszy cel.

...A JA PYTAM NA JAKI Smile ...

22-06-2010 18:12 Przewodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przewodnik Dodaj Przewodnik do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niom - szkoda ze odchodzisz ( dla mnie bylews kultowa postacia r3 )

Pola Bitew bez Ciebie to juz nie bedzie ten sam dzial , tam sie wiele nauczylem dzieki Tobie.

No ale oczywiscie rodzinka wazniejsza , wiec zycze wszystkiego dobrego w Realu.

Powodzonka

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


22-06-2010 18:12 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Pitrek46
Full Member


images/avatars/avatar-7801.gif

Data rejestracji: 03-11-2007
Postów: 52
Klan: eXtreme revoluti0n
Kraina: Necropolia
Skąd: Dębica / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, Drogi Andrzeju , nie chciałbyś dostać nieoficjalnego wpier.. olu?:>

A jeszcze większą krzywdę Ci zrobię, utnę Kitę !: P

__________________
Gadu-Gadu: 3643806

R3 = Szarlejek
R1 = Hunter1972



Ofki po zakupie składać na te nicki w grze Smile
22-06-2010 18:16 Pitrek46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pitrek46 Dodaj Pitrek46 do Listy kontaktów
vip3ra
Double Ace


images/avatars/avatar-25199.png

Data rejestracji: 12-02-2008
Postów: 143
Klan: MalkaviaN
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wieczny lider WD... jaki wieczny, jak juz ucieka? Tongue

Co to beda za gadzinki bez Heroska... a idz Ty. Zostan z nami Smile

Swoja droga... smoczki sie cos nie staraja jak pozwalaja Ci uciekac...

Krzyknijmy wszyscy razem.:

Zostan z nami! Zostan z nami!

A tak na powaznie to powodzenia irl Smile


ed:

Postów: 69

hahahaha :>

__________________
rotfl rotfl TMOD rotfl rotfl
Troll Moderator


Wycena - R1, R3, R4, R6, R8, R10, R14

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vip3ra: 22-06-2010 18:27.

22-06-2010 18:24 vip3ra jest offline Szukaj postów użytkownika: vip3ra Dodaj vip3ra do Listy kontaktów
Zje
Double Ace


images/avatars/avatar-10487.gif

Data rejestracji: 08-10-2007
Postów: 126
Klan: r3[--WD--] r4[Ban Stały] r14[L_S]
Kraina: Necropolia III
Skąd: Terespol

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro to Czas Pożegnania to i ja sie z Toba pożegnam...jak juz przedmówcy pisali r3 bez Ciebie juz nie będzie takie same....ale wychowanie nowego pokolenia to tez wymagajace zadanko, wiec sie spraw dzielnie ...i niech to bedzie chłopiec....mężczyzni wbrew powszechnemu równouprawnieniu nadal mają łatwiej (mogą sikać na stojaco Wink

Ave Heros....powodzenia w realu !!!!

ps. pozdrówki dla małżonki Wink


__________________
Nick R3 ===> MrC [WD]
22-06-2010 19:00 Zje jest offline Szukaj postów użytkownika: Zje Dodaj Zje do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak Andrzej to Heros nie ma na imię Roman?? Mad
22-06-2010 19:08 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
ruteq
Zbanowany

Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 52
Klan: WD
Kraina: Necropolia II
Skąd: Mazury

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już Ty tu nic nie prostuj i tak nikt w to nie uwierzy Big Grin

jednym słowem SZKODA że uciekasz od nas, klan sie nie rozleci (nie bój sie Przewodnik Wink ) ale nie da sie ukryć że tracimy nie tylko jako klan ale i serwer znaczącą persone


dobra koniec tego cukrowania, zapomniałem że nie jesteś już szefem Tongue


powodzenia w życiu Smile


PS. nie wiem czy dobrym pomysłem było podawanie adresu, możesz mieć niezapowiedziany nalot smoków Big Grin

__________________

22-06-2010 19:11 ruteq jest offline Szukaj postów użytkownika: ruteq Dodaj ruteq do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez H-E-R-O-S
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo jest miło,że tak dużo cudnych słów mi tu nabazgraliście Tongue
Osobiście ciesze się z udanej ucieczki z BW i zapraszam serdecznie do mnie na kawkę,ugoszczę was jak królów,adresik podałem Big Grin

__________________

22-06-2010 20:00 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To kiedy impreza pożegnalna ??? Big Grin

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "
22-06-2010 20:01 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)
Bardzo jest miło,że tak dużo cudnych słów mi tu nabazgraliście Tongue
Osobiście ciesze się z udanej ucieczki z BW i zapraszam serdecznie do mnie na kawkę,ugoszczę was jak królów,adresik podałem Big Grin


kawe ??? to ci kawe ja wyloze na lawe Big Grin

taka ladna pogoda i w nocy ksiazyc swieci wystawiaj graty i pogon cos tam w lesie bo patrzylem na mape i nie jedno drzewo w okolicy rosnie Big Grin

lato sie zbliza , ogorkow nazbierasz, cos ukisisz bedzie gitarowo

a jakas swinke to juz lilitka zalatwi aby wieksza od morskiej byla Happy Happy


gosci juz masz i co wiecej ci trzeba Big Grin

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217
22-06-2010 20:13 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
-JASIU-
Lord


images/avatars/avatar-19533.jpg

Data rejestracji: 03-05-2009
Postów: 459
Klan: SKRIM
Kraina: Necropolia VI
Skąd: jestes?

RE: The End ""Heros"" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)
ŻONA MNIE NIE BIJE! ]


ten kawałek został napisany innym charakterem pisma, więc to oznaczać może tylko jedno

żona wciąż Cię bije.

Szkoda, że odchodzisz, ale gratuluje decyzji bo nie jest ona łatwa, ale przede wszystkim gratuluje "malucha" oby był zdrowy i silny jak HEROS Big Grin .

No i niech Ci się wiedzieSmile

W tajemnicy zdradzę, że też mam nienarodzonego dzieciaka jeszczeSmile

powiem nawet więcej !!! Nie został jeszcze poczęty Smile


No ale to nie o mnie temat Frown a szkoda tyle postów.....
Trzym się chłopie i pamiętaj, że rodzinka najważniejsza.....za ra z po ko leg ach

__________________
r6 zadym ID 1474,

r18 last infantry




U mnie tylko ceny KT chyba ze napisze inaczej!



cytat:
C47 napisał(a)
konto odblokowane


niemożliwe staje się możliwe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -JASIU-: 22-06-2010 20:32.

22-06-2010 20:32 -JASIU- jest offline Szukaj postów użytkownika: -JASIU- Dodaj -JASIU- do Listy kontaktów
lilith-o-fire
Marudna Maruda


images/avatars/avatar-24548.jpg

Data rejestracji: 24-02-2009
Postów: 44
Klan: sierota po FAfikach/ White Dragons
Kraina: Necropolia
Skąd: mała wiocha za krakowem

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
H-E-R-O-S napisał(a)
zapraszam serdecznie do mnie na kawkę


moja obiecsana zaległa cysterna kawy Evil

__________________

Dawać KAWUSIE \o/
Dzień bez 10 kawuś to dzień stracony Smile



22-06-2010 20:38 lilith-o-fire jest offline Szukaj postów użytkownika: lilith-o-fire Dodaj lilith-o-fire do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH The End ""Heros""

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH