Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pytanie dotyczące dropów-strefa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytanie dotyczące dropów-strefa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Pytanie dotyczące dropów-strefa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam , nie wiem gdzie mogę znaleźć odpowiedź na te pytanie choć zapewne gdzieś jest lecz pod "dziwnym tematem" . Tak więc do sedna , chciałbym się dowiedzieć czy szybkość można wydropić tylko na 3s,2s,1s czy też na s4 ? wydaje mi się że na s4 można lecz jak teraz patrze na r11 to wszystkie szybkości wpadały na 3 strefie i to mnie zmyliło . czekam na odpowiedź i proszę bez warna ! Smile

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
02-07-2010 22:31 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
Cerbin
Forum Legend


Data rejestracji: 30-03-2007
Postów: 1.975
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nekro r3+ - speed pada od 3s
morie - brak strefowości dropu

__________________
WEGE Blood Wars (copyright Vilku)

02-07-2010 22:45 Cerbin jest offline Szukaj postów użytkownika: Cerbin Dodaj Cerbin do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Strefowość dropu jest tylko na R1.

Przynajmniej z tego co kojarzę Tongue

No to źle kojarzę Happy

__________________
R1; R5 - Elanor

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez szczepak: 02-07-2010 23:04.

02-07-2010 22:46 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
WoLL
Triple Ace


images/avatars/avatar-18594.jpg

Data rejestracji: 24-10-2008
Postów: 214
Klan: Dynastia
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Rabka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szczepak napisał(a)
Strefowość dropu jest tylko na R1.

Przynajmniej z tego co kojarzę Tongue


na necro II też jest
02-07-2010 22:48 WoLL jest offline Szukaj postów użytkownika: WoLL Dodaj WoLL do Listy kontaktów
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na wszystkich Nekro można ją wydropic od 3s Wink Na Moriach nawet w 5s Wink

__________________

02-07-2010 23:03 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
Black Stalker
Double Ace


Data rejestracji: 18-02-2010
Postów: 123
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dokładnie..
a ja mam inne pytanie związane z dropem Big Grin
Czy Godziny wpływają na częstotliwość wypadania Pref, sufix?
Np: Wczesny Ranek a Wieczór ^^ Czymś sie rózni?
02-07-2010 23:44 Black Stalker jest offline Szukaj postów użytkownika: Black Stalker Dodaj Black Stalker do Listy kontaktów
Hrabia_Drakula
Triple Ace


images/avatars/avatar-18569.jpg

Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 188
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Nowy Sącz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niema znaczenia przynajmniej mi się tak wydaje a gram długi czas w tą grę i jak mi coś siadało to rożnie pod wieczór, z rana więc niema wpływu na to czas , a co do dropów to trzeba mieć dużo szczęścia żeby Ci coś wpadło przynajmniej na R1 ale są takie perełki co dropią co chwile ciekawe czemu ? ;]
03-07-2010 00:06 Hrabia_Drakula jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_Drakula Dodaj Hrabia_Drakula do Listy kontaktów
benek98
Viking


Data rejestracji: 30-01-2009
Postów: 690
Kraina: Necropolia VI; Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez benek98
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra skoro mówicie mi że tylko od 3 strefy to jak mi wytłumaczycie fakt że nigdy na r6 nie byłem na 3s i wydropiłem db speeda?

__________________
Nick w grze
Burning Avenger
03-07-2010 06:47 benek98 jest offline Szukaj postów użytkownika: benek98 Dodaj benek98 do Listy kontaktów
MelliHoller
Full Member


Data rejestracji: 06-06-2010
Postów: 73

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

byłeś w 2s pewnei wtedy Tongue

bo na necro niemożliwe jest dropnąć speeda w 5s lub 4s

3,2,1s ->w tych strefach sie dropi ;P
03-07-2010 08:47 MelliHoller jest offline Szukaj postów użytkownika: MelliHoller Dodaj MelliHoller do Listy kontaktów
kitten
Ex-Team


images/avatars/avatar-8225.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 922
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drop a strefa na R1

Prefixy, Sufixy, Itemy a Strefa

__________________
Odpowiadam tylko na PW napisane zgodnie z zasadami ich wysyłania.
(nie umiem tego jaśniej ująć)


03-07-2010 08:58 kitten jest offline Szukaj postów użytkownika: kitten Dodaj kitten do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Pytanie dotyczące dropów-strefa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH