Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Klipy i reklamy z BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Klipy i reklamy z BW 24 Ankieta - średnia ocena: 7,6324 Ankieta - średnia ocena: 7,6324 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Klipy i reklamy z BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.youtube.com/user/BWTeamstudio/videos

Filmiki reklamujące grę można znaleźć na powyższym kanale YT.

Zapraszamy do oglądania i komentowania (przy komentowaniu animacji prosimy wziąć pod uwagę, że są to produkcje niskobudżetowe Smile ).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-07-2010 15:13 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Inus
Lord


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 269

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Już wiemy na co poświęcacie czas ;p

2. Drugi filmik ok, ale ten pierwszy... no nie wiem, nie wiele mi się kojarzy z blood wars. Ale całkiem zachęcające.
22-07-2010 15:56 Inus jest offline Szukaj postów użytkownika: Inus Dodaj Inus do Listy kontaktów
Nookie
Full Member


Data rejestracji: 14-04-2010
Postów: 73
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie wlasnie pierwszy filmik bardziej do gustu przypadl, motyw z zegarkiem, pozytywka i rykiem jakiegos jamnika fajnie sie skomponowal.

Drugi filmik natomiast mnie sie nie podoba, i juz Smile

Grafiki fajne ale nie bardzo moglem powiazac czesc do BW (no chyba, ze jeszcze zdaze powiazac jak wypuscicie a3 Big Grin )

__________________
Dargo, r9
22-07-2010 16:29 Nookie jest offline Szukaj postów użytkownika: Nookie Dodaj Nookie do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 film fajny a 2 mi się nie podoba Big Grin

Można by z tego dobre anime zrobić xD

Może pomyślicie nad tym Pleased

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
22-07-2010 16:38 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
tomek841
Lord


images/avatars/avatar-11828.jpg

Data rejestracji: 24-07-2007
Postów: 270
Klan: Saints
Kraina: Necropolia II; Necropolia IV; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi sie najbardziej trzeci podobal Tongue świetnie zrobione explozje ^^
to kto z BWTeamu sie tak ladnie zjarał? Big Grin Big Grin
22-07-2010 17:34 tomek841 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek841 Dodaj tomek841 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W pierwszym filmiku myślałem, że znajdzie pałkę Big Grin Animacje niczego sobie, chociaż moim zdaniem nie mają wiele wspólnego z BW. W pierwszym nie skojarzyło mi się to z niczym (no może poza wyprawkami). Drugi zaś... no egzekucji to w BW nie ma, chyba że to miało być nawiązanie do walk/oblężeń? Nie mniej animacje ładne, nikt nie mówił, że pierwsze kroki są łatwe

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


22-07-2010 17:36 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
popi
Triple Ace


images/avatars/avatar-18517.jpg

Data rejestracji: 14-06-2009
Postów: 151
Klan: Wolny strzelec :))
Kraina: Necropolia VI
Skąd: BKW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 i 2 uważam ze postacie tam są zbyt realistyczne i niezbyt to się ma do całej reszty , filmiki są zbyt krótkie
3. dla mnie bomba o wiele lepiej przemyślane choc końcówka do bani nie podoba mi se takie zakończenie tak jakby ucięte to było Frown
Smile pozdrawiam

__________________
popi r10| thorgal r3
22-07-2010 20:30 popi jest offline Szukaj postów użytkownika: popi Dodaj popi do Listy kontaktów
Depth Charge
Forum Ace


images/avatars/avatar-14506.jpg

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muszę przyznać że jetsem osobą bardzo wybredną i "trudno mnie zadowolić" ale te filmiki mi się podobają i myśle że nawet gdybym nie znał BW, a je zobaczył to bym się zainteresował czym jest to całe blood wars...

wiadomo już co robicie, teraz poprosimy 3 akt Tongue

__________________



R3 : Depth Charge
ID: 55787

22-07-2010 22:55 Depth Charge jest offline Szukaj postów użytkownika: Depth Charge Dodaj Depth Charge do Listy kontaktów
Drska
Triple Ace


images/avatars/avatar-14588.gif

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 156
Klan: Night Hunters
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: uć

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwszy filmik super na reklame, tylko ten pan gogle ma bardzo niestylowe Wink
drugi, jak mniemam odnosi sie do tego jak to wszystko sie zaczelo, ale z gra sie srednio kojarzy.
a trzeci piekne pokazanie mozliwosci(jak na niskobudzetowa produkcje), ale to raczej nie do tej gry Wink

a jeszcze co do grafik dodajcie tam sliczne zenskie postacie i sukces murowany, szczegolnie przy lapaczce, bo ten kultek jakis wystraszony tam Wink

__________________
Koniec końców kocha się swoja żądzę a nie to czego się pożąda

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Drska: 23-07-2010 10:00.

23-07-2010 09:57 Drska jest offline Szukaj postów użytkownika: Drska Dodaj Drska do Listy kontaktów
Eland
Full Member


images/avatars/avatar-21270.jpg

Data rejestracji: 23-01-2008
Postów: 72
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Film kozacki, bardzo atrakcyjnie to wygląda Smile

__________________

23-07-2010 13:51 Eland jest offline Szukaj postów użytkownika: Eland Dodaj Eland do Listy kontaktów
MadMac
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 181
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszy film faktycznie pierwsza klasa. W świetnym klimacie utrzymany.
Natomiast w trzecim można zobaczyć GTD Orion z Freespace.

Z czystej ciekawości co rozumiecie przed produkcję niskobudżetową?

__________________
R11: Lyana
23-07-2010 14:16 MadMac jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMac Dodaj MadMac do Listy kontaktów
TomOlej_BW
Lord


images/avatars/avatar-17103.gif

Data rejestracji: 13-01-2010
Postów: 298
Klan: City of Phoenix
Kraina: Necropolia
Skąd: masz ten rower?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pomysł na nową animacje. Łapacz myśli idzie na pielge, filmik ma trwać ponad 10 minut podczas tego filmiku chodzi po pustkowiu i szuka az pod koniec znajduje Legendarny przedmiot. Okazuje się że to leg ds pałka. Zdenerwowany idzie do sklepu ją zezłomować w tle słychać muzykę "znowu w życiu mi nie wyszło..." rotfl

__________________

ID: 67609


Żebym dropił tak dobrze jak spamuje rotfl rotfl rotfl


23-07-2010 14:39 TomOlej_BW jest offline Szukaj postów użytkownika: TomOlej_BW Dodaj TomOlej_BW do Listy kontaktów
outofmind
Junior Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 12
Klan: LR, Crew, LR
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grafika jak na budżet całkiem niezła. Aczkolwiek temat mało zbliżony to Blood Wars jaki sobie wyobrażałem.. Smile + za talent Smile

__________________
Raankoor R6
23-07-2010 21:50 outofmind jest offline Szukaj postów użytkownika: outofmind Dodaj outofmind do Listy kontaktów
Dreamers
Member


images/avatars/avatar-17507.jpg

Data rejestracji: 09-01-2010
Postów: 29
Klan: Zajonce Plejboja S.A; b33rs33k3rs
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie bomba ten 2 film Wink Ten pierwszy wymaga dopracowania
24-07-2010 07:34 Dreamers jest offline Szukaj postów użytkownika: Dreamers Dodaj Dreamers do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Film 1 i 3 są świetne.

1 pod względem klimatu
3 pod względem efektów i dynamiki

2 może byłby dobry gdyby go trochę dopracować, trochę za szybko się spalił wg mnie

__________________

27-07-2010 12:20 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
!*~DrastiC~*!
Full Member


images/avatars/avatar-8498.gif

Data rejestracji: 21-04-2008
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre początki o ile to początki Big Grin , z jakich programów korzystacie?

Aha i może wam potrzebny operator systemów obróbki filmowej? Big Grin dorobił bym do pensji Smile

__________________
[ Necropolia VIII (R12) - DrastiC ]

27-07-2010 14:00 !*~DrastiC~*! jest offline Szukaj postów użytkownika: !*~DrastiC~*! Dodaj !*~DrastiC~*! do Listy kontaktów
Yrdrasil
Viking


Data rejestracji: 02-12-2007
Postów: 600

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz napisane w ofercie na samym dole

co do filmow to calkiem calkiem tylko jakos slabo mi sie kojarza z BW w 1 filmiku w dodatku to chyba nie wamp tylko zwykly czlowiek ze strzelba? najblizej mi on pasuje do ssaka ale nie wydaje mi sie by on tym byl

__________________
r9 Gandarin Darangar
27-07-2010 14:15 Yrdrasil jest offline Szukaj postów użytkownika: Yrdrasil Dodaj Yrdrasil do Listy kontaktów
Natas_
Triple Ace


Data rejestracji: 01-10-2008
Postów: 226

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ten z 1 filmu to naśladowca Blade jest xD ;P

2 filmik... hmm wydaje mi się ciutkę za krótki

3 natomiast jest genialny, super wykonany i najlepszy z tych 3,

co do drugiego filmiku hmm za mało mroczny ^^

A film number 1... wygląda jak był by zwiastunem nowego filmu pt. Łowca Smoków xD Tongue Czekam na kolejne filmiki Wink I waszą wyobraźnię twórczą ;D

Pozdrawiam
Don

__________________
Tak to wygląda top 100= 15pkt! Pomóż ożywić serwer!
---
---
R4-Reven24
R9-Konus
R13-Reven24
Ru-Belzebub
Szukam konta na r2/r5
27-07-2010 14:24 Natas_ jest offline Szukaj postów użytkownika: Natas_ Dodaj Natas_ do Listy kontaktów
Kostuszek3
Lord


images/avatars/avatar-19897.jpg

Data rejestracji: 04-05-2010
Postów: 409
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 filmik fajny, chociaz wampirek zbyt szybko sie spalil
3 w ogole nie pasuje do bw, ale chyba to bylo celowe zalozenie Smile
1- hmmm ten gosciu wyglada strasznie lamersko Tongue

__________________
Wsadź sobie swój KiRRF w... Big Grin
Big Grin Napinki Big Grin
28-07-2010 08:03 Kostuszek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kostuszek3 Dodaj Kostuszek3 do Listy kontaktów
Monkey D. Luffy
Junior Member


images/avatars/avatar-18866.gif

Data rejestracji: 18-07-2010
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 Byłem przekonany że znajdzie pałke xD
2. Fajnie fajnie.
3. Hm co to jest? Pleased

__________________
R1: Luffy
28-07-2010 13:40 Monkey D. Luffy jest offline Szukaj postów użytkownika: Monkey D. Luffy Dodaj Monkey D. Luffy do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
!*~DrastiC~*! napisał(a)
z jakich programów korzystacie?

Wystarczyłoby kliknąć w link na stronie głównejBig Grin
http://www.bwteamstudio.pl/?a=home&s=oferta

__________________

28-07-2010 19:09 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszy filmik troche nierealistyczny poczatek ma (chodzi mi o to, ze glowa niespecjalnie komponuje sie z tlem, wlosy poucinane, itp.), ale efekt z pozytywka jest jak najbardziej trafiony, bo zaskakuje ogladajacego, bardziej spodziewalem sie jakiejs maczugi lub uzi.
Drugi filmik troche za krotki mi osobiscie sie wydaje i znow - nierealistyczny (tutaj rowniez ta kompozycja), ten dym na poczatku powinien moim zdaniem troche bardziej zamazywac albo rozmywac wampira. Bardzo podobal mi sie koniec z tym bijacym sercem (?) i ruszajacym sie napisem bw.
Trzeci filmik to jak rozumiem zwiastun gry z dawnego tematu primaaprilisowego? Jesli tak to wydaje sie byc ciekawy.

Nowe grafiki rowniez niczego sobie, pasujace w wiekszosci do "starych" grafik postaci i mobow.

Na wizualizacjach kompletnie sie nie znam, po raz pierwszy taka u Was widze Tongue





_____________

Tak wiec podsumowujac: jest troche niedociagniec, jednak jak na 1 raz (i niski budzet Big Grin ) to dobra robota.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tharin12: 28-07-2010 19:27.

28-07-2010 19:26 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
slash3r
Viking


images/avatars/avatar-19398.jpg

Data rejestracji: 25-01-2008
Postów: 542
Klan: SIEGE-TEAM
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: Słupsk/Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by tharin12

Nowe grafiki rowniez niczego sobie, pasujace w wiekszosci do "starych" grafik postaci i mobow.


No hmm wszystko wszedzie pasuje, a potepiony nadal wyglada jak lekko uposledzony wampir Wink


filmiki fajniutkie

portfolio sie przyda Happy

__________________

28-07-2010 19:44 slash3r jest offline Szukaj postów użytkownika: slash3r Dodaj slash3r do Listy kontaktów
lulejko
Member


Data rejestracji: 23-11-2009
Postów: 33
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pierwszy filmik z bw sie raczej nie skojazy...
sam myslalem o co kaman ..hehe
panowie statyci czy jak im tam nazwac spowodowali usmiech na mej twarzyWink
natomiast filmik drogi calkiem spoko
kogos napewno zaciekawi i kliknie na banera co to..i juz mamy cie Wink
kolejny gracz bw
bo o to chyba chodzi nie?

cytat:
TomOlej_BW napisał(a)
Mam pomysł na nową animacje. Łapacz myśli idzie na pielge, filmik ma trwać ponad 10 minut podczas tego filmiku chodzi po pustkowiu i szuka az pod koniec znajduje Legendarny przedmiot. Okazuje się że to leg ds pałka. Zdenerwowany idzie do sklepu ją zezłomować w tle słychać muzykę "znowu w życiu mi nie wyszło..." rotfl


powinniscie nam takie animacje robic do kazdej nie udanej wyprawy...
chodzi chiodzi ch....a znalazl i kopie w kontner z zlomemWink

__________________
r14-lulejkowa
r11-lulejkowa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez lulejko: 28-07-2010 20:51.

28-07-2010 20:44 lulejko jest offline Szukaj postów użytkownika: lulejko Dodaj lulejko do Listy kontaktów
Skit
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za wszystkie komentarze. Filmiki powstawały w naszym studio od grudnia. Pracowały nad nimi 2 osoby - ja i nasz 2d - Krzysiek.

Garść odpowiedzi:

cytat:
1 i 2 uważam ze postacie tam są zbyt realistyczne i niezbyt to się ma do całej reszty , filmiki są zbyt krótkie


No cóż, o gustach się nie dyskutuje, staraliśmy się wizualnie uzyskać efekt zbliżony do filmu 300.

cytat:
3. dla mnie bomba o wiele lepiej przemyślane choć końcówka do bani nie podoba mi se takie zakończenie tak jakby ucięte to było


Po eksplozji z założenia będzie się pojawiało logo - czego ono będzie dowiecie się w bliżej nieokreślonej przyszłości

cytat:
Pierwszy film faktycznie pierwsza klasa. W świetnym klimacie utrzymany. Natomiast w trzecim można zobaczyć GTD Orion z Freespace.


To nie GTD Orion z Freespace... Wszystkie modele od konceptu po realizacje były zrobione całkowicie przez nas.

cytat:
Z czystej ciekawości co rozumiecie przed produkcję niskobudżetową?


Nie licząc naszej pracy jakieś 200PLN Tongue

cytat:
Aha i może wam potrzebny operator systemów obróbki filmowej?


Eee, a co robi taki operator? Możesz odezwać się na PW bo być może jest nam potrzebny a tego nie wiemy Tongue

cytat:
Trzeci filmik to jak rozumiem zwiastun gry z dawnego tematu primaaprilisowego? Jesli tak to wydaje sie byc ciekawy.


Nie sądzę żebym był upoważniony do odpowiedzi na to pytanie...Po za tym to by wam zepsuło zabawę Wink
30-07-2010 13:09 Skit jest offline Szukaj postów użytkownika: Skit Dodaj Skit do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomijając filmiki bardziej zaciekawiło mnie podejście. Wygląda mi na to, jakbyście szukali pracy lub współpracy z jakimś wydawcą lub większym zespołem tworzącym gry, zamiast dążyli do stworzenia własnej 3D gry w realiach BW. Choć właściwie jedno nie musi wykluczać drugiego poza opóźnianiem terminu wydania BW 3D (no chyba, że wszystko faktycznie było primaaprilisowym dowcipem)
30-07-2010 18:49 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niezbadane są wyroki Teamu... XD

A grafiki i animacje fajne, szczerze powiedziawszy, najbardziej mi się te kosmiczne podobają Big Grin Z grafik ten pająk fajny jest też, no i filmik z bw z "płonącym kolesiem" (zamiast "execution" powinno być: wizualne przedstawienie bana stałego ;p)
Chociaż moim zdaniem troszkę zbyt szybko spłonął, wpierw się żarzy, i nagle pufff ;p
Lepiej, gdyby np było widać, jak wpierw w popiół przemienia się ciało(tkanka miękka ;p), zostają nadwęglone klęczące kości(tzn szkielet w tej samej pozycji, w której był wcześniej), a po chwili i te się rozsypują, wszystko dość szybko, ale na tyle długo, by można się przyjżeć Wink

Choć jak rozumiem, to chodzi o ocenę, nie o poddawanie pomysłów, więc powiem tylko, że mi się podobają, zwłaszcza, jeśli rzeczywiście są niskobudżetowe Smile


Btw, film #3 nieodparcie kojarzy mi się z Homeworld'em XD

__________________
[

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 17-08-2010 15:18.

17-08-2010 15:07 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
pablosek
Lord


images/avatars/avatar-14831.jpg

Data rejestracji: 24-04-2009
Postów: 387
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi to bardziej przypomina gwiezdne wojny Big Grin Mało podobne do bloodwarsa ale zapowiada się ciekawie.

__________________
chytry
17-08-2010 15:51 pablosek jest offline Szukaj postów użytkownika: pablosek Dodaj pablosek do Listy kontaktów
cobra11
Lord


images/avatars/avatar-11898.gif

Data rejestracji: 20-09-2007
Postów: 269
Klan: CHUCKY DOLLS /Niszczyciele Khaina[R.I.P]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: PL

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Najfajniejszy
2.Najbardziej powiązany z bw
3.Mi się nie podoba, jak kolega na górze napisał bardziej Star Wars,nic związanego z BW


Wizualizacji nie kumam a w grafice oddające BW to max 5 rysunków.

Takie moje zdanie Smile

__________________

cobra11 - R1

Ivessore - R6

21-08-2010 19:37 cobra11 jest offline Szukaj postów użytkownika: cobra11 Dodaj cobra11 do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

szczerze...
z fachowego punktu widzenia Tongue (jestem grafikiem komputerowym)

to tak...
klip z pozytywka jest ok... ale.. nie oddaje wogole klimatu gry...
pokazany jest nie wampir tylko jakis koles w goglach do tego ten ryk brzmi jakby ktos pierdnal w rure... to juz lepiej odglos predatora wrzucic Big Grin

ten drugi klip z kolesiem na dachu co dostaje bana Tongue
beznadziejny... jakis nakrecony koles wrzucony w tlo... najpierw sie smarzy i nagle wyparowuje... bez sensu... jeszcze to bicie serca jakby to mialo przerazic...
sory ale po obejrzeniu tego bym nie wszedl nigdy na bw...

chcieliscie to utrzymac w konwencji 300 ale chyba wtedy ogladalismy inne filmy...
podpowiem ze ostatnio nakrecili nowsza wersje jakby co...

wolalbym filmik jak kolesia sciga wmpir po jakis ruinach miasta... moze byc grupa uciekinierow... ktorzy po kolei sa rozszarpywani nie musi byc przeciez pokazane jak... wystarcza przekrwione oczy i szczeki... to jakis cien przemyka i zgarnia kogos do zaulka... jakis cien wampira na scianie... a na koniec koles wbiega gdzies za rog a przed nim wyrasta chocby chydra... lub jakis inny mob... wszystko oczywiscie musi byc mroczne... bo wampirki zyja w nocy... wtedy moze i to bijace serce by zdalo egzamin...

ale zeby nie krytykowac... bardzo podoba mi sie to pojawiajace logo bw...
podobne troche do loga bllizzarda Smile

edit:

i zrobcie cos w koncu z reklamami bw ktore sa w necie np na demotach lub komixxach... bo tylko strasza... wogole nie sa widoczne... nieatrakcyjne... wygladaja jak sklep z upominkami... wybierz bron dla siebie...

wrzuccie jakis charakter np WZ bo wyglada agresywnie i z jajami... wo ma byc gra o walce a nie konkurs pieknosci

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez deviljin84: 13-10-2010 22:09.

13-10-2010 22:04 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Klipy i reklamy z BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH