Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG.HANDLU Ulepszanie przedmiotów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ulepszanie przedmiotów 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
skszat3
Newbie


images/avatars/avatar-15768.gif

Data rejestracji: 01-09-2007
Postów: 7
Klan: Swiat Wamirow
Kraina: Necropolia VI
Skąd: RZESZÓW

Angry Ulepszanie przedmiotów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie podchodzi pod handel ale musiałem to napisać.



Może były nieraz spory a może i nie w takich sprawach, ale dziś emocje sięgnęły zenitu podczas ulepszania Legendarnego uzi do poziom dobry.

Straciłem 9 kż i ponad 40kk a teraz mam przedmiot na podstawowym poziomię, więc się pytam co oznaczają te % do jasnej chol..y.

Przy ulepszaniu na dobry ma być 50% a ja mam 11% w czym jeszcze nie ulepszyłem na poziom dobry, nie wspominam już o kamieniach krwi co jest już całkowitą porażką.

Szanowny składzie BW zastanówcie się czy nie wprowadzić jakiś widełek po których już przedmiot musi się ulepszyć w 100% np. przy 25% ulepszania przedmiotu w ciągu godz.

Bo jak nic takiego nadal nie będzie to nie jednego już [usunięte przez op.] weźmie i podziękuje za taką grę w której [usunięte przez op.] sami programiści gry.

Nie będe przepraszał za wulgaryzmy bo mnie [usunięte przez op.], jak chcecie to mnie zbanujcie i będe miał spokój, bo więcej w to dziadostwo nie zagram.

Pozdro i mam nadzieje że zajmiecie się problemem z takich wpienionych graczy.

__________________
Nick na r10 Skszat3
23-07-2010 12:51 skszat3 jest offline Szukaj postów użytkownika: skszat3 Dodaj skszat3 do Listy kontaktów
szampi1
Emperor


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 1.291
Kraina: Moria VI

RE: Ulepszanie przedmiotów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
skszat3 napisał(a)
Przy ulepszaniu na dobry ma być 50% a ja mam 11% w czym jeszcze nie ulepszyłem na poziom dobry, nie wspominam już o kamieniach krwi co jest już całkowitą porażką.


Jeśli nadal nie ulepszyłeś na dobry, to masz na razie 0 udanych ulepszeń ( na 9), czyli 0 %, a nie 11... Jakoś tak sie to liczy...

edit:
Pech, szczęście, rozważania o statystyce w BW

__________________
Coś, kiedyś

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez szampi1: 23-07-2010 19:56.

23-07-2010 19:53 szampi1 jest offline Szukaj postów użytkownika: szampi1 Dodaj szampi1 do Listy kontaktów
skszat3
Newbie


images/avatars/avatar-15768.gif

Data rejestracji: 01-09-2007
Postów: 7
Klan: Swiat Wamirow
Kraina: Necropolia VI
Skąd: RZESZÓW

Autor tematu Temat rozpoczęty przez skszat3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jeszcze nie ulepszyłem bo kamienie się skończyły ale jak bym ulepszył za ostatnim razem to miał bym 11 % to chyba słabo nawet przy ulepszeniu ;/

__________________
Nick na r10 Skszat3
23-07-2010 23:02 skszat3 jest offline Szukaj postów użytkownika: skszat3 Dodaj skszat3 do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapoznaj się z regulaminem działu.
Z pewnością nie jest to miejsce do składania takich skarg.

Zamykam.

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

24-07-2010 12:27 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » REG.HANDLU Ulepszanie przedmiotów

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH