Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Arena: "Koszt zwołania ekspedycji" » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Arena: "Koszt zwołania ekspedycji"
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Arena: "Koszt zwołania ekspedycji" Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie powinno byc cos w desen: "Koszt wejscia na arene", wiem, czepiam sie;p

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
07-08-2010 00:03 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Rion
Member


Data rejestracji: 23-08-2007
Postów: 48
Klan: Asgard
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak dla mnie płacenie repy za arenka to poroniony pomysł bo wtedy niczym sie nie różni to od expy Smile pomysł z arenkami w sumie ja podsunąłem ale założenia byly inne Smile jak dla mnie porażka totalna

__________________
http://komrec.blogspot.com/
07-08-2010 00:26 Rion jest offline Szukaj postów użytkownika: Rion Dodaj Rion do Listy kontaktów
draco29a
Emperor


Data rejestracji: 29-01-2009
Postów: 1.446
Kraina: Moria; Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez draco29a
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rion napisał(a)
jak dla mnie płacenie repy za arenka to poroniony pomysł bo wtedy niczym sie nie różni to od expy Smile pomysł z arenkami w sumie ja podsunąłem ale założenia byly inne Smile jak dla mnie porażka totalna

wypowiadasz sie nie na temat...
Chodzi o formulke, ze slowem "ekspedycji"

__________________
R2-Dener
R3-brak, kiedys deneroth, a wczesniej drake29aWink
07-08-2010 00:29 draco29a jest offline Szukaj postów użytkownika: draco29a Dodaj draco29a do Listy kontaktów
Rion
Member


Data rejestracji: 23-08-2007
Postów: 48
Klan: Asgard
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam to gdzie mozna sie wypowiedziec jak wszedzie zamykaja Smile podtrzymuje swoje zdanie mozecie dawac spamy czy co tam chcecie jak dlamie i tak bedzie to chory pomysl z arenkami nic nowego nie wprowadza NUDA i tyle

__________________
http://komrec.blogspot.com/
07-08-2010 00:33 Rion jest offline Szukaj postów użytkownika: Rion Dodaj Rion do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rion, a nie pomyślałeś, że to ty jesteś powodem zamykania tematów?

Ten także zamykam, bo to nie miejsce na spam (a ADM i tak jak będzie chciała to się wypowie). Warna ci daruje tylko ze względu że już dostałeś jednego za identyczną sytuacje.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
07-08-2010 08:46 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Arena: "Koszt zwołania ekspedycji"

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH