Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO ja rowniez zostalem oszukany » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony ja rowniez zostalem oszukany
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zorzaforever
Triple Ace


images/avatars/avatar-18289.jpg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 193
Kraina: Moria II

ja rowniez zostalem oszukany Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale przez team bw oczywiscie chodzi mi o nieudolnosc niektorzych osob ktore nawet nie sa w stanie poinformowac ze zabierane jest mi konto wiec rozpoczne od poczatkuSmile

Posiadajac postac Villentretenmerth na krainie r5 zamienilem ja za postac Honey kraina r6 :data otrzymiana postaci: 09-07-201
Mega R6 na wszystko Wink
link do wymiany tutaj jest data kiedy otrzymalem postac Honey
nastepnie postac honey zamienilem z panem Graveyard data: 21-07-2010
Ciekawe konto z r8 na coś równie ciekawego oprócz morii i R1
wiec gralem 12 dni na tej postaci i daje sobie glowe uciac ze w ciagu mojej aktywnosci nie popelnilem zadnego wykroczenia
nastepnie Pan Graveyard zamienil postac Honey z osoba o nicku na forum Robson. link do wymiany :
r11 TOP 5 !!!premka do 26 listopada!!! Najchetniej na R: 3, 4, 6... LUB PRZEJME necro z handlem

wiec rozpoczne od tego zostalem oszukany bo jak widac post nizej Graveyard otrzymal postac ktora zamienil ze mna a wykroczenia na koncie r6 czyli multi nie bylo spowodowane przezemnie tylko przez osobe wczesniejsza ktora grala na tej postaci
moze teraz powiecie moge otrzymac postac villentretenmerth ktora zostala zrujnowana -nie dzieki . Moral z tego taki ze ja mam nic a Graveyard otrzymal nieruszona postac w takim stanie jakim mial. Pewnie ktos powie ze moglem sie nie wymieniac ale Graveyard rowniez .moze ktos powie trzeba bylo uwazac z kim wymieniam ale ja odpowiem no niestety ale operatorem serwera r6 nie jestem tyle z mojej strony
postac zostala mi odebrana nawet nie zostalem poinformowany brawo za profesjonalizm oraz za rzetelnie wykonywana prace
ps
cchialbym rowniez dodac ze na postaci jest wiele cennych itemow ktore sa moja wlasnoscia .

__________________
Zorza_forever

09-08-2010 21:00 Zorzaforever jest offline Szukaj postów użytkownika: Zorzaforever Dodaj Zorzaforever do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

62517 ; 24737

możesz odzyskać to konto

a na przyszłość polecam grę na własnym koncie, a nie wymiany po 10 czy więcej razy i później narzekanie na bany za coś czego się nie zrobiło a zrobił poprzedni właściciel

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-08-2010 18:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
xDANTEx
Forum Ace


images/avatars/avatar-18960.jpg

Data rejestracji: 29-07-2009
Postów: 82
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C odczytaj temat o banie na moje kontio
Zaczynam kompletnie przesadzać

On się wymienił z innym czysto... także jużnei może odzyskać tego kotna jak je stracić... Coś tu jest chyba nei tak, co?
Co do mojego bana... nie było pushingu,nie było przelogowywań,zgłoszenie było...
Czego chcieć więcej??

__________________

Pro funny bunny ;D ;D najlepszy ban za pushing w historii bw
10-08-2010 18:34 xDANTEx jest offline Szukaj postów użytkownika: xDANTEx Dodaj xDANTEx do Listy kontaktów
Zorzaforever
Triple Ace


images/avatars/avatar-18289.jpg

Data rejestracji: 11-02-2009
Postów: 193
Kraina: Moria II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Zorzaforever
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

c47 wymiana postaci jest dozwolona wiec nie wiem czemu masz tu do mnie jakies pretensje wyrzuty? poprostu moge sie wymieniac nawet i 100 razy jesli mam takie upodobanieSmile a do tego nie jestem operatorem i nie mam wgladu czy konto mialo jakies przekrety czy nie Smile wiec dlatego ubiegam sie o zwrot premium ktore poszlo na zmiane emailuWink

__________________
Zorza_forever

10-08-2010 19:06 Zorzaforever jest offline Szukaj postów użytkownika: Zorzaforever Dodaj Zorzaforever do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesteś odpowiedzialny za konto któro posiadasz i którym się wymieniasz

skoro oddałeś konto na którym było złamanie regulaminu to sam też jesteś winny

zamykam
wszystko na temat tej sprawy już zostało napisane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-08-2010 13:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R8 » WŁAMANIE NA KONTO ja rowniez zostalem oszukany

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH