Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork 6 Ankieta - średnia ocena: 6,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 56532
Postać Jebadełko

ID 53737
Postać Enrique

ID 63108
Postać Sanchezo

ID 32237
Postać Graby

ID 62298
Postać Tiger666

ID 33684
Postać Karol23

ID 24975
Postać DelfLord_Thork

Multikonta, Pushing, notoryczne zasiadanie - do wyboru

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




09-08-2010 22:57 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem o co chodzi... Ale mniejsza z tym... Nie chce mi się już tłumaczyć jak na prawdę było bo i tak będzie że Wasza prawda jak zawsze... Ale i tak wytłumaczę, jakbyś nie miał ciekawszej roboty p. Operatorze;]


Wait awhile... Kto to do ... jest Sanchez czy jak mu tam...?! Bo reszta to postacie kumpli... Tylko tyle chcę wiedzieć..

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Karol23: 10-08-2010 14:26.

09-08-2010 23:03 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
Enrique
Junior Member


images/avatars/avatar-19079.jpg

Data rejestracji: 30-06-2009
Postów: 15
Klan: Lupus Noctis
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do kolegi wyżej Sanchezo to postac mojego brata karolku Smile


___________________________________________________________________________
_______
no to tak DelfLord_Thork i Sanchezo byli zgłaszani że grają razem ze mną z jednego kompa wiec jakie multi konto??!! zgłosiłem , sprawdzilem poczte, kopia zgłoszenia na poczcie była wiec uznałem że grać moge....

Pushing... to chyba coś ze mną związane i nie wiem jak to dokładnie było wiem to co mi moi bracia powiedzieli że specjalnie przepłacili jakiś złom żeby mnie o pushing osądzili Frown chamy jedne :/

Prosze o odbanowanie chociaż jednego konta Enrique. na nim mi najbardziej zależy Frown tyle chcailem pow.

Dobra noc

__________________
[url=www.bloodwars.net][img]http://img71.imageshack.us/img71/62/sygn3bwukae
5.gif[/img][/url]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Enrique: 09-08-2010 23:41.

09-08-2010 23:39 Enrique jest offline Szukaj postów użytkownika: Enrique Dodaj Enrique do Listy kontaktów
elendilll
Member


Data rejestracji: 14-03-2008
Postów: 29
Klan: Blood Eaters
Kraina: Moria
Skąd: Ligota

RE: Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kiedy Sejan mnie zbanował mam wyrobione o nim zdanie: Jego bany są słuszne <lol> Nie podpinać pod resztę operatorów Wink
Brat, brat, brat, zawsze brat ;p
10-08-2010 08:24 elendilll jest offline Szukaj postów użytkownika: elendilll Dodaj elendilll do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko, ban na pewno słuszny, bo zauważył, że było logowanie na jednym IP to banował;] Moja własna postać, którą gram to Karol23... Zresztą możesz zobaczyć, że najdynamiczniej rozwijająca się postać z tych wszystkich zbanowanych, w ciągu ostatnich 2-uch miesięcy wbiłem ponad 50 pkt...
A co do reszty postaci to były pojedyńcze logowania tylko;] Bo to postacie kumpli, nie braci jak to kolega wyżejBig Grin Po pierwsze i najważniejsze to nie mam tylu brac,i a mój jedyny brat nie jest na tyle rozgarnięty(mam nadzieję 'jeszcze') żeby to wszystko ogarnąć i dać radę trochę tą grę zrozumieć... A co do pushingu to na pewno nie, bo nie przerzucałem kamini ani nie kupowałem nic od nich... Przynajmniej ja o tym nic nie wiem;]

So, jeśli jakieś pytania to można pisać;] I tak nie mam nic ciekawszego do roboty teraz p.Sejan to możemy sb popisać;] PozdrawiamSmile ) Karol

__________________

10-08-2010 09:20 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
blademaster72
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 1
Klan: Nakunaru
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a więc dołącze się także ja. znam karola bo to mój kumpel z miejscowości. akurat tak się zdażyło że byliśmy u niego na imprezie (też byłem więc o tym pisze) po prostu akurat kilka osób z tego grona gra w bw (w tym przypadku podam z nicków: Enrique, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork i ja [w grze używam nicku: Fenom72]) no to nie wolno było sprawdzić konta swojego u kolegi?? to jest bez sensu skoro ma się dostawać bana za jednorazowo (chodzi mi aby jednego dnia) zalogowanie kilku kont z jednego kompa/ip!! radzę sprawdzić czy to się powtarzało kilkudniowo/kilkutygodniowo takie logowania a wątpie żeby było udowodnione takie coś. tak więc to tyle wyjaśnienia i obrony karola liczę że go odbanujecie bo to dobry gracz.

Pozdrawiam.
Blademaster72 (Fenom72)
10-08-2010 15:03 blademaster72 jest offline Szukaj postów użytkownika: blademaster72 Dodaj blademaster72 do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan chyba coś oblewa bo się długo nie logujeSmile

__________________

10-08-2010 22:16 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
Enrique
Junior Member


images/avatars/avatar-19079.jpg

Data rejestracji: 30-06-2009
Postów: 15
Klan: Lupus Noctis
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odblokował byś chociaż 2 konta enrique i karola Smile najlepsiejszy operatorze z operatorów ;] od kiedy dostalem tego bana to bardZo mi sie nudzi w domu i zacząłem grać nawet w Pet Party na nk ;/ bądź dla nas łaskawy o panie mój ;] zlituj sie , wybacz nam !!!!! prosze, prosze, prosze... przysięgam na moje złote kalesony z klimatyzacją że już będe grzeczny ;] Crying Crying Crying Crying Crying bardzo prosze Panie Sejanie.

Pozdrawiam cała twoją rodzine no i ciebie ;]

__________________
[url=www.bloodwars.net][img]http://img71.imageshack.us/img71/62/sygn3bwukae
5.gif[/img][/url]
11-08-2010 13:40 Enrique jest offline Szukaj postów użytkownika: Enrique Dodaj Enrique do Listy kontaktów
JamBam
Junior Member


images/avatars/avatar-19142.jpg

Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 12
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtow

RE: Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Enrique ja tez chce zeby mi mojego Tigera odbanowali ale cuz taki jest los. ja mialem tam premium. Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying



Pozdrawiam Pana Sejana i jego rodzine

__________________
[COLOR=red]GG - 21160926


11-08-2010 15:03 JamBam jest offline Szukaj postów użytkownika: JamBam Dodaj JamBam do Listy kontaktów
JamBam
Junior Member


images/avatars/avatar-19142.jpg

Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 12
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtow

RE: Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zastanow Sie Chociaz Czy Bys Tiger666, Karol23 i Enrque Odbanowal To Dla Nas Najwazniejsze. Frown Frown

__________________
[COLOR=red]GG - 21160926


11-08-2010 15:05 JamBam jest offline Szukaj postów użytkownika: JamBam Dodaj JamBam do Listy kontaktów
JamBam
Junior Member


images/avatars/avatar-19142.jpg

Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 12
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtow

RE: Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cieszyl bym sie chociaz jak by Pan Sejan znizyl kare do 1 miesiaca

__________________
[COLOR=red]GG - 21160926


11-08-2010 15:08 JamBam jest offline Szukaj postów użytkownika: JamBam Dodaj JamBam do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurdę;] Naszemu operatorowi się chyba dzidzidzuś urodził, bo tyle nie odpisuje no szok po prostuBig Grin

Albo zajęty operowaniem koparką;] No cóż, nie pospieszamy panaSmile

__________________

11-08-2010 16:01 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
JamBam
Junior Member


images/avatars/avatar-19142.jpg

Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 12
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmmm chyba operatuje koparke Big Grin DD

Albo go ten temat nie obchodzi rotfl

__________________
[COLOR=red]GG - 21160926


11-08-2010 16:24 JamBam jest offline Szukaj postów użytkownika: JamBam Dodaj JamBam do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo Roll Eyes No cóż, też ma swoje potrzeby, a w profilu ma przecież napisane że student;] To można się domyśleć;]

__________________

11-08-2010 16:36 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
JamBam
Junior Member


images/avatars/avatar-19142.jpg

Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 12
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtow

RE: Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haaaahahahahhahah wez bo ten operator jest jakims.... ile mozna sie nie logowac??

smiac mi sie chce umarl czy cos ???

__________________
[COLOR=red]GG - 21160926


13-08-2010 13:30 JamBam jest offline Szukaj postów użytkownika: JamBam Dodaj JamBam do Listy kontaktów
Enrique
Junior Member


images/avatars/avatar-19079.jpg

Data rejestracji: 30-06-2009
Postów: 15
Klan: Lupus Noctis
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja to pow. tak gdybys tak nie przezywal jambam to bys odbil te 9 pkt juz... a ja i karol to co mamy pow.??? ja 74 pkt on 270 pare pkt tego tak łatwo sie nie odbije...

__________________
[url=www.bloodwars.net][img]http://img71.imageshack.us/img71/62/sygn3bwukae
5.gif[/img][/url]
16-08-2010 20:19 Enrique jest offline Szukaj postów użytkownika: Enrique Dodaj Enrique do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieję że Sejan się w końcu odezwie bo trzyma nas w niemałej niepewności;] Żeby chociaż napisał czy odbanuje czy nie;]

__________________

17-08-2010 13:04 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sejan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przelogowania były tak regularne i notoryczne że aż mnie po oczach kłuło, więc przestańcie mi tutaj bajeczki o braciach wklejać. Zasiadaliście się do potęgi, do tego w niektórych przypadkach wystąpił pushing. Wygenerowaliście mi taki bajzel w logach że nawet ciężko się połapać czyje konto należy do kogo. Możemy porozmawiać o odwołaniu po 30 dniach, ale to i tak zapewne nie dla wszystkich. Tak więc koniec SPAM'u, proszę o PW z linkiem do tematu po 30 dniach, wtedy się zastanowię co z wami zrobić.

Proszę o wybaczenie za zwłokę w odpowiedzi w tej sprawie, ale miałem trochę za dużo na głowie(trzeba było bronić "krzyża" itp.), ale teraz powinienem być już regularniej.

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




19-08-2010 01:03 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Karol23
Junior Member


images/avatars/avatar-15120.jpeg

Data rejestracji: 28-12-2008
Postów: 20
Klan: Lupus Nocti
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko rozumiem, PRL wraca ZOMO i te sprawy...Smile Z tych postaci najważniejsze są 3 (to mniej niż 50%. 3/7) Karol23, Enrique i Tiger666. Smile Więc pozdrawiam i sukcesywnej obrony życzę;]
Miłego dnia(już nie spamuję Wam...

__________________

19-08-2010 13:33 Karol23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Karol23 Dodaj Karol23 do Listy kontaktów
Enrique
Junior Member


images/avatars/avatar-19079.jpg

Data rejestracji: 30-06-2009
Postów: 15
Klan: Lupus Noctis
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to niech pan operator sie zastanawia szybciej zastanawia bo jak sie dowiedziałem że odpisałeś to "wściku pupy" dostałem :p

edt.

sorki zapomniałem o czymś

pozdrawiam Smile

__________________
[url=www.bloodwars.net][img]http://img71.imageshack.us/img71/62/sygn3bwukae
5.gif[/img][/url]

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Enrique: 19-08-2010 13:47.

19-08-2010 13:40 Enrique jest offline Szukaj postów użytkownika: Enrique Dodaj Enrique do Listy kontaktów
JamBam
Junior Member


images/avatars/avatar-19142.jpg

Data rejestracji: 10-08-2010
Postów: 12
Klan: Nakunaru
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ciekawe kiedy nam pan sejan odblokuje konta Smile

Strasznie jestem ciekawy

__________________
[COLOR=red]GG - 21160926


29-08-2010 22:20 JamBam jest offline Szukaj postów użytkownika: JamBam Dodaj JamBam do Listy kontaktów
Enrique
Junior Member


images/avatars/avatar-19079.jpg

Data rejestracji: 30-06-2009
Postów: 15
Klan: Lupus Noctis
Kraina: Moria II
Skąd: Bałtów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sejan napisał(a)
Możemy porozmawiać o odwołaniu po 30 dniach, ale to i tak zapewne nie dla wszystkich. Tak więc koniec SPAM'u, proszę o PW z linkiem do tematu po 30 dniach, wtedy się zastanowię co z wami zrobić.




nie umiesz czytać??

__________________
[url=www.bloodwars.net][img]http://img71.imageshack.us/img71/62/sygn3bwukae
5.gif[/img][/url]
30-08-2010 20:38 Enrique jest offline Szukaj postów użytkownika: Enrique Dodaj Enrique do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA Jebadełko, Enrique, Sanchezo, Graby, Tiger666, Karol23, DelfLord_Thork

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH