Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO włamanie, nie mogę się zalogować » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony włamanie, nie mogę się zalogować 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
R9tardinho
Lord


images/avatars/avatar-13270.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 475
Kraina: Necropolia IV

włamanie, nie mogę się zalogować Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r4

prosze o ukaranie złodzieja i zablokowanie konta do czasu az odzyskam hasło.

złodziejaszek na pewno ma konto na innym necro więc i kara powinna być Wink


@ edit ; login : roque, nick w grze : roque

__________________
Nick r6 : JANEK z DWORCA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez R9tardinho: 11-08-2010 15:55.

11-08-2010 15:54 R9tardinho jest offline Szukaj postów użytkownika: R9tardinho Dodaj R9tardinho do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

51648
Login Michciu96
Postać Kirex
51695
Login Roque
Postać Roque
51380
Postać Legend Killer

multikonto, pushing
ban stały

co do włamania to nie widzę jego konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-08-2010 16:36 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
nemezis933
Member


images/avatars/avatar-24470.jpg

Data rejestracji: 19-03-2009
Postów: 36
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: 3/798/9 ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czemu ban ?? mi skradziono to właśnie konto dzisiaj sie próbowałem zalogować i nie szło wiec wysłałem sobie nowe hasło na maila ;/
11-08-2010 17:14 nemezis933 jest offline Szukaj postów użytkownika: nemezis933 Dodaj nemezis933 do Listy kontaktów
R9tardinho
Lord


images/avatars/avatar-13270.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 475
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez R9tardinho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
51648
Login Michciu96
Postać Kirex
51695
Login Roque
Postać Roque

multikonto, pushing
ban stały

co do włamania to nie widzę jego konta



nie multikonto a push na 4k tylko Big Grin nielegalnie sie wzbogacic chcialem


jest opcja skrocenia bana jak oddam pry ? czy juz mam tworzyc nowa postac chytry ?

__________________
Nick r6 : JANEK z DWORCA
11-08-2010 18:41 R9tardinho jest offline Szukaj postów użytkownika: R9tardinho Dodaj R9tardinho do Listy kontaktów
nemezis933
Member


images/avatars/avatar-24470.jpg

Data rejestracji: 19-03-2009
Postów: 36
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: 3/798/9 ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o odbanowanie mojego konta .
te konto zostało mi skradzione

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nemezis933: 11-08-2010 20:52.

11-08-2010 20:51 nemezis933 jest offline Szukaj postów użytkownika: nemezis933 Dodaj nemezis933 do Listy kontaktów
R9tardinho
Lord


images/avatars/avatar-13270.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 475
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez R9tardinho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nemezis933 napisał(a)
prosze o odbanowanie mojego konta .
te konto zostało mi skradzione


ty chyba koles kpisz Big Grin

premium w nie ladowalem, a teraz zauwazyles jak juz jest ladnie ogarniete, ze ci je ktos skradl Big Grin ? rotfl

__________________
Nick r6 : JANEK z DWORCA
11-08-2010 22:30 R9tardinho jest offline Szukaj postów użytkownika: R9tardinho Dodaj R9tardinho do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nemezis933 napisał(a)
prosze o odbanowanie mojego konta .
te konto zostało mi skradzione


po logach wygląda na to, że oddałeś to konto już w kwietniu


dodałem jeszcze jedno konto do listy
nie będą odblokowane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-08-2010 07:53 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
R9tardinho
Lord


images/avatars/avatar-13270.jpg

Data rejestracji: 29-09-2007
Postów: 475
Kraina: Necropolia IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez R9tardinho
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
nemezis933 napisał(a)
prosze o odbanowanie mojego konta .
te konto zostało mi skradzione


po logach wygląda na to, że oddałeś to konto już w kwietniu


dodałem jeszcze jedno konto do listy
nie będą odblokowane



o wielki C47 jak zawsze bezlitosny xD

koniec z noł lajfstwem przy internecie

pozdrawiam

__________________
Nick r6 : JANEK z DWORCA
12-08-2010 14:50 R9tardinho jest offline Szukaj postów użytkownika: R9tardinho Dodaj R9tardinho do Listy kontaktów
nemezis933
Member


images/avatars/avatar-24470.jpg

Data rejestracji: 19-03-2009
Postów: 36
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: 3/798/9 ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie oddawałem nikomu konta!!
12-08-2010 19:37 nemezis933 jest offline Szukaj postów użytkownika: nemezis933 Dodaj nemezis933 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WŁAMANIE NA KONTO włamanie, nie mogę się zalogować

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH