Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Gracz WaleczneSerceWalczy obraza Chimirr » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Gracz WaleczneSerceWalczy obraza Chimirr 6 Ankieta - średnia ocena: 7,006 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Chimirr
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Gracz WaleczneSerceWalczy obraza Chimirr Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa polega na handlu.
Po ujrzeniu jak sadze tego :
Db Kask wieszcza, db kurtka centuriona - TANIO !!!

Gracz o nicku WaleczneSerceWalczy złożym mi oferte handlowa db wieszcza bym jakby go kupił.

http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a982b460e1

Po czym kulturalnie napisałem dokładnie tak ( cala wiadomosc)

Co to ma byc za oferta ? Prosze o wiadomosc na forum bo chyba kolo pomyliles
działy. I napisałem ze prosze o wiadomosc na forum tak !??

Po czym on mi odpisał (cala wiadomosc)
a to szukaj sobie gdzies indziej ksiezniczko

Odpisałem zeby mnie przeprosil po czym dodał :

(pelna wiadomosc)
i co jeszcze moze frytki do tego?? nie badz taki powazny

Ten tekst z księżniczką ... jest wg mnie totalnie nie na miejscu i jest dla mnie obrazą. Gracz zachowuje się nagannie i prosze o ukaranie go w sposob jasny.

Prosze o godne ukaranie tego gracza, gdyż regulamin jest prosty i nie nalezy go naginac !!!

__________________
R1 : ID 187926 Chimirr
14-08-2010 23:18 Chimirr jest offline Szukaj postów użytkownika: Chimirr Dodaj Chimirr do Listy kontaktów
Grievous
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 4
Klan: białe wilkołaki
Kraina: Necropolia

RE: Gracz WaleczneSerceWalczy obraza Chimirr Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ja ci ta ofertę chyba już dawno składałem wiec tobie albo mi się coś pomyliło a po drugie złożyłem ci ofertę z kaskiem wieszcza gdyż sam wystawiłem trochę sprzętu w dziale wyprzedaże i miedzy innymi tam był kask wieszcza. A dziś wchodzę na bw i widzę wiadomość ze ktoś coś pisze o kasku wiec składam ofke a tu jakieś problemy.
14-08-2010 23:28 Grievous jest offline Szukaj postów użytkownika: Grievous Dodaj Grievous do Listy kontaktów
Grievous
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 4
Klan: białe wilkołaki
Kraina: Necropolia

RE: Gracz WaleczneSerceWalczy obraza Chimirr Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a z tą księżniczką to nie przesadzaj. a jeśli chcecie mnie ukarać to proszę bardzo niech koleś ma satysfakcje. ale jeśli mi dacie bana dłuższego niż 24h to nie podaruje
14-08-2010 23:33 Grievous jest offline Szukaj postów użytkownika: Grievous Dodaj Grievous do Listy kontaktów
Chimirr
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chimirr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tytuł wiadomości: WaleczneSerceWalczy złożył Ci nową ofertę handlową!
Data wysłania: 2010-08-14 22:53:25
Adresat: (187926)

Data wyslania : 14.08.

Odrazu po dostaniu wiadomosci do ciebie napisalem ze popelniasz blad bo ja nie kupuje lecz WYPRZEDAJE czyli SPRZEDAJE.
Wcale nie musiales mnie obrazac i spamowac mi poczty.

Ps.
Dodaje linki do wiadomosci i i mowie ze moje id z gry znajduje sie w przepisie na dole kazdej wiadomosci.

Linki :
1 wiadomosc : http://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a982b460e1
2 wiadomosc :http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...=5337045&type=3
3 wiadomosc :http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...65876743&type=1
4 wiadomosc :http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...65877233&type=2 ( tuz po anulowaniu)
5 wiadomosc :http://r1.bloodwars.interia.pl/?a=msg&do...65877435&type=1

Bylo tego spamu wiecej ale nie bede was zmuszal do czytania tego.

Regulamin w 1 punkcie jasno okresla.To jest obraza.

Gracz wprost mnie obrazil, nie przeprosil, a wiem ze wielu uzna to za spamowanie tutaj ale dlamnie obraza to obraza. Blood Wars to kulturalna gra bez takiego zachowania.

__________________
R1 : ID 187926 Chimirr
14-08-2010 23:39 Chimirr jest offline Szukaj postów użytkownika: Chimirr Dodaj Chimirr do Listy kontaktów
Grievous
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 4
Klan: białe wilkołaki
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sorry bardzo ale jeśli ja spamowałe to poco ty odpisywałeś czyli to była konwersacja a nie spam bo spam byłby wtedy gdybym ja wysłał kilka wiadomości a ty byś nie odpisywał

a co do twojej wiadomości to równie dobrze obraża mnie twoja pierwsza wiadomość i tu ją za cytuje

Co to ma byc za oferta ? Prosze o wiadomosc na forum bo chyba kolo pomyliles
działy. I napisałem ze prosze o wiadomosc na forum tak !??

może ja nie lobię jak ktoś pisze do mnie koloTongue
14-08-2010 23:50 Grievous jest offline Szukaj postów użytkownika: Grievous Dodaj Grievous do Listy kontaktów
Chimirr
Newbie


Data rejestracji: 23-07-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Chimirr
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bede sie na twoja odpowiedz wypowiadal. Na dodatek grozisz albo mi albo administracji w 3 poscie piszac post pod postem tagze spamujesz.

Zostawiam decyzje administracji.
Każda obraza to obraza. Ja za coś takiego kiedyś bana dostałem a sprawiedliwość jest równa wobec każdego. Idz obrażać ludzi na gladiatorach, bite fight, czy tam tej grze ze statkami. Ale na BW masz sie zachowywać dojrzale (w miare możliwości) i gdy prosze żebyś przeprosił nie odpisuj może frytki do tego tylko skul ogon i ładnie przeproś. Całego incydentu by nie było, a ja nie musiałbym zawracać głowy administratorom.

__________________
R1 : ID 187926 Chimirr
14-08-2010 23:58 Chimirr jest offline Szukaj postów użytkownika: Chimirr Dodaj Chimirr do Listy kontaktów
Grievous
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 4
Klan: białe wilkołaki
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam normalnie nerwice i staram się być spokojny ale przez takie coś już dwa razy rozwaliłem klawiaturę ale normalnie wyjdę na balkon na papierosa bo ni chce stracić trzeciej klawiatury. ja już napisałem że przyjmę w ramach rekompensaty 24h bana ale już nie zaglądam na forum i nie będę już odpisywał bo normalnie już mi się ręce trzęsą jak to czytam. i nie ciągnijmy już tego wątku dalej. ban ok ale 24h bo dłuższy będzie przesadą
15-08-2010 00:05 Grievous jest offline Szukaj postów użytkownika: Grievous Dodaj Grievous do Listy kontaktów
Molasar
Viking


Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

POMYŁKA

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Molasar: 15-08-2010 16:42.

15-08-2010 16:41 Molasar jest offline Strona domowa Molasar Szukaj postów użytkownika: Molasar Dodaj Molasar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiadomości:
za mało na bana

konto na forum - blokada, ostatnia szansa i złamanie regulaminu skarg (dyskusje w skargach/spam)

druga osoba - ostatnia szansa

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-08-2010 16:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Gracz WaleczneSerceWalczy obraza Chimirr

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH