Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Który z Layotów uważasz za najlepszy
Bloodsoul 241 34.33%
Gothic 155 22.08%
Nanorobot 117 16.67%
Klasyczny 99 14.10%
Lite 47 6.70%
C2k7 43 6.13%
Łącznie: 702 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy 46 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,37
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bushmen
Double Ace


images/avatars/avatar-7513.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 113
Klan: Dark Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po różnych próbach i po odzwyczajeniu od standartu, klasik.

PS sondę można zrestartować...

__________________

Po prostu mój link Wink . Pomóż bratowi z bushu Tongue .

_________________

Pozdrawiam.
02-01-2008 16:43 Bushmen jest offline Szukaj postów użytkownika: Bushmen Dodaj Bushmen do Listy kontaktów
Cypo
Triple Ace


images/avatars/avatar-25479.jpg

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 226
Klan: BORN TO KILL
Kraina: Moria
Skąd: Cieszyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najpierw standardowy, później Ghotic, który nawiasem mówiąc na początku mi sie nie podobał Smile

__________________
r17 - Grudin
KZoo
Born To Kill


02-01-2008 19:09 Cypo jest offline Szukaj postów użytkownika: Cypo Dodaj Cypo do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam Big Grin

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


03-01-2008 11:38 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Postalowiec
Lord


Data rejestracji: 30-07-2008
Postów: 277

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro temat został otworzony to się wypowiem Tongue

Na początku c2k7

tera bloodsoul :>
28-01-2010 04:25 Postalowiec jest offline Szukaj postów użytkownika: Postalowiec Dodaj Postalowiec do Listy kontaktów
Biovare
Full Member


images/avatars/avatar-13666.jpg

Data rejestracji: 29-09-2008
Postów: 66
Klan: Shadow Light 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III
Skąd: DavidBroon

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bloodsoul wg. mnie jest najlepszy

__________________
Moje aukcje trwają 24h po uzyskaniu CM

przebicie w ostatnich 5 minutach przedłuża aukcje 5 minut
28-01-2010 08:02 Biovare jest offline Strona domowa Biovare Szukaj postów użytkownika: Biovare Dodaj Biovare do Listy kontaktów AIM Screen Name of Biovare: DavidBroon YIM Account Name of Biovare: DavidBroon Zobacz profil MSN Biovare
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot najlepszy !!!

__________________
R14
28-01-2010 09:45 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
mtsior
Triple Ace


images/avatars/avatar-16729.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 208
Klan: ...
Kraina: Moria
Skąd: łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bloodsoul.. próbowałem każdego, może kwestia przyzwyczajenia ale od pozostałych oczy mnie boląSmile

__________________
You don't like me huh? it's allright, I like me...




everyday I die a little more inside...

28-01-2010 10:46 mtsior jest offline Szukaj postów użytkownika: mtsior Dodaj mtsior do Listy kontaktów
kileras1234
Full Member


Data rejestracji: 10-11-2009
Postów: 60
Kraina: Necropolia IV; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ghotic jest najlepszy - trzyma klimat
28-01-2010 11:31 kileras1234 jest offline Szukaj postów użytkownika: kileras1234 Dodaj kileras1234 do Listy kontaktów
szczepak
Viking


images/avatars/avatar-17074.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 545
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot Tongue Fajna kolorystyka.

__________________
R1; R5 - Elanor
28-01-2010 11:39 szczepak jest offline Szukaj postów użytkownika: szczepak Dodaj szczepak do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klasyczny Smile
28-01-2010 11:52 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Ian_Goodly
Newbie


Data rejestracji: 21-12-2009
Postów: 7
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot i tylko nanorobot, zdecydowanie najlepsza kolorystyka.
28-01-2010 13:23 Ian_Goodly jest offline Szukaj postów użytkownika: Ian_Goodly Dodaj Ian_Goodly do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot wcześniej, ale teraz BloodSoul ciekawszy wg mnie :>

__________________

28-01-2010 23:50 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
Infested
Junior Member


images/avatars/avatar-16764.jpg

Data rejestracji: 23-12-2009
Postów: 23
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli chodzi o grę na serwerze typu nekro to zdecydowanie Bloodsoul. Jakoś tak pasuje mi do mojej postaci i nie razi w oczy. Jeśli zaś chodzi o Morię to w tym wypadku bardziej pasuje mi Nanobot. W sumie sam nie wiem czemu Big Grin

__________________

29-01-2010 00:05 Infested jest offline Szukaj postów użytkownika: Infested Dodaj Infested do Listy kontaktów
Aidan
Full Member


images/avatars/avatar-7941.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 52
Klan: -EQ- / 7krąg
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria IV
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gothic ->Najbardziej pasuje do klimatu.

__________________
"Człowiek może zginąć, mocarstwa mogą powstawać i upadać, ale idea żyje dalej"

Blackout
29-01-2010 13:54 Aidan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aidan Dodaj Aidan do Listy kontaktów
dziegiel
Lord


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 261
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nanorobot, juz od 3 lat :p

__________________
Say Cheeeeeese!

kiedyś r9: Aline
kiedyś r13: Aline

29-01-2010 20:11 dziegiel jest offline Szukaj postów użytkownika: dziegiel Dodaj dziegiel do Listy kontaktów
Serpios
Newbie


images/avatars/avatar-17108.jpg

Data rejestracji: 31-01-2010
Postów: 1
Klan: Vendetta
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Bloodsoul Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miaem bloodsoul od poczatku i mi sie najbardziej podoba. Nanorobot tez spoko

__________________
Nick w grze ( Necropolia ) : serpios
01-02-2010 16:58 Serpios jest offline Strona domowa Serpios Szukaj postów użytkownika: Serpios Dodaj Serpios do Listy kontaktów
Lizabeth
Junior Member


images/avatars/avatar-19943.jpg

Data rejestracji: 05-11-2009
Postów: 24
Klan: R.b.N
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od początku i przez cały czas gothic- najbardziej trafił w mój gust Smile

__________________
R2- Hekate666

01-02-2010 19:54 Lizabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Lizabeth Dodaj Lizabeth do Listy kontaktów
HrB
King


images/avatars/avatar-10435.gif

Data rejestracji: 26-02-2008
Postów: 924
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot najspokojniejszy, bo nie daje po oczach... Jak ktoś dużo siedzi przy kompie, to jest najlepszy.
Bloodsoul na 2 miejscu.
Reszta tak wali po oczach, że nie można patrzeć na to.

__________________
r6: breH (oddane)
r11: Herberto (oddane - Shadow Warrior)
r14: breH

Przecież to jest kpina z tymi epikami
Sushi: Nie zamierzamy tego zmieniać. Na chwilę obecna drop jest rzadki
03-02-2010 12:00 HrB jest offline Strona domowa HrB Szukaj postów użytkownika: HrB Dodaj HrB do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH