Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Który z Layotów uważasz za najlepszy
Bloodsoul 241 34.33%
Gothic 155 22.08%
Nanorobot 117 16.67%
Klasyczny 99 14.10%
Lite 47 6.70%
C2k7 43 6.13%
Łącznie: 702 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy 46 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,37
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
zirael
Junior Member


Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 17
Klan: Akademia B.K
Kraina: Necropolia
Skąd: PŁOTY

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi najbardziej pasuje czrwony, używam go od początku i moim zdaniem najbardziej pasuje do tej gierki

__________________
nick w grze: zirael
id 31009

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zirael: 19-02-2007 17:47.

19-02-2007 17:46 zirael jest offline Szukaj postów użytkownika: zirael Dodaj zirael do Listy kontaktów
Chrupencjusz
King


images/avatars/avatar-2061.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 818
Klan: Enclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja używam Klasyka bo jest miły dla oczu, czerwony za ciemny a nanorobot za jasny :p

__________________


Szansa na udany przekręt 99% !
Zostałeś zauważony...
Do swego siedliska wróciłeś z banem stałym.
19-02-2007 17:49 Chrupencjusz jest offline Strona domowa Chrupencjusz Szukaj postów użytkownika: Chrupencjusz Dodaj Chrupencjusz do Listy kontaktów
Illenar
Member


images/avatars/avatar-523.jpg

Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 25
Klan: Imperium Potepionych
Skąd: Prooszków City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CZerwony jest spoko, wszystko czytelne, w związku z krwią zostaje i pasek doświadczenia ładnie widać Tongue

__________________
I wanna break everything
I wanna make it sting
We're gonna wake up hate
We're gonna wake it up


id. 4996
19-02-2007 17:52 Illenar jest offline Szukaj postów użytkownika: Illenar Dodaj Illenar do Listy kontaktów
artek
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 439
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie niebieski. Najprzyjazniejszy dla oczu.
19-02-2007 17:56 artek jest offline Szukaj postów użytkownika: artek Dodaj artek do Listy kontaktów
Matek_z_Matecznika
Newbie


Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 3
Klan: LeT
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot jest najczytelniejszy.

__________________
Mój ID: 16817

...Ściśle nie znaczy niewygodnie...Spytaj Ala...
19-02-2007 17:59 Matek_z_Matecznika jest offline Szukaj postów użytkownika: Matek_z_Matecznika Dodaj Matek_z_Matecznika do Listy kontaktów
el_imperatorro
Lord


images/avatars/avatar-1170.jpg

Data rejestracji: 14-09-2006
Postów: 456
Klan: Lux ex Tenebris
Skąd: wielkopolska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niebieski - zawsze grając w BW jednocześnie przeglądam forum, i przy innych bolą mnie oczka od nagłych zmian kolorów Smile
Nano też jest fajny jak się przyzwyczaisz (używałem go na R2 żeby rozróżnic serwy), ale niebieski wymiata...
Jeszcze żeby tylko obrazki budynków doszły i będzie miodzio.

__________________
ID 12212
TMOD WYCENY, WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI, ZAŻALENIA ITD. - NA PW



19-02-2007 18:17 el_imperatorro jest offline Szukaj postów użytkownika: el_imperatorro Dodaj el_imperatorro do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Falloutowy styl mi pasuje do klimatu gry i z niego właśnie korzystam Smile . Niebieski jest w porządku, z tym, że kojarzy mi się ze "standardowym" windowsem po zainstalowaniu Tongue W skrócie mało orginalny, dla leniwych Tongue Czerwony za to daje niemiłosiernie po oczach, nie wiem jak można na tym grać Tongue

PS Korzystając z tematu layoutu - czy zamierzacie wprowadzić layout "dla pracujących" tzn mało rzucający się w oczy Wink (Bo swojego czasu chyba Thorga wspominała coś o tym Tongue )
19-02-2007 18:20 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
Marcus
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 93

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jednak klasyczny. Nanorobot też mi się podoba ale jak się siedzi kilka godzin to czuje się w oczach Smile . Standardowy od razu mnie odrzucił.

__________________
W razie wygrania mojej oferty - prosze o informacje na PW

TO NIE JEST MÓJ NICK W BW
19-02-2007 18:27 Marcus jest offline Szukaj postów użytkownika: Marcus Dodaj Marcus do Listy kontaktów
SOLVE
Junior Member


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny to jest to ,uzywalem wszystkich ale klasyczny nie daje tak po oczach jak reszta Wink

__________________
Nick-->SOLVE
ID: 30106
19-02-2007 18:27 SOLVE jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLVE Dodaj SOLVE do Listy kontaktów
Nuytrem
Newbie


images/avatars/avatar-676.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 5
Skąd: Midian

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeważnie standardowy, terazm mam nanorobota.
Przy czerwonym bolą oczy i mózg się przekręca, nie dla mnie. Ale ten z kolei jest niezwykle klimatyczny. Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nuytrem: 19-02-2007 18:45.

19-02-2007 18:41 Nuytrem jest offline Szukaj postów użytkownika: Nuytrem Dodaj Nuytrem do Listy kontaktów
Mhelkir
Emperor


Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 1.365
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bola oczy? etamTongue czerowny ma najlepszy klimat Big Grin
19-02-2007 19:06 Mhelkir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mhelkir Dodaj Mhelkir do Listy kontaktów
Szakal06
Junior Member


images/avatars/avatar-3367.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 23
Klan: Terra Inc0gnita

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Używam czerwonego. Nanoroboty razi, a niebieski jest zbyt prosty Tongue

__________________
ID 10540

19-02-2007 19:07 Szakal06 jest offline Szukaj postów użytkownika: Szakal06 Dodaj Szakal06 do Listy kontaktów
Opsys
Triple Ace


images/avatars/avatar-2922.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 239
Kraina: Necropolia II
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klasyczny był moment że używałem czerwonego potem troche nanorobota ale jak dla mnie narazie klasyk najlepszy

__________________
http://frutik.act4trees.com
19-02-2007 19:15 Opsys jest offline Szukaj postów użytkownika: Opsys Dodaj Opsys do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja używam klasycznego i standarowego na zmiane Big Grin

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
19-02-2007 19:17 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czerwony jak krew
19-02-2007 19:17 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Vidiu
Triple Ace


images/avatars/avatar-2140.gif

Data rejestracji: 25-01-2007
Postów: 196
Klan: POSSESSED
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot od poczatku jak sie pojawil

__________________

19-02-2007 19:18 Vidiu jest offline Szukaj postów użytkownika: Vidiu Dodaj Vidiu do Listy kontaktów
amethis
Double Ace


images/avatars/avatar-2651.jpg

Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 117
Klan: The Order
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja również nanorobot... Nie rozumiem dlaczego bolą was oczy, przecież chyba nikt nie siedzi i nie gapi się na salę tronową albo na uciekające sekundy podczas zasadzki... Poza tym jest to najlepiej dopracowany graficznie layout - w pozostałych odrzucają byle jakie ramki i oczopląsu można dostać od tego bajzlu... Lepsze ramki bym zrobiła pewnie w paincie [bez urazy] Wink

żałuję, że tak naprawdę nie mam wyboru, jestem wzrokowcem i zwracam uwagę na estetykę więc wybieram nano Smile jeśli zmienią się ramki w sali tronowej, zbrojowni itp w pozostałych skinach to być może z nich skorzystam Smile Póki co pozostanę przy tej miłej dla oka rdzy Wink

__________________

"...Ostatecznej nagrody nie zdobędziesz na polu bitwy..."

(Nujabes feat. Shing02 - [Samurai Champloo OST] "Battlecry")





19-02-2007 19:28 amethis jest offline Szukaj postów użytkownika: amethis Dodaj amethis do Listy kontaktów
KerminatorLBN
Junior Member


Data rejestracji: 15-02-2007
Postów: 16
Klan: SI
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe Właśnie Nanorobot jest najlepszy, urzywalem na poczatku czerwonego puki nie wszedl nowy i teraz tylko nanorobot. on najbardziej nadaje klimat bo wyglada jak skarzenie dlatego kolorki takie zarowiaste<lol>
19-02-2007 19:34 KerminatorLBN jest offline Szukaj postów użytkownika: KerminatorLBN Dodaj KerminatorLBN do Listy kontaktów
nobody
King


images/avatars/avatar-5230.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 882
Klan: [EQUILIBRIUM]
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot na obu serwerach, wcześniej klasyczny niebieski, a na czerwony jakoś patrzeć nie mogę Wink

__________________

19-02-2007 19:35 nobody jest offline Szukaj postów użytkownika: nobody Dodaj nobody do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieski rox Smile najbardziej mi sie podoba

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
19-02-2007 19:40 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieski , ponieważ mnie bolą oczy gdybym miał cały dzien patrzec na tak mocna czerwien, ale czerwony też jest bardzo Ciekawy, a ostatniego nie skomentuje bo mi osobiscie się nie podoba.Pleased

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ
19-02-2007 19:41 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
sMq
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co tu duzo pisac...klasyk jest klasyk, to juz prawie cos jak oldschool Big Grin
19-02-2007 20:46
w8ing4adeath
Triple Ace


Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 200
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam lacze 56 kb i najszybciej mi chodzi Nano, wiec moj glos na niego

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %

Zostałeś zauważony...

19-02-2007 21:31 w8ing4adeath jest offline Szukaj postów użytkownika: w8ing4adeath Dodaj w8ing4adeath do Listy kontaktów
ksopgiel
Forum Ace


images/avatars/avatar-2009.gif

Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 84
Klan: Khan Raiders
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Lublin/W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
swir napisał(a)
uzywma niebiskiego inne sa beznadziejne oczy tylko bola


popieram, nowy layout być może by się przydał ale taki który nie razi w oczy;]
19-02-2007 21:35 ksopgiel jest offline Strona domowa ksopgiel Szukaj postów użytkownika: ksopgiel Dodaj ksopgiel do Listy kontaktów
Moczyk
Lord


images/avatars/avatar-2419.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 434
Klan: DROPSY
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VII
Skąd: wziasc nowa żone?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieski zawsze! nienawidze takich zmian a ten jest taki ze przyzwyczailem sie i milo sie gra...

czerwony drazni...

ten ostatni za nowoczesny jak dlamnie...

__________________


R7
nik:moczus



Wake up!

Let's go skate maan!

19-02-2007 21:44 Moczyk jest offline Szukaj postów użytkownika: Moczyk Dodaj Moczyk do Listy kontaktów
kojot89
Newbie


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 1
Klan: Piekielne Wampiry
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja uzywam czerwonego na obu serwerach i podoba mi sie bo oddaje klimat gry niema nic lepszego dla wampira niz krwawa czerwien
19-02-2007 22:01 kojot89 jest offline Szukaj postów użytkownika: kojot89 Dodaj kojot89 do Listy kontaktów
no_name
Newbie


images/avatars/avatar-1056.gif

Data rejestracji: 17-12-2006
Postów: 1
Klan: Voices of Lost Eden
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny | C47 | klasyczny

inne ustawienie mi się nie podoba <bleh>

__________________
Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Fryderyk Nietzsche

R3: 4725
19-02-2007 22:39 no_name jest offline Szukaj postów użytkownika: no_name Dodaj no_name do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nanorobot jest najladniejszy, i jako jedyny nie "psuje" kolorow w opisach klanu/postaci ;p


tylko zgodze sie, ze jest zbyt...jaskrawy? w kazdym razie bardziej meczy oczy, ale dla mnie jest za fajny zeby go zmieniac ;p

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KruczoCzarny: 19-02-2007 22:58.

19-02-2007 22:58 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mimo ze standardowy i nanorobot sa ladniejsze to uzywam klasycznego niebieskiego Smile
Moze nie ma klimatu z tej gry, ale taki zwykly i prosty najbardziej mi odpowiada Big Grin
19-02-2007 23:00 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny i nic po za nim Smile

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

19-02-2007 23:08 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH