Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Który z Layotów uważasz za najlepszy
Bloodsoul 241 34.33%
Gothic 155 22.08%
Nanorobot 117 16.67%
Klasyczny 99 14.10%
Lite 47 6.70%
C2k7 43 6.13%
Łącznie: 702 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy 46 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,37
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MarcoMaros
Member


images/avatars/avatar-2473.gif

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 37
Klan: Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia V
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r1 klasyczny - oczy tak nie bolą, a to na nim spędzam najwięcej czasu.
na r2 nanorobot - jest najładniejszy

__________________
nick r1: MarcoMaros
nick r3: Siegfried
nick r7: Roos
20-02-2007 00:02 MarcoMaros jest offline Szukaj postów użytkownika: MarcoMaros Dodaj MarcoMaros do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czerwony Smile bo mi do wampirków pasuje

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
20-02-2007 00:13 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
mashas
Junior Member


images/avatars/avatar-1970.jpg

Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 20
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czerwony.. relaksujacy jest bardzo Smile

__________________

20-02-2007 00:57 mashas jest offline Szukaj postów użytkownika: mashas Dodaj mashas do Listy kontaktów
skullgrin
Triple Ace


Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 215
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot i czerwony nie są złe, mają swoje style, ale są naprawde oczojebne. Lubie je, ale oczy bolą, więc uzywam niebieskiego - prosty ale nie krzywdzi.

__________________
R1: ID 26695 / Nick: Torquemada
R2: ID 2023 / Nick: Skullgrin
20-02-2007 01:02 skullgrin jest offline Szukaj postów użytkownika: skullgrin Dodaj skullgrin do Listy kontaktów
Duke
Double Ace


images/avatars/avatar-2259.gif

Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 140
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klasycyzm....nie potrzebuję innowacji

__________________


-------------------

Duke
20-02-2007 01:21 Duke jest offline Szukaj postów użytkownika: Duke Dodaj Duke do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niebieski - "Proste jest piekne" Big Grin

Czerwony zbyt mocno wali po oczach.
A Nanorobot jest taki malo czytelny - zolte (chyba) litery na zielono-szarym tle sa malo wyrazne. Gdyby nie to, to bym tego uzywal - bo ma KLIMAT Happy

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


20-02-2007 01:56 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
Kivan
Member


images/avatars/avatar-2249.jpg

Data rejestracji: 16-02-2007
Postów: 39
Klan: Punisher
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uzywalem nanorobota, bo mi sie najbardziej podoba, do momentu wprowadzenia nowej sali tronowej, fatalnie to w moim odczuciu wygladalo, wiec przenioslem sie na czerwony. Teraz jdnak, gdy juz sie przyzwyczailem, wroce do robota..

__________________

20-02-2007 02:20 Kivan jest offline Szukaj postów użytkownika: Kivan Dodaj Kivan do Listy kontaktów
ArtX
Double Ace


images/avatars/avatar-2335.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 103
Klan: Vendetta
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja uzywam Nanorobot... chociaz przyznaje ze niebieski tez jest fajny.. nie wiem dlaczego ale szybciej mi sie laduje

__________________


moj nick na r1 :Brushah
20-02-2007 02:30 ArtX jest offline Szukaj postów użytkownika: ArtX Dodaj ArtX do Listy kontaktów
Laurantas
Member


images/avatars/avatar-1150.gif

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 45
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak ja wiekszosc przedmowcow uzywam klasyka pozostale zbyt daja po oczach zwlaszcza noca, ktora jest odpowiednia pora dla wampira

__________________
R1 Laurantas ID: 11268


jak coś wygrałem to pisz na PW lub w grze
20-02-2007 02:58 Laurantas jest offline Szukaj postów użytkownika: Laurantas Dodaj Laurantas do Listy kontaktów
lissan
Newbie


Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 9
Klan: Sephiroth Infants
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r1 klasyczny. niebieski - oczy nie bolą i kwestia przywyczajenia
na r2 nanorobot - też nie razi, a pozwala odróżnić krainy - "na pierwszy rzut oka" wiem gdzie jestem.

Czerwonego próbowałem, po minutach wyłączyłem - nie da rady.

__________________
ID: 27499 [nick na BW ten sam]

Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 % Zostałeś zauważony...
Boże, ratuj! Jaki bóg może zlitować się nad taką bestią jak Ty?
20-02-2007 07:23 lissan jest offline Szukaj postów użytkownika: lissan Dodaj lissan do Listy kontaktów
ambasador
Newbie


images/avatars/avatar-2850.jpg

Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1
Klan: torreadors
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: łódź

czerwony Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czerwony wymiata Smile
20-02-2007 07:43 ambasador jest offline Szukaj postów użytkownika: ambasador Dodaj ambasador do Listy kontaktów
EMANUELL
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 6
Klan: M II
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Tychy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIEBIESKI RULES Big Grin

Od innych bardzo oczy bolą.
20-02-2007 08:07 EMANUELL jest offline Szukaj postów użytkownika: EMANUELL Dodaj EMANUELL do Listy kontaktów
Ceri
Lord


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 318
Kraina: Necropolia II; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
LordFoul napisał(a)
tylko krwawa czerwień Smile


dokladnie ;]

__________________
Nick w grze: Ceri
20-02-2007 09:38 Ceri jest offline Szukaj postów użytkownika: Ceri Dodaj Ceri do Listy kontaktów
vesper
Lord


Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 267
Klan: Khan Raiders
Skąd: z dala od pluszu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nanorobot

__________________
Jak mawiali starożytni Rosjanie: Na dziesięciu facetów, dziewięciu lubi kobiety z dużym biustem, dziesiąty woli tych dziewięciu
20-02-2007 10:35 vesper jest offline Szukaj postów użytkownika: vesper Dodaj vesper do Listy kontaktów
Vasper
Junior Member


images/avatars/avatar-1124.jpg

Data rejestracji: 11-10-2006
Postów: 21
Kraina: Necropolia
Skąd: dom wariatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot jest najładniejszy! Smile
A najmniej podoba mi się czerwony...

__________________
"Trzy rzeczy dla których warto wstawać rano z łóżka to dobry scenariusz, lampka koniaku i Depeche Mode"

Wyprzedaż u Vasperki!! Okazje cenowe!! Big Grin
20-02-2007 11:04 Vasper jest offline Strona domowa Vasper Szukaj postów użytkownika: Vasper Dodaj Vasper do Listy kontaktów
Caract
Lord


images/avatars/avatar-2686.jpg

Data rejestracji: 12-02-2007
Postów: 425
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja rowniez twierdze jak kolega wyzej, nanorobot najladniejszy, pozniej niebieski a najgorszy czerwony, no ale coz nie wiem po co robic taka ankiete, bo przeciez kazdy lubi co innego, jeden lubi krem, drugi dzem.

__________________
Caractacus
20-02-2007 11:08 Caract jest offline Szukaj postów użytkownika: Caract Dodaj Caract do Listy kontaktów
figa
Junior Member


images/avatars/avatar-1287.jpg

Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 17
Klan: S_L
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: STUproMILOWY LAS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieskiego oczywiście bo od tego czerwonego można oczopląsu dostać Shocked

__________________



r1 FIGA, r3 LIZACZEK Big Grin
20-02-2007 11:33 figa jest offline Szukaj postów użytkownika: figa Dodaj figa do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Używam niebieskiego.
Próbowałem na r2 z czerwonym, ale razil mnie po oczach i nie dało sie przed monitorem wysiedzieć.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
20-02-2007 11:46 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
dolot14
Newbie


images/avatars/avatar-4730.jpg

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 5
Klan: Knglomerat Wschodni
Kraina: Necropolia
Skąd: Z piekieł

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uzywam niebieskiego od tego nanorobota to po jakms czasie nie dobrze mi sie zroblo(serio mowie) i sie przerzucilem na niebieski wlasnieBig Grin Big Grin Big Grin

__________________
R1
ID.31715
20-02-2007 12:29 dolot14 jest offline Szukaj postów użytkownika: dolot14 Dodaj dolot14 do Listy kontaktów
Janoos
Full Member


Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 71
Klan: Dimmuborgir
Kraina: Moria II
Skąd: Ostróda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czerwony -R1
niebieski - R2
20-02-2007 12:33 Janoos jest offline Szukaj postów użytkownika: Janoos Dodaj Janoos do Listy kontaktów
kamuniak
Newbie


images/avatars/avatar-2116.gif

Data rejestracji: 29-09-2006
Postów: 2
Klan: Mortals
Kraina: Moria
Skąd: Piekielna dolina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny jest najlepszy tamte są za ostre dla oczu
20-02-2007 12:49 kamuniak jest offline Szukaj postów użytkownika: kamuniak Dodaj kamuniak do Listy kontaktów
Caract
Lord


images/avatars/avatar-2686.jpg

Data rejestracji: 12-02-2007
Postów: 425
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nie sadze, ja gram z nanorobotem od bardzo dawna i jakos nie jest dla mnie za ostry, no ale coz, kazdy lubi co innego.

__________________
Caractacus
20-02-2007 12:55 Caract jest offline Szukaj postów użytkownika: Caract Dodaj Caract do Listy kontaktów
dawidencja
Junior Member


images/avatars/avatar-3106.gif

Data rejestracji: 27-11-2006
Postów: 12
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim skromnym zdaniem niebieski jest najlepszy wogóle oczy nie bolą i można siedzieć dłużej!!!

__________________
Nick: Dawidencja
ID: 4826

JESTEM ON ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI Wink
20-02-2007 12:58 dawidencja jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidencja Dodaj dawidencja do Listy kontaktów
wyder_master
Lord


images/avatars/avatar-3071.jpg

Data rejestracji: 04-02-2007
Postów: 352
Kraina: Necropolia
Skąd: masz żółwia??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja używam niebieskiego jest najlepszy...
Z tamtymi wytrzymać nie można było (a dość długo siedze przy BW)

__________________
Nasza Twórczość/Grafika <- NAJLEPSZY DZIAŁ
20-02-2007 13:02 wyder_master jest offline Szukaj postów użytkownika: wyder_master Dodaj wyder_master do Listy kontaktów
ITF
Junior Member


Data rejestracji: 23-12-2006
Postów: 10
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: TARGÓWEK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieski jest COOL Big Grin Big Grin Big Grin
20-02-2007 14:00 ITF jest offline Szukaj postów użytkownika: ITF Dodaj ITF do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niebieski.
Uzasadnienie:
- najmniej męczy oczy
- najbardziej czytelny (choć ta czytelność trochę straciła w Sali Tronowej po zmianach)

Minusy:
-hmm, chyba jedyny minus to brak "doszlifowania" - nie wszystkie kolory i grafika do siebie pasują

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
20-02-2007 14:34 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Nataniel
Newbie


Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 5
Kraina: Necropolia
Skąd: Kair

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko i wylacznie niebieski... to co spodobalo mi sie na pocztku tej gry to to ze nie byla na czerwono... niebieski ma styl i prostote nie jest kiczowaty jak czerwony

a co do tego trzeciego to jego wogole nie da sie uzywacSmile )

__________________
NICK NA R14 cendra
20-02-2007 14:36 Nataniel jest offline Szukaj postów użytkownika: Nataniel Dodaj Nataniel do Listy kontaktów
arvena
Newbie


images/avatars/avatar-1710.gif

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 6
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czerwony w ogóle mi nie pasuje, niebieski może być ale jest taki prosty.
Używam nanorobota. Nie razi mnie w oczy a ma taką ''głębię''.
Według mnie wszystko jest tak wyraźne a żółta czcionka jest bardzo dobrze widoczna.
Wink
20-02-2007 14:41 arvena jest offline Szukaj postów użytkownika: arvena Dodaj arvena do Listy kontaktów
Yenefar
Member


images/avatars/avatar-2270.jpg

Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 33
Klan: NOSFERATU
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Bieszczady

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny niebieski jest jednak najlepszy, oczy nie bola i ponadto, kojarzy sie z emocjami pierwszego kontaktu z gra. Niebieski gora!!! Big Grin

__________________
Kim my jesteśmy, żeby z adminami dyskutować... Big Grin
I znowu początek, reaktywacja Wink
Yenefar
a, taki sobie link, nic niebezpiecznego!!! rotfl
20-02-2007 14:54 Yenefar jest offline Szukaj postów użytkownika: Yenefar Dodaj Yenefar do Listy kontaktów
liurin
Full Member


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 50
Klan: [Khan-S]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: THE UNDERWORLD

Big Grin Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja używam wszystkich to zależy od dnia Big Grin czy mam dobry czy zły humor Big Grin

__________________
cytat:
ktoś tam..... napisał
a ja wyceniam na warna za nieregulaminową nazwę tematu (zmień nazwę)
i za nieregulaminowy UP Smile

MUAHAHAHAHAHAHA i co dalej??
mam to w nosie Smile 2x warn Smile ktoś mnie pobije Smile

20-02-2007 15:42 liurin jest offline Szukaj postów użytkownika: liurin Dodaj liurin do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH