Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Który z Layotów uważasz za najlepszy
Bloodsoul 241 34.33%
Gothic 155 22.08%
Nanorobot 117 16.67%
Klasyczny 99 14.10%
Lite 47 6.70%
C2k7 43 6.13%
Łącznie: 702 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy 46 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,37
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sobek83
Newbie


Data rejestracji: 17-11-2006
Postów: 2
Klan: Wampiry z piekla
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny niebieski Smile
przyjazny dla zdrowia Big Grin
tylko brakuje mi ramki przy tym pasku z expem co sie pojawil teraz na gorze pod nickiem i koordami nie widac ile jeszcze do konca, a w pozostalych layoutach jest to widoczne dokladnie Smile
pozdrawiam

__________________
Sobek ID 23634
20-02-2007 16:08 Sobek83 jest offline Szukaj postów użytkownika: Sobek83 Dodaj Sobek83 do Listy kontaktów
RoMi
Full Member


images/avatars/avatar-2988.jpg

Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 60
Klan: S-I
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nanorobot rules

__________________

20-02-2007 16:30 RoMi jest offline Szukaj postów użytkownika: RoMi Dodaj RoMi do Listy kontaktów
Semper_Fidelis
Lord


images/avatars/avatar-10296.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 346
Klan: Nie oglądam TV o_O
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: klikash?O_o

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bezapelacyjnie nanorobot. Nareszcie jakiś postapokaliptyczny klimat a nie nie wiadomo do czego pasujący niebieski kolor czy krwista czerwień, która być może byłaby dobra, gdyby nie fakt, że to się dzieje w przyszłości a nie w XIX wieku Wink A ten obrazek w nanorobocie, cud miód i orzeszki, nie wiem dlaczego, ale strasznie mi się podoba Tongue

__________________
Nick w grze: taki sam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Semper_Fidelis: 20-02-2007 16:37.

20-02-2007 16:37 Semper_Fidelis jest offline Szukaj postów użytkownika: Semper_Fidelis Dodaj Semper_Fidelis do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko i wylacznie niebieski Big Grin

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

20-02-2007 16:43 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
Arasi
Newbie


images/avatars/avatar-1552.jpg

Data rejestracji: 21-12-2006
Postów: 9
Kraina: Necropolia
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam niebieski szybko porzuciłam... Zbyt zwyczajny i szybko mi się znudził. Później grałam na czerwonym, bo bardziej klimatyczny. Ale jak tylko został wprowadzony nanorobot, to się na niego przerzuciłam i nie wyobrażam sobie grać na innym Big Grin Teraz jak idę późną porą pustą ulicą i patrzę na latarnię, to od razu kojarzy mi się z wampirami i bywa nawet, że mam ochotę kogoś pogryźć Big Grin
A co do jaskrawych kolorów... macie strasznie wrażliwe oczy i głowy, bo ja spędzam bardzo dużo czasu na BW i nic mnie nie boli Tongue

Tak więc podsumowując: nanorobot jest najlepszy Big Grin

__________________
ID: 1644
20-02-2007 17:17 Arasi jest offline Szukaj postów użytkownika: Arasi Dodaj Arasi do Listy kontaktów
XaLiN
Forum Ace


images/avatars/avatar-1551.jpg

Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 85
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: J-NO

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot oddany glos
Ale ten czerwony swojego czasu tez mi sie podobal Wink
PS
Ci co urzywaja nano lub czerwonego przelaccie na chwile na ten niebieski... Tak jedzie po oczach ze szok...
Takze wypowiedzi ze nano czy czerwnien za jaskarawa i bije po oczach sa nie na miejscu bo to kwestia przyzywczajenia Wink

__________________

20-02-2007 19:02 XaLiN jest offline Szukaj postów użytkownika: XaLiN Dodaj XaLiN do Listy kontaktów
Szpila
Newbie


Data rejestracji: 09-02-2007
Postów: 6
Klan: Akademia_matki_Teres

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot jest git Big Grin

__________________
Nick na BW:Szpila20
Pochodzenie: Dwór Blackwood.
.
20-02-2007 20:07 Szpila jest offline Szukaj postów użytkownika: Szpila Dodaj Szpila do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponowałam Konradowi usunięcie layoutu niebieskiego na kolejnym, angielskim serwerze. Jak widzę większość graczy używa go tylko dlatego, że jest niebieski, a nie dla jego walorów estetycznych. To stary layout, nieprzystosowany do ewentualnych zmian - cokolwiek do niego się teraz doda (pasek expa itp)., wygląda - nieukrywajmy - fatalnie.

Jedyne co z tym można zrobić, to zrobić go od nowa.

Jako, że używa go jeszcze tyle osób, wrzucę remake niebieskiego na listę swoich projektów - chociaż nie mam serca do odgrzewania kotletów Mad

PS. Dziękuję za kilka miłych wypowiedzi o nanorobocie - dla takich opinii warto się starać zrobić coś fajnego Smile

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

21-02-2007 13:54 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
ksmud
Newbie


Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieski rulez
21-02-2007 14:26 ksmud jest offline Szukaj postów użytkownika: ksmud Dodaj ksmud do Listy kontaktów
mucia
Forum Ace


images/avatars/avatar-2053.jpg

Data rejestracji: 16-11-2006
Postów: 89
Klan: Mroczna Armia
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem jest najlepszy niebieski (sam go używam Big Grin )
był na początku...
jest...
i będzie...

__________________

Wypożyczalnia przedmiotów do rozbudowy... <<<----- WEJDŹ I SPRAWDŹ !!!!!
21-02-2007 14:38 mucia jest offline Strona domowa mucia Szukaj postów użytkownika: mucia Dodaj mucia do Listy kontaktów YIM Account Name of mucia: mucia Zobacz profil MSN mucia
black
Double Ace


images/avatars/avatar-2849.jpg

Data rejestracji: 06-12-2006
Postów: 135
Klan: SAS
Kraina: Moria
Skąd: nerkofobia(necropoli a) :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r1 idzie niebieski na r2 czerwony a jak bedzie r3 to nanorobotSmile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

__________________


mega spamer potrafie w godzine zebrac 100 kesow (ale jest ograniczenieFrown )
21-02-2007 15:13 black jest offline Szukaj postów użytkownika: black Dodaj black do Listy kontaktów
Caract
Lord


images/avatars/avatar-2686.jpg

Data rejestracji: 12-02-2007
Postów: 425
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do wyboru do koloru, ze statystyk widac ze najwieksza popularnoscia cieszy sie styl klasyczny a na koncu jest nanorobot, ktory mi sie najbardziej podoba, no ale coz, kazdy ma swoj gust.

__________________
Caractacus
21-02-2007 15:15 Caract jest offline Szukaj postów użytkownika: Caract Dodaj Caract do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm, z tego co widzę to poszczególne laye różnią się głównie kolorystyką i grafiką, bo układ jest podobny.
Jeśli chodziłoby tylko o projekt wizualny to może mogłabym cos zrobić i zobaczylibyście czy sie spodoba? Smile
Takie łagodniejsze jak niebieski, a le atrakcyjniejsze Smile

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aylinn: 21-02-2007 15:17.

21-02-2007 15:16 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze sądzę Ayl że nikt ci tego nie zabroni Smile
Więc jak chcesz to rób Smile

__________________


21-02-2007 15:18 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Caract
Lord


images/avatars/avatar-2686.jpg

Data rejestracji: 12-02-2007
Postów: 425
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry pomysl!
Na pewno wszyscy bardzo sie ucieszymy!

__________________
Caractacus
21-02-2007 15:18 Caract jest offline Szukaj postów użytkownika: Caract Dodaj Caract do Listy kontaktów
Aine_Scathach
Member


images/avatars/avatar-164.jpg

Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 43
Klan: Lux Ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Misty Hills

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DLa mnie to tylko Nanorobot Smile chyba za duzo siedze przed komputerem, bo mnie jakos nie "razi" Smile Oczodajny bylby seledynowy Tongue

__________________
"znowu pic?LeT niedlugo bedzie oznaczal LedwieTrzezwi"/syne/
21-02-2007 16:39 Aine_Scathach jest offline Szukaj postów użytkownika: Aine_Scathach Dodaj Aine_Scathach do Listy kontaktów
Zamaro
Lord


images/avatars/avatar-2193.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 270
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Realm Of Torment

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na począdku gry używałem klasyczny (tylko ten był Big Grin ) potem jak pojawił się standard uważałem, że od niego bolą oczy. Potem coraz częściej zacząłem tego używać i robiłem grafiki pasujące do tego stylu. Teraz cały czas lece na standardzie Wink
Nanorobot pierwszy raz wykożystałem na R2, a że R2 nie lubiłem to tego layoutu takze nie lubiłem Pleased

__________________

Pochłonęła mnie jedna z Bram w Realm of Torment

(c) by DMN

21-02-2007 18:10 Zamaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Zamaro Dodaj Zamaro do Listy kontaktów
Doriannn
Lord


images/avatars/avatar-2405.jpg

Data rejestracji: 24-01-2007
Postów: 309
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kla-syk rzą-dzi oleo leo le -- ole leo le Big Grin Big Grin
21-02-2007 18:34 Doriannn jest offline Szukaj postów użytkownika: Doriannn Dodaj Doriannn do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tam zawsze lubilem zmiany i ciesze sie z kazdej nowosci teraz uzywam nanorobot ale jak sie pojawi nowey pewnie znowu zmienie Tongue
21-02-2007 18:36 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
amethis
Double Ace


images/avatars/avatar-2651.jpg

Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 117
Klan: The Order
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
XaLiN napisał(a)
Nanorobot oddany glos
Ale ten czerwony swojego czasu tez mi sie podobal Wink
PS
Ci co urzywaja nano lub czerwonego przelaccie na chwile na ten niebieski... Tak jedzie po oczach ze szok...
Takze wypowiedzi ze nano czy czerwnien za jaskarawa i bije po oczach sa nie na miejscu bo to kwestia przyzywczajenia Wink


popieram, przełączyłam na chwilę i dostałam oczopląsu, nie byłam w stanie znaleźć nawet prostych rzeczy... i te ramki brr...
nanorobot jest piękny, wielu z was się żali, że nie widać liter na zielonym tle - to jakiś durny wymysł niewyspanych umysłów, przecież tło jest ciemnozielone i te żółto-kremowe literki bardzo ładnie na nim wyglądają i są niezwykle wyraźne... nie wspomnę już o tym brązie, na którym wszystko ładnie widać i miło przyciemnia całość... dodatkowym plusem jest dla mnie piękna kolorystyka raportów z walk - wszystko można od razu rozróżnić Pleased

__________________

"...Ostatecznej nagrody nie zdobędziesz na polu bitwy..."

(Nujabes feat. Shing02 - [Samurai Champloo OST] "Battlecry")





21-02-2007 18:38 amethis jest offline Szukaj postów użytkownika: amethis Dodaj amethis do Listy kontaktów
master1
Newbie


Data rejestracji: 19-02-2007
Postów: 5
Klan: -
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: KNURÓW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

blue is the best Smile

__________________
-
21-02-2007 18:42 master1 jest offline Strona domowa master1 Szukaj postów użytkownika: master1 Dodaj master1 do Listy kontaktów AIM Screen Name of master1: - YIM Account Name of master1: - Zobacz profil MSN master1
maua
Lord


images/avatars/avatar-8018.gif

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 296
Klan: Knights of Destiny
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Używam niebieskiego layoutu.Moim zdaniem jest najlepszy.Nie razi w oczy i nie jest przedobrzony Tongue
21-02-2007 18:44 maua jest offline Szukaj postów użytkownika: maua Dodaj maua do Listy kontaktów
wafal
Triple Ace


images/avatars/avatar-15303.gif

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 192
Klan: Loża Szyderców [L_S]
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąć kasę na mocnego fulla? xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja używam na r1 niebieskiego, a na r2 czerwonego. Żeby się odznaczało ;P Ale wolę niebieski ;]

__________________
R1: wafal
21-02-2007 20:09 wafal jest offline Szukaj postów użytkownika: wafal Dodaj wafal do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To taki szybki szkic (bardziej żeby pokazać kolory i klimat) layoutu jaki mnie by się podobał najbardziej Big Grin



__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aylinn: 21-02-2007 21:54.

21-02-2007 20:40 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot jest najlepszy. Nie wiem jak was oczy moga od niego boleć. Ja go użytwam od początku kiedy się pojawił. Niebieski był fajny kiedyś teraz jest najgorszy. ( Różowe napisy)

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

21-02-2007 20:58 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aylinn, stwórz nowy temat w wyglądzie gry
napisz do mnie PW z informacją o gg (niestety straciłem ten numer)
podam trochę więcej szczegółów

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-02-2007 22:37 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aylin nawet nawet podobaja mi sie te czarne kolory (zielony troche razi Tongue )

chyba byl by to 2 moze log. ktorego bym uzywal bo beznadziejny jest czerw i nano ;p moja osobista opinia no offence Tongue

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
21-02-2007 22:42 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
Ligeja
Newbie


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 1
Klan: DARK RANGERS
Kraina: Necropolia

RE: Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej krwawo-czerwony Big Grin

__________________
TYLKO W CIEMNOŚCI ŚWIATŁO Big Grin
22-02-2007 00:04 Ligeja jest offline Szukaj postów użytkownika: Ligeja Dodaj Ligeja do Listy kontaktów
ZANAFAR
Double Ace


images/avatars/avatar-404.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 104

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NANOROBOT -> praktyczny jest tylko dlatego go uzywam

__________________
R2: MALAKAI
22-02-2007 00:55 ZANAFAR jest offline Szukaj postów użytkownika: ZANAFAR Dodaj ZANAFAR do Listy kontaktów
Demetrius
King


images/avatars/avatar-20658.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 930
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ayl jak cię lubię tak mówię nie O.O
Fuuuujjjjjjjj...
Za bardzo pastelowy i jakoś tak w ogóle babski Tongue

__________________


22-02-2007 00:58 Demetrius jest offline Szukaj postów użytkownika: Demetrius Dodaj Demetrius do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH