Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] 9 10 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Który z Layotów uważasz za najlepszy
Bloodsoul 241 34.33%
Gothic 155 22.08%
Nanorobot 117 16.67%
Klasyczny 99 14.10%
Lite 47 6.70%
C2k7 43 6.13%
Łącznie: 702 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy 46 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,3746 Ankieta - średnia ocena: 8,37
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mniuch
Junior Member


Data rejestracji: 03-06-2007
Postów: 10
Klan: MOOOKI
Skąd: Dębica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale przydaly by sie nowe !! bo te sie nudza !!
04-08-2007 19:47 Mniuch jest offline Szukaj postów użytkownika: Mniuch Dodaj Mniuch do Listy kontaktów
pawelotti
Newbie


images/avatars/avatar-8756.jpg

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 5
Klan: R.I.P.
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nanorobot najlepszy

__________________
r3 i r9: Pawelotti
08-08-2007 15:32 pawelotti jest offline Szukaj postów użytkownika: pawelotti Dodaj pawelotti do Listy kontaktów
soul_thief
Member


images/avatars/avatar-3189.jpg

Data rejestracji: 25-03-2007
Postów: 31
Klan: Golden Crusaders
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot to porażka - oczy bolą i nic nie widać.

Używam tylko standardowego (czarno-czerwony), jak grałem na dwóch serwerach to na drugim używałem niebieskiego, żeby mi się nie myliło - jest znośny.

__________________
Nieżywa już postać Smok_Mlekopij Wink
09-08-2007 09:14 soul_thief jest offline Szukaj postów użytkownika: soul_thief Dodaj soul_thief do Listy kontaktów
_Maxymilius_
Triple Ace


images/avatars/avatar-4527.jpg

Data rejestracji: 20-05-2007
Postów: 229
Klan: CASTLE
Kraina: Necropolia
Skąd: ja mam to wiedzieć ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
soul_thief napisał(a)
Nanorobot to porażka - oczy bolą i nic nie widać.

ja go użwyam i mnie nic nie boli Wink
mi tam on pasuje

__________________

www.JumpForce.pl
cytat:
adrosx - ban stały w grze za całokształt

Układy są nawet w Bw Mad
HWDAiM

09-08-2007 09:21 _Maxymilius_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Maxymilius_ Dodaj _Maxymilius_ do Listy kontaktów
Zomo
Double Ace


images/avatars/avatar-4589.jpg

Data rejestracji: 07-08-2007
Postów: 124
Klan: FAfiki
Kraina: Necropolia
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Klasyczny (niebieski) jakos mi sie podoba-przydałyby sie nowe

__________________

10-08-2007 08:13 Zomo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zomo Dodaj Zomo do Listy kontaktów
kubos
Newbie


images/avatars/avatar-4472.jpg

Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 6
Klan: SZAJBUSY
Kraina: Necropolia II
Skąd: zabki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nanorobot - najciekawiej zrobiony i najladniejszy. Reszta jest moze czytelniejsza ze wzgledy na czcionki itp., ale odstrasza kwadratowosc i niezbyt dobrze dobrane kolory (w nanorobocie jest to bardziej przemyslane).

NANOROBOT ! Smile

__________________


r3 # 3352 # kubos
12-08-2007 13:23 kubos jest offline Strona domowa kubos Szukaj postów użytkownika: kubos Dodaj kubos do Listy kontaktów
panmoro
Newbie


Data rejestracji: 31-07-2007
Postów: 3
Klan: Nietykalni
Kraina: Necropolia II
Skąd: Myszyniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Standardowy jest trochę za bardzo krwisty (ta czerwień...), a klasyczny dla mnie trochę dziko wygląda. Szczególnie z przedmiotami znalezionymi na wyprawach, słabo się wyróżniają. A z nanorobotem zacząłem grę i przy nim zostaję Happy
18-08-2007 12:53 panmoro jest offline Szukaj postów użytkownika: panmoro Dodaj panmoro do Listy kontaktów
paryba
Double Ace


images/avatars/avatar-4477.gif

Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: to wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na początko nano a teraz czerwony

__________________


Pożyczam pr

polecam DJJanekZioom, nesatinir i Burlak


ubiegam o moda lub TModa
wpadnijcie do mych wątków w sprzedam r1
18-08-2007 13:07 paryba jest offline Szukaj postów użytkownika: paryba Dodaj paryba do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Jestem daltonistą Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niebieski?

On jest szary!!

Używam go od początku, najmniej męczy moje chore oczy.

Czerwony też jest dobry, ale wole szary.

Nanorobot jest ładny, ale zbyt wali po gałach

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

18-08-2007 16:45 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Yowi
Ex-Team


images/avatars/avatar-20238.gif

Data rejestracji: 02-01-2007
Postów: 1.485

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BUc powiem tyle... Masz zwalony monitor bo on jest niebieski tak jak woda jest mokra!
18-08-2007 17:48 Yowi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yowi Dodaj Yowi do Listy kontaktów
paryba
Double Ace


images/avatars/avatar-4477.gif

Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: to wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yowi napisał(a)
BUc powiem tyle... Masz zwalony monitor bo on jest niebieski tak jak woda jest mokra!



zobacz jaki on temacik zrobił nad postem Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________


Pożyczam pr

polecam DJJanekZioom, nesatinir i Burlak


ubiegam o moda lub TModa
wpadnijcie do mych wątków w sprzedam r1
18-08-2007 17:52 paryba jest offline Szukaj postów użytkownika: paryba Dodaj paryba do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Mam problem z rozróżnianem kolorów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie tam!!

Nigdy bym nie powiedział, że niebieski.

SZARY.


czerwony też ładny

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-08-2007 03:25 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
rybaczewa
Forum Ace


images/avatars/avatar-4243.png

Data rejestracji: 15-07-2007
Postów: 93
Skąd: Borki Sołdy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja używam niebieskiego (szarego Big Grin Big Grin Big Grin ) bo moim zdaniem jest najlepszy

__________________

Juz nie gram...
19-08-2007 10:48 rybaczewa jest offline Strona domowa rybaczewa Szukaj postów użytkownika: rybaczewa Dodaj rybaczewa do Listy kontaktów
xlara
Newbie


Data rejestracji: 21-08-2007
Postów: 1
Klan: Stars
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gra jest okSmile
22-08-2007 12:06 xlara jest offline Szukaj postów użytkownika: xlara Dodaj xlara do Listy kontaktów
Vexis
King


images/avatars/avatar-4530.jpg

Data rejestracji: 29-11-2006
Postów: 914
Klan: A czy to ważne? O_o
Kraina: Necropolia
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xlara napisał(a)
gra jest okSmile



Warn za SPAM.

__________________


Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

__________________
Nick w grze: ???
22-08-2007 13:10 Vexis jest offline Strona domowa Vexis Szukaj postów użytkownika: Vexis Dodaj Vexis do Listy kontaktów
Biel
Member


images/avatars/avatar-473.jpg

Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 43
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Stolica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niebieski, szary, co za różnica ważne, że chodzi mi o ten który jest najstarszy(;. Najbardziej czytelny, oczy nie bolą.

Chociaż i tak na samym początku wyglądał trochę inaczej, wtedy był jeszcze lepszy d:

__________________
Homo homini, lupus est

R1 = Biel [już skasowanaFrown ]
R6 = White_Angel
R11 = Paranoja
23-08-2007 12:43 Biel jest offline Szukaj postów użytkownika: Biel Dodaj Biel do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Biel
czapixxxx
Junior Member


images/avatars/avatar-4592.gif

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 14
Klan: Armia Ciemnosci
Kraina: Necropolia II
Skąd: MMz City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja wole niebieski jest fajny i przy słabym necie się szybciej wczytuje Big Grin

__________________


Jeżeli Coś Wygrałem Pisz W Grze
23-08-2007 19:02 czapixxxx jest offline Strona domowa czapixxxx Szukaj postów użytkownika: czapixxxx Dodaj czapixxxx do Listy kontaktów AIM Screen Name of czapixxxx: ----- YIM Account Name of czapixxxx: ----- Zobacz profil MSN czapixxxx
paryba
Double Ace


images/avatars/avatar-4477.gif

Data rejestracji: 06-05-2007
Postów: 115
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II
Skąd: to wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pisze za mojego brata o nicku greavious
dla mnie najfajniejszy jest niebieski

__________________


Pożyczam pr

polecam DJJanekZioom, nesatinir i Burlak


ubiegam o moda lub TModa
wpadnijcie do mych wątków w sprzedam r1
23-08-2007 21:00 paryba jest offline Szukaj postów użytkownika: paryba Dodaj paryba do Listy kontaktów
steco
Newbie


Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 8
Klan: ^^
Skąd: z tamtad, patrz jak pokazuje!

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja uzywam nanorobota. w czerwonym za ciemno slabo widac gra. Niebieski tez jakos do mnie nie przemawia. nano natomiast nie oddaje charakteru gry, wiec najlepszego to nie ma Tongue

//edit

dodam ze przydalyby sie pakiety graficzne ktore mozna samemu tworzyc lub zeby obecne sciagnac na kompa. zeby odciazyc serwery i wlasne lacze Smile cos takiego jest np w travianie i doskonale sie sprzawdza

__________________
wygralem, sprzedalem?

r3 nick stec0 id-6096


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez steco: 18-09-2007 15:14.

18-09-2007 15:13 steco jest offline Szukaj postów użytkownika: steco Dodaj steco do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może by tak uaktualnić tą ankiete bo się nowy lay pojawił(jego właśnie używam)

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
18-09-2007 17:11 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba nie ma sensu Tongue
wystarczą komentarze w temacie z nowym layoutem

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-09-2007 19:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Lord_AtTaMaNn
Viking


Data rejestracji: 06-08-2007
Postów: 644
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no jak uważasz ale ankieta troche straciła sens jesli są w niej tylko 3 layuoty bo nie wiemy nawet mniej więcej ile procent ludzi jakiego layouta używa. no ale zrób jak uważasz

__________________
Nie jestem Lordem więc mi tak nie mówcie Evil ! Nick mam jaki mam ale Lordem nie jestem!
AtTaMaNn jestem. (Kamilek ewentualnieBig Grin ).
18-09-2007 20:08 Lord_AtTaMaNn jest offline Szukaj postów użytkownika: Lord_AtTaMaNn Dodaj Lord_AtTaMaNn do Listy kontaktów
Yakuza
Newbie


images/avatars/avatar-4934.jpg

Data rejestracji: 21-09-2007
Postów: 9
Klan: Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia III
Skąd: Z tąd i z tamtąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wtedy jeszcze uzywalem Standardowego i Nanorobot
a aktualnie C2K7

__________________


Jeśli wygrałem jakąś aukcję napisz na PW lub złóż ofertę. Moj nick to Lolq
Id : 823
21-09-2007 15:24 Yakuza jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakuza Dodaj Yakuza do Listy kontaktów
marcinoos
Newbie


images/avatars/avatar-4922.jpg

Data rejestracji: 19-09-2007
Postów: 2
Klan: jeszcze nie mam:(
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: PoZnAń

Thumb Up! niebieski Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny najlepszySmile Smile
22-09-2007 11:21 marcinoos jest offline Strona domowa marcinoos Szukaj postów użytkownika: marcinoos Dodaj marcinoos do Listy kontaktów AIM Screen Name of marcinoos: marcinoos YIM Account Name of marcinoos: marcinoos Zobacz profil MSN marcinoos
MasterTrekw
Newbie


Data rejestracji: 08-09-2007
Postów: 2
Klan: KZOO
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klasyczny dosc ciekawy ale niema to jak nanorobot swietny jest

__________________
nick w grze trekw
22-09-2007 12:53 MasterTrekw jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterTrekw Dodaj MasterTrekw do Listy kontaktów
Karla
Junior Member


Data rejestracji: 20-11-2006
Postów: 10
Klan: [LP_aVoLE]
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście uważam, że czerwony jest najlepszy. Przez jakiś czas używałam niebieskiego, ale czerowny ładniejszy. Tak samo z tym nanorobotem

__________________
Imagine an actor saying the following
Imagine me saying the following.
23-09-2007 19:56 Karla jest offline Szukaj postów użytkownika: Karla Dodaj Karla do Listy kontaktów
-Xwks-
Forum Ace


images/avatars/avatar-3701.jpg

Data rejestracji: 10-06-2007
Postów: 80
Klan: Immortals
Kraina: Necropolia III
Skąd: Immortals

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja używam na zmiane raz ten raz ten

__________________


Nocny Łowca Tak mnie Zwą,
Albowiem Kogo Spotkam Zdycha !!
24-09-2007 19:03 -Xwks- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Xwks- Dodaj -Xwks- do Listy kontaktów
Madara
Forum Ace


images/avatars/avatar-6466.gif

Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 82
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nanorobot jest najlepszy ma tan klimat BW

__________________


24-09-2007 19:49 Madara jest offline Szukaj postów użytkownika: Madara Dodaj Madara do Listy kontaktów
NooBZooR
Junior Member


images/avatars/avatar-10085.jpg

Data rejestracji: 26-08-2007
Postów: 22
Kraina: Necropolia II
Skąd: Szczecinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszy jest Standardowy(to cos czerwone)
11-10-2007 22:46 NooBZooR jest offline Szukaj postów użytkownika: NooBZooR Dodaj NooBZooR do Listy kontaktów
zabuza12
Member


images/avatars/avatar-5459.jpg

Data rejestracji: 26-09-2007
Postów: 27
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niebieski Jest Ok
Od samego początku gry uzywam Niebieskiego Smile

__________________


R3- Ixeon
.....

13-10-2007 16:04 zabuza12 jest offline Szukaj postów użytkownika: zabuza12 Dodaj zabuza12 do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] 9 10 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Który z obecnych layoutów BW uważasz za najlepszy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH