Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU gracz o nr gg 12937681 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony gracz o nr gg 12937681
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sidi1989
Junior Member


images/avatars/avatar-20773.png

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 23
Kraina: Necropolia
Skąd: ja mam to wiedziec?

gracz o nr gg 12937681 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Próbował mi wcisnąć konto na r1 za premke...

Jednak gdy poprosiłem go o jakiś dowód na forum to napisał ze nie może się zalogować

Konto które mi oferował nie było jego, konto z którym się identyfikował na forum tez nie...

jednak chwile szukania i znalazłem jego prawdziwe konta nick WhiteDragons, Aura15, NewAge

Dowód:

Postać Pisać Pilnie Gg Big Grin
Dobre konto aktem 2
Kupie konto minimum 50 lvl w górę

A tu dowód tego że nie jestem jego 1 ofiara z pewnością:

R10 (POTĘPIONY) na R1 Smile (Zapraszam też graczy z r10 do przeczytnia Wink
r6 60 lvl

liczę na zrobienie z nim porządku Evil

Pozdro
16-08-2010 13:05 sidi1989 jest offline Szukaj postów użytkownika: sidi1989 Dodaj sidi1989 do Listy kontaktów
ShaRkr3
Member


images/avatars/avatar-16028.gif

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 40
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oferował ci konto za premke >? a wziął ją od ciebie bo jeżeli nie to administracja nie może nic na ten temat ci poradzić ;[

dowody gg nie są prawdziwymi dowodami zobaczymy co na to admin powie ja się tam nie wtrącam w nie swoje sprawy.

__________________
Nick R8 TheMan


16-08-2010 13:15 ShaRkr3 jest offline Szukaj postów użytkownika: ShaRkr3 Dodaj ShaRkr3 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę, że mamy tutaj rozdwojenie jaźni
pisanie o sobie w trzeciej osobie nie jest czymś normalnym ;]


blokada na forum

r8
41207
Login theman11
Postać TheMan

ban stały + ponownie ban na IP

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-08-2010 13:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Teraxul
Junior Member


Data rejestracji: 21-11-2008
Postów: 18
Klan: Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: Necro III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest możliwość od banowania TTheman za 60 lub 30 dni?

__________________
R4 - Special
17-08-2010 07:53 Teraxul jest offline Szukaj postów użytkownika: Teraxul Dodaj Teraxul do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie ma takiej możliwości

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
17-08-2010 08:52 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
julka22
Member


images/avatars/avatar-18460.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2010
Postów: 28
Klan: [69]
Kraina: Necropolia IV
Skąd: [CREW],[THC],[KGB]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czy jest możliwość odblokowania IP ?

__________________
r6 - Lafayette
17-08-2010 10:04 julka22 jest offline Szukaj postów użytkownika: julka22 Dodaj julka22 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » REG.HANDLU gracz o nr gg 12937681

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH