Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA mix snajpera+ awangardowe bicie bunkra+nowe->pół dystansa i "snajper" na romkach O__O » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony mix snajpera+ awangardowe bicie bunkra+nowe->pół dystansa i "snajper" na romkach O__O 17 Ankieta - średnia ocena: 9,7617 Ankieta - średnia ocena: 9,7617 Ankieta - średnia ocena: 9,7617 Ankieta - średnia ocena: 9,7617 Ankieta - średnia ocena: 9,76
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

mix snajpera+ awangardowe bicie bunkra+nowe->pół dystansa i "snajper" na romkach O__O Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nadawca: Bac
Tytuł wiadomości: wrzuc na forum to
Data wysłania: 2010-08-16 15:40:40
araszke ze i w 2 snajperow da sie zrobic

no wiec wrzucam Tongue

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=485be59aac

co do mojego ustawienia to chcialem powiedziec ze juz od dawna bunkrowego nie rozwijalem wiec moze za cudownie to nie wyglada... sama wymiana tyt lancucha na tytana pielgrzyma dalaby parenascie defa wiecej i z 6 dmg (zalezy jak by sie udalo wbic..) a niedawno mi jeszcze jeden tytan spadl na z+5 wiec defa jeszcze mniej niz powinno byc... tak czy inaczej wydaje mi sie ze sporo palniakow snajpami do 400 dmg na expach nie dochodzi... wiec chyba nienajgorzej fn-fal wpadl a noralnie na araszke wszedlbym w slonkach +diament/jad wiec +1 atak i troche dmg... (normalnie tzn jakby sie szlo we 3)
co do buildu baca to chyba od razu widac co ma ubrane wiec nie bede omawial


odnosnie samej expy jak widac dopisalo szczescie bo ara miala kilka missow i do tego nawalala w miare rownomiernie a nie jak to czasem bywa najpier 90% atakow w 1 zawodnika poki nie zginie a potem dopiero w drugiego. Mimo wszystko tej wersji do kulawych bym nie zaliczyl tak wiec po lekkiej korekcie sprzetu takie expy moglyby byc standardem

edit
niby nic a cieszy Tongue wszystkie moje expy w lokacje bazyla niezaleznie od ich liczby w niej konczyly sie wendigo....
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=bcef8a900e

nie zwyklem sie chwalic expami.. ta sama w sobie do zrobienia we 4 nawet ale chcialem pokazac szczegolnie tym mniejszym ze standardowo moje ustawienie rozni sie znacznie od tego co bylo na araszce... niestety od bazyla w gore inna bron niz snajpa sie nie przydaje... (niestety bo patrzac na wymagania lv to chyba 3 najslabsza bron?? tylko mysliwski i polauto wymagaja nizszy lv )
dmg bedzie lepsze ale nie teraz bo nie mam kamykow... a dsk+1 pelka szbkosci tylko czeka na zlozenie... (dla mniej wtajemniczonych na 86 lv oznacza to 21*1,2 dmg w sali wiecej czyli w krytykach juz o mniej wiecej 50...)

edit 2
taki o najslabszy wendigo jakiego mialem przyjemnosc spotkac Tongue
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=20d176475b
drop taki jak przystalo na tego typu moba tzn beznadziejny...

edit 3:
bo anuby w lokacji robota i w swiatyni smierci byly juz za malo kozackie..
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=a8939bda0c
niestety jak zwykle nie mam szczescia do tego moba... a juz zakladalem kilkanascie..

edit 4:
ta walka nie nadaje sie do PB ale chce ja pokazac zeby ci ktorzy nie sa tego swiadomi zobaczyli jak bardzo shuriki sa przegiete:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=3a8f59c2eb
bez tatka to jest bo nadal jestem snajperem a szuri sie tylko bawie z nudow.

edit 5:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=f79816233d
no nareszcie Smile to teraz polujemy na malpe Smile
w samej expie nie wiem czy jest wiele do oceniania.. widac destrukcyjna moc anuba jak odpali obydwa speciale...

edit 6:
Niezwykle fartowna ochronka. Z tym panem takie coś trafiło mi sie pierwszy raz... zwykle dostaję ostro po tyłku -_-
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=61b169aa35


edit 7:
dawno nic nie było, a więc z nudów kupiłem sobie badziewną broń i oto jest:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=7dcc6124ba

niby bunkier średni(na tym klocku) ale runda zapasu i raczej snajperką to jest niewykonalne bez majestatu.

edit 8:
Dawno nic nie było, a więc wrzucam expe z nieco poprawionym sprzętem shurikenowym:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8ed9280678
expa wydaje się niepozorna, ale widać na niej ile na przęciętnym sprzęcie można wycisnąć z nielegendarnego shurikena i to bez tatutażu.


+inne edity literowek etc. Smile

Ten post był edytowany 10 raz(y), ostatnio edytowany przez Blade69: 04-09-2011 18:29.

16-08-2010 21:16 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Schenk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piękna araszka, faktycznie da się w dwóch zabić, podejrzewam, że gdyby nie te kilka uników to byście padli. W sumie to ładnie pr wpadło, i nie wiem, czy ta araszka jest słaba, czy dobra, liczy się wynik.

10/10
16-08-2010 21:19
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialem zeby ta ekspa byla wrzucona dla niedowiarkow , ktorzy uwazaja ze takie ekspy we 2 moga robic tylko graczy bijacy bronia biala , bo byli by w bledzie . Trafilismy bardzo mocna wersje mimo to bez grozy , w opcji Lapacz + ssak dalismy rade . wydaje mi sie ze 8/10 mozna dac za ta ekspe

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
16-08-2010 22:16 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bac^ napisał(a)
Trafilismy bardzo mocna wersje mimo to bez grozy.


Rozpiętość hp araszki od 13 do 19,5khp

Arka, którą spotkaliście z 16k hpami klasuje się w kategori średnia (tak połowa siły).
Słowem średnią arkę ledwo pokonaliście, byliście na 1-2 strzały (uwzględniając zamiłowanie do krytów z racji specjali), plus kilka uników.

Ekspa ładna jak najbardziej, ale polemizowałbym ze stwierdzeniem, "mocna wersja".
Po prostu średnia, niech będzie te 8/10 na zachętę Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
17-08-2010 10:44 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Krzysztof2003
Lord


images/avatars/avatar-17027.jpg

Data rejestracji: 02-07-2009
Postów: 322
Klan: R2 O.3.l w pamięci B.K.T. na R13
Kraina: Moria
Skąd: Wieś

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Expa moim zdaniem ładna, lecz tak jak Arius napisał, araszka nie była jakaś super duża.
Gdyby taka wam wypadła to by Blade69 nawet jej chyba nie trafiał:>
Daję 9/10, nie 10/10, bo to nie była mocna pajęczycaSmile

__________________
Pomoc wampirowi R2

Pomóżcie zebrać kasę po przerwie od grySmile
17-08-2010 13:45 Krzysztof2003 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztof2003 Dodaj Krzysztof2003 do Listy kontaktów
Blind-
Emperor


Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 1.261
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Arachne akurat średnia, tu masz podobny raport, tyle że zamiast snajperów rzucajka + rewo, bez żadnego łapacza w składzie. Jeśli chodzi o moje pająki w duecie, idealnie jest jak w 1 rundzie Agankhao wyłapuje wystarczająco dużo ciosów, by odpalić tchnienie Smile

Edit: Blade, PW w grze odnośnie sprzętu na tego typu ekspy :>

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Blind-: 17-08-2010 16:31.

17-08-2010 16:30 Blind- jest offline Szukaj postów użytkownika: Blind- Dodaj Blind- do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Blade69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dodany wendig. z linkow ktorymi dysponuje wynika ze ma od 207 do 315 sposta oraz od 333 do 376 zwinki i 628-677 defa, oraz ~46k-61k hp. Ciekawe kiedy spotkam kolejnego i czy bedzie spoza tego znanego mi zakresu statystyk. poza samym faktem ubicia i niezwykla wrecz kulawoscia moba expa wg mnie nie jest niczym specialnym... taki mob to do zabicia w 8-10 snajperow w lokacji bazyla bezproblemowo...
23-08-2010 03:55 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Blade69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatni post sprzed tygodnia wiec nie bede juz edytowal.
dodalem kulawego anusiaka, ale jak widac ubitego na duzym luzie i jest to pierwszy anub w lokacji sfinksa ubity bez pmocy eventu przynajmniej tak wynika z mojej wiedzy.
30-08-2010 01:40 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
RwaczMałolat
Lord


Data rejestracji: 22-06-2008
Postów: 461
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No jestem pod wrażeniem Smile

Blade postarałeś się Smile

wspaniały przykład gracza który lubi grać i zmieniać Smile
Szuriken, broń biała i palna Smile

eq na wsyzstko Tongue

Zawsze miałeś łeb do tego Big Grin tez myślałem o takich rzeczach ale brak chęci i czasu spowodował zupelnie coś innego Smile

Blade kombinuj bo lubie patrzeć na to Smile

ekspy bajka Smile mam dawać notę? jak tak to 10/10

__________________
r2: RwaczMalolat - Zabójca (oddane)
r9: Tristan - Łowca / Łowca Skarbów
r17: Tristan - Mnich (skasowane)

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...
16-09-2010 22:26 RwaczMałolat jest offline Szukaj postów użytkownika: RwaczMałolat Dodaj RwaczMałolat do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Blade69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

blaszeczka dodana.
liczac zbanowanego leshuma 5 w sparcie i 7 na serwerze wiec troche mi to zajelo Tongue zapomnialem o kims?
22-10-2010 00:45 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Deggial
Triple Ace


Data rejestracji: 03-07-2008
Postów: 155
Klan: D_M
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Bydgoszcz/Tuchola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nie mowilem ze bedzie blacha?Tongue
22-10-2010 10:34 Deggial jest offline Szukaj postów użytkownika: Deggial Dodaj Deggial do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Deggial napisał(a)
A nie mowilem ze bedzie blacha?Tongue



i +1 za Spam

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

22-10-2010 12:07 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Czerwony_Aniol
Triple Ace


Data rejestracji: 18-10-2008
Postów: 213
Klan: -EQ-
Kraina: Moria
Skąd: z brzucha

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, moja krew Blade ;P


Ładne expy, graty blachy, mam nadzieję, że z Tobą zaliczę mojego pierwszego smerfa ;]

A Ty Bac nie zaniżaj oceny "własnych" tematów... chytry

10.
24-10-2010 13:12 Czerwony_Aniol jest offline Szukaj postów użytkownika: Czerwony_Aniol Dodaj Czerwony_Aniol do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Blade69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodana nowa obronka. Taki fart rzadko się zdarza Smile Oczywiście w snajperce byłoby to nieosiągalne przy tym sprzęcie i klocku... -_-
16-03-2011 15:29 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
kordian88
Triple Ace


images/avatars/avatar-12830.jpg

Data rejestracji: 14-02-2008
Postów: 238
Klan: R5 PoSSeseD/r2 TRANSYLWAINIA/r4 Phonix/
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VII; Moria IV; Necropolia IX
Skąd: Zduńska Wola/taa daleka wieśśś:) polana? łózko:) biala sala:D z Mori Ciemnych stron tego serwera:>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no te expedycje to mi sie bardzo podobaja;d anubis - blacha. wendigo pokonanySmile

co do archane to oczywiscie da rade we 2 na moriBig Grin

jak widac na mori niepotrzebny 3aktSmile )

jedynie na necro cos do ułatwienia aby pokonac te mobySmile

__________________

max doświadczenie w rankingu


r1: 50?
r2: 90
r3: --
r4: 1
r5: 7
r6: 34
r7: 25
r8: 1

16-03-2011 16:38 kordian88 jest offline Strona domowa kordian88 Szukaj postów użytkownika: kordian88 Dodaj kordian88 do Listy kontaktów AIM Screen Name of kordian88: polonia YIM Account Name of kordian88: polonista Zobacz profil MSN kordian88
Bac^
King


images/avatars/avatar-20306.jpg

Data rejestracji: 09-11-2008
Postów: 992
Klan: Night Blood Hunters
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe potega Siurka !:-) zobaczymy o ja bede robil w siurku jak dsk spaczony +1 zrobie Big Grin szkoda ze snajpa jest tak slaba ze mozna jedynie pomarzyc na taka obrone :-(
poczekamy na a3 moze cos wniesie .

ps. Kiedy ODznaka za WENDIGO w koncu;D

__________________
Ex Trade Moderator


R2 - Bac - Emerytura
R9 - Bac - NBH
Zbanowany za rozmowki na Sb klanowym Smile
17-03-2011 00:48 Bac^ jest offline Szukaj postów użytkownika: Bac^ Dodaj Bac^ do Listy kontaktów
cymrus888
Forum Ace


Data rejestracji: 26-01-2011
Postów: 82
Klan: Angels Of Darkness
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Jarosław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj szkoda ze blachy za niebieskiego nie było ale anubis ładny za wszyskto 10/10

__________________
BONEE R14

DANTE88 R11
22-03-2011 04:22 cymrus888 jest offline Szukaj postów użytkownika: cymrus888 Dodaj cymrus888 do Listy kontaktów
TyfuS91
Double Ace


images/avatars/avatar-18354.jpeg

Data rejestracji: 22-04-2010
Postów: 148
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: WŁ-WA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i takie expy lub walki ogląda się naj lepiej

ale ta ostatnia walka to mnie rozbroiła koleś miał ponad 25tys hp a ty miałeś niecałe 2,5tys hp i go ze swoim Doskonały Shuriken Reakcji rozgromiłeś oby tak dalej

wszystko zaje..ste 11/10

__________________
r18 - PiTI


Dzisiaj na jutro pewnie czekam bez strachu. Wita mnie świt, witam go na luzaku.
23-03-2011 22:53 TyfuS91 jest offline Szukaj postów użytkownika: TyfuS91 Dodaj TyfuS91 do Listy kontaktów
ziemiol83
Newbie


Data rejestracji: 26-03-2011
Postów: 4
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ej a mi tez dacie warna za spam albo cos?


ustne ze względu na +1 w innym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sonszajn: 27-03-2011 11:20.

26-03-2011 19:51 ziemiol83 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziemiol83 Dodaj ziemiol83 do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Blade69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodana nowa walka- wykorzystywania innych broni niż snajpa ciąg dalszy. Mam nadzieję, że się spodoba Wink
11-05-2011 00:22 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Spoon
Full Member


images/avatars/avatar-13143.jpeg

Data rejestracji: 17-02-2008
Postów: 71
Klan: Assamici
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Innąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

9/10
bedzie dyszka jak wymyslisz co zrobic Snajperem zeby uwalac dystans itp,
(jak dla mnie mozesz nawet w kodzie gry grzebac, mnie to nie przeszkadza Tongue )
Echh a kiedys dawno temu ktos sie ze mnie smial jak mu pisalem ze oleje tatuaz i zrobie dystansa na elfiej pelce i slonecznym secie.. Tongue
Fajnie juz ta Twoja kolekcja blaszek wyglada trzeba przyznac
i proba przywrocenia sufixowi zemsty racji bytu tez zasluguje na uwage Wink

__________________
"Skrzydeł naszych noc, nie zniszczy żadna moc,
chcesz tego czy nie i tak dorwiemy Cię"
11-05-2011 11:58 Spoon jest offline Strona domowa Spoon Szukaj postów użytkownika: Spoon Dodaj Spoon do Listy kontaktów
Sierus
Lord


Data rejestracji: 26-05-2010
Postów: 498
Klan: DS
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siła rażenia siurka poraża(nawet bez tatuazu o0).
Zemsta użyta do bicia bunkra też jest ciekawym pomysłem. Po co komu tatuaż ^^?
Dmg jakie snajperem jest chyba nie do osiągnięcia.
9/10
Oby tak dalej, łap blache za małpe czym predzej Wink
Wtedy bedzie 10 ;DD.

__________________
r5 Demise, CR ssak, top 77 -> oddane

emeryturka Wink
dzięki wszystkim za grę.
12-05-2011 13:02 Sierus jest offline Szukaj postów użytkownika: Sierus Dodaj Sierus do Listy kontaktów
Blade69
Viking


images/avatars/avatar-19279.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 600
Klan: Transilvania/cokolwi ek jak pomagam ;p
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Z Tamtąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Blade69
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodana nowa expa:
http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=8ed9280678
Hity weszły całkiem nieźle. Przy odrobinie farta mogłoby sie udać przekroczyc barierę 4k/rundę myślę i to bez tatuażu Wink
04-09-2011 18:31 Blade69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade69 Dodaj Blade69 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » EKSPEDYCJA mix snajpera+ awangardowe bicie bunkra+nowe->pół dystansa i "snajper" na romkach O__O

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH