Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » WIELKI NABÓR DO GarnisonuKainsPatres » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Przeskocz na dół strony WIELKI NABÓR DO GarnisonuKainsPatres
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

WIELKI NABÓR DO GarnisonuKainsPatres Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za upoważnieniem LadyKaren ogłaszamy nabór do GarnisonKAINS_PATRES

    Chciałbyś dołączyć do garnisonu klanu top 8 ?
    Chciałbyś walczyć u boku graczy którzy mają iq powyżej normy i przeczytali FAQ ?
    Pragniesz rozwoju w klanie, który potrafi zadbać o twoje bezpieczeństwo ?
    Chcesz rozwijac sie dzieki mocnym itemkom klanowym (szczescie,ataki,obrona,pielgrzymki,do rozbudowy)
    Lubisz być KIMŚ w grupie kumpli a nie SZARAKIEM w armi ?

G.K.P jest dla ciebie stworzone !!! - PRZYJMUJEMY OD 25 PKTÓW


oczywiscie jesli masz troszke mniej nic nie stoi na przeszkodzie bys sprobował.Po prostu napisz Tongue

Zgłoszenia do Lidera LadyKaren lub vice Mrux

__________________

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez MoU: 28-02-2007 15:54.

20-02-2007 07:43 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
MaNiAk-PsYcHoL
Double Ace


images/avatars/avatar-12538.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 125
Klan: ..:: D a T e ::..
Skąd: SosnowieC

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Smile

Nikomu nie chce zawracać głowy, gdyż aby dostać się do tego klanu trzeba mieć minimum 25 pkt (mam mniej bo prawie 21pkt), ale może warto na mnie zerknąć Smile

pozdrawiam

MaNiAk-PsYcHoL



PS nie pisałem bezpośrednio do klanu bo niezauważyłem tak ów podanych wyżej nicków Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MaNiAk-PsYcHoL: 20-02-2007 16:45.

20-02-2007 16:44 MaNiAk-PsYcHoL jest offline Szukaj postów użytkownika: MaNiAk-PsYcHoL Dodaj MaNiAk-PsYcHoL do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz lepiej ?

Napisz do Lady lub mruxa - oni tu decyduja.

Widze ze twoje staty są szokująco dobre wiec jak na moje oko - dostaniesz sie Tongue

__________________

20-02-2007 20:53 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NADAL PRZYJMUJEMY OD 25PKTOW

ZOSTAŁO9 MIEJSC

__________________

23-02-2007 21:06 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NADAL ZAPRASZAMY WAMPIROW I WAMPIRKI OD 25PKTOW

JEST JESZCZE 9 MIEJSC

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MoU: 24-02-2007 19:22.

24-02-2007 09:28 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rekrutujemy wszystich od 25PKTOW

JEST JESZCZE 9 MIEJSC

__________________

24-02-2007 19:22 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
Zawiej
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 13
Klan: Mroczni Wojownicy
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Kula Śmiertelnego Zła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy się nadaję mam 18 pkt.
Potrafię się szybko rozwijać.
Jest problem ponieważ mam słabe statystyki wygranych i przegranych walk.

Mój list motywujący:
Pragnę dołączyć do klanu GarnisonuKainsPatres poniewż w tym klanie panuje dyscyplina. Chciałbym walczyć u boku najleprzych wojowników, którzy nie boją się walki podejmują się wyzwania. Nie nawidzę tych którzy boją atakować leprzych od siebie.
NIe potzrebnie zawracam chyba głowę Frown

__________________
nick w grze Krav

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Zawiej: 26-02-2007 19:31.

26-02-2007 19:29 Zawiej jest offline Strona domowa Zawiej Szukaj postów użytkownika: Zawiej Dodaj Zawiej do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Zawiej
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no niestety - masz troszke za malo pktow

mozesz przejsc do AMT_KP naszego przedszkola

P.S Czy ja wiem za duzej dyscypliny u nas nie ma - rangi klanowe - dowolnie wybierane przez graczy itp. itd


ZOSTALO 8 MIEJSC


__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MoU: 28-02-2007 15:47.

28-02-2007 15:41 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nadal 8 miejsc

__________________

28-02-2007 19:14 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
MoU
Lord


images/avatars/avatar-1720.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 258
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez MoU
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nikt do nas nie chce ?

__________________

01-03-2007 17:23 MoU jest offline Szukaj postów użytkownika: MoU Dodaj MoU do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Rekrutacja » Necropolia » WIELKI NABÓR DO GarnisonuKainsPatres

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH